Lider Siirt Seyahat Otobüs Bileti

Lider Siirt Seyahat

Lider Siirt Seyahat Hakkında

Lider Siirt Seyahat, Mehmet Reşit Demir ve Ahmet Demir tarafından 1992 yılında Siirt’te kurulmuştur. Günümüzde yaklaşık 70 durağı bulunmaktadır. Merkezi Siirt’te bulunmaktadır. Türkiye’nin başlıca İzmir, İstanbul, Ankara, Aksaray, Mersin, Adana, Isparta, Eskişehir gibi ile ve ilçelerine seferleri vardır. 

Firmanın başlıca hedefi sektörün önde gelen ismi olmak ve yeni firmalara öncü olmaktır. Şirketin misyonu ise; sürekli kalitesine kalite katmak ve kendini geliştirmektir. Müşterilerine de bu farkı yaşatmaktır. 

 

Lider Siirt Seyahat Otobüs Filosu

Lider Siirt Seyahat otobüs filosu, 15 tane araçtan meydana gelmektedir. Bu araçların markaları Travego ve Setra’lardan oluşurken araçların yaş ortalaması yaklaşık 7 yaşındadır. Seyahatlerde kullanılan otobüslerin bakımları düzenli olarak yapılmaktadır. Ayrıca araçların iç ve dış temizliklerine de önem verilmektedir.

 

Lider Siirt Seyahat Araç İçi Hizmetler

Araç içi hizmetleri konusunda diğer firmalara nazaran daha çok çeşit ve seçenek sunmaktadır. Koltuklar arasında bulunan mesafeler oldukça açıktır. Bu sayede yolcular rahat bir yolculuk geçirebilirler. Bütün otobüslerde herhangi bir fiyata tabi olmayan internet hizmeti sunulmaktadır. Koltukların arkalarına monte edilmiş ekranlar genel TV yayını vardır. Ayrıca müzik ve film listeleri oyunlarda 10 inçlik ekranlarda yolcuların keyifli anlar geçirmeleri adına yerleştirilmiştir. 

Burada sunulan müzik ya da filmlerin dışında ekranlarda bulunan USB girişleri sayesinde yolcular kendi listelerine de kolaylıkla erişebilirler. Ayrıca her yolcuya özel radyo yayını da vardır. Koltukların yanlarında bulunan prizler sayesinde elektronik cihazların şarjları da her an kullanıma açıktır. Gece yolculuklarında kullanmak isteyenler için küçük kitap okuma lambaları da bulunmaktadır. Her yolcuya ücretsiz bir şekilde kulaklık hizmeti de verilmektedir. Bütün otobüsler yapılan seferlerde namaz saatlerinde mola vermektedir. Ayrıca yapılan bütün seferlerde yiyecek ve içecek ikramları yapılmaktadır. 

 

Lider Siirt Seyahat Şubeleri

Aksaray, Alibeyköy, Ankara, Ankara (K.Kubilay), Aydın, Batman, Baykan, Beşiri, Beyşehir, Bismil, Bitlis, Bozüyük, Burdur, Bursa, Ceyhan, Çine, Darende, Denizli, Dinar, Diyarbakır, Düzce, Düziçi, Eğirdir, Elazığ, Ereğli, Ergani, Erzurum, Eskişehir, Fatih (Fatih Kadınlar Pazarı), Gaziantep, Gebze, Gelendost, Gemlik, Gürün, Isparta, İnegöl, İstanbul (Esenler- Büyük İstanbul Otogarı), İstanbul (Sultangazi), İstanbul (Harem-Anadolu), İzmir, İzmit (Kocaeli), Kayseri (Fuzuli Mini), Kayseri (Ildem Mını), Kayseri (Talasmını), Kayseri (Yoğunburç), Kırıkkale, Kırşehir, Konya, Kurtalan, Malatya, Marmaris, Mersin, Milas, Muğla (Çarşı), Muğla (Heykel), Muğla (Kampüs), Nazilli, Niğde, Orhangazi, Osmaniye, Polatlı, Sakarya, Siirt, Siverek, Söke, Sultanbeyli, Suruç, Şanlıurfa, Şarkikaraağ, Tarsus, Tatvan, Yalova, Yatağan şubeleri vardır. 

 

Lider Siirt Seyahat Dinlenme Tesisleri

Firma, Türkiye’de bulunan yaklaşık 70 konuma sefer düzenlemektedir. Yapılan bu seferlerde kullanılan dinlenme tesisleri yolcuların ve personellerin rahatlığı açısından önemli alanlardır. Aksaray / Tapan Dinlenme Tesisleri, Şanlıurfa / Park Mirkelam Dinlenme Tesisleri ve Düzce / Türsan Dinlenme Tesisleri kullanılan dinlenme tesisleridir.

 

Lider Siirt Seyahat Mobil Uygulama

Bilet almak için bilet.net mobil uygulamasını App Store ve Google Play Store dijital marketlerden ücretsiz bir şekilde kolaylıkla indirip, biletinizi temin edebilirsiniz.

 

Lider Siirt Seyahat Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Lider Siirt Seyahat otobüs bileti satın alabilir miyim?

Lider Siirt Seyahat otobüs bileti fırsatlarına bilet.net’ten hızlı bir şekilde ulaşıp biletlerinizi kolaylıkla satın alabilirsiniz. 

Bilet.Net'den Lider Siirt Seyahat otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net sitesinden Lider Siirt Seyahat bilet kampanyaları hakkında haberdar olma avantajınız olur.

Lider Siirt Seyahat hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Lider Siirt Seyahat Ankara, Adana, Aydın, Bursa, Bitlis, Denizli, Diyarbakır, İstanbul, İzmir, Muğla, Yalova, Sakarya, Aksaray, Gaziantep, Kocaeli, Niğde, Osmaniye ve Siirt olmak üzere birçok şehre sefer düzenlemektedir.

Lider Siirt Seyahat Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Lider Siirt Seyahat otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Lider Siirt Seyahat Künyesi
Kuruluş yılı:1992
Otobüs Sayısı:15
Merkez ofis:Siirt
Kurucu:Mehmet Reşit Demir, Ahmet Demir
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Cep Telefonu (Serbest)