Lider Muş Turizm Otobüs Bileti

Lider Muş Turizm

Lider Muş Turizm Hakkında

Lider Muş Turizm,Celal Taşkın tarafından kurulmuş ve 2000 yılında hizmet hayatına başlamıştır. Türkiye’nin büyük şehirleri başta olmak üzere toplam 69 durağı vardır. Firma, topluma ve doğaya karşı saygılı ve farkında olma amacıyla çalışır. Personellerine ve müşterilerine karşı dürüst davranışlar sergilemeyi benimsemektedir.

Kaliteli, bilgi çağının getirdiği teknolojik gelişmelere açık bir firmadır. Müşteri memnuniyetinin en yüksek olmasını vizyon edinmiştir. Kaliteden ödün vermeden her gün daha da büyümek ve Türkiye’nin her yerine seferler düzenlemeyi hedeflemiştir. 

 

Lider Muş Turizm Otobüs Filosu

Lider Muş Turizm otobüs filosunda 19 tane otobüs vardır. Otobüsler son model olup, ortalama yaşları 5’tir. Otobüslerin markaları Mercedes Travego ve Tourismo’dan oluşmaktadır. Otobüs filosunda bulunan araçların bakımları sık sık yapılmaktadır. Yolcuların ve personelin güvenliği için gereken şartlar sağlanmaktadır. Güvenle ve konforlu bir şekilde yolculuk yapmanız için bütün donanımlara sahiptir. 

 

Lider Muş Turizm Araç İçi Hizmetler

Firma,seyahat sırasında araçta hizmetler sunmaktadır. Koltuklar arası mesafenin fazladır. Böylece yolcular ferah bir alan içinde yolculuklarını yaparlar. Otobüsler ücretsiz Wi-Fi hizmeti vardır. Uydu TV kanalları ve müzik listeleri vardır. Koltuk arkası ekranlarda bulunan USB girişler sayesinde dileyen yolcular kendi elektronik cihazlarını da müzik dinlemek için kullanabilirler. 

13 inçlik bu ekranlarda oyunlar, filmler ve müzik listeleri bulunmaktadır. Ayrıca 220 voltluk prizler ve radyo yayını da vardır. Ücretsiz olarak her yolcuya kulaklık hizmeti yapılmaktadır. Bazı otobüslerde tuvalet hizmeti bulunmaktadır. Namaz hassasiyeti olan yolcular içinse bütün otobüslerde namaz saatlerine göre molalar verilmektedir. Bazı otobüslerde Digiturk ve Lig TV gibi yayınlar da yapılmaktadır. 

 

Lider Muş Turizm Şubeleri

Şirket,Türkiye’nin hemen hemen her yerine seferler düzenlemektedir. Muş’ta başlayan taşımacılık hizmetlerini tüm Türkiye’ye yaymıştır. Adana, Adana-Altıkat, Adana-Dörtyol, Adana-Ziyapaşa, Adana-Ceyhan, Afyon, Aksaray, Ankara, Bingöl, Bilecik-Bozüyük, Bursa, Düzce, Elazığ, Eskişehir, Erzin, Gaziantep, Gebze, Hatay, İstanbul, İskenderun, İzmit, İstanbul (Anadolu), İzmir, Kahramanmaraş, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Konya, Malatya, Manisa, Mersin, Nevşehir, Muş, Muş-Bulanık, Osmaniye, Sakarya, Uşak gibi bölgelerde Lider Muş Turizm şubeleri bulunmaktadır. 

 

Lider Muş Turizm Dinlenme Tesisleri

Lider Muş Turizm şirketinin kullandığı dinlenme tesisleri şunlardır:

Elazığ / Gökdelen Dinlenme Tesisleri, Sivas / Velioğlu Dinlenme Tesisleri, Manisa / Str Dinlenme Tesisleri, Konya/ Özkan Dinlenme Tesisleri, Kırşehir / Yücesan Dinlenme Tesisleri, Aksaray / Yapılcanlar Dinlenme Tesisleri, Kahramanmaraş / Ulu Dinlenme Tesisleri, Eskişehir / Sivrihisar Başkent Mola Park Tesisleri, Bolu / Köroğlu Park Dinlenme Tesisleri, Bingöl / Yükseller Dinlenme Tesisleri.

 

Lider Muş Turizm Mobil Uygulama

Lider Muş Turizmbilet alma seçeneklerine daha kolay ve hızlı ulaşmak için bilet.net mobil uygulamasını indirip, biletinizi kolay ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

 

Lider Muş Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Lider Muş Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Lider Muş Turizm otobüs bileti seçeneklerine bilet.net bilet satış sitesinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca aynı konuma giden otobüslerin bilet fiyatlarını da karşılaştırabilirsiniz.

Bilet.net'ten Lider Muş Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net’ten Lider Muş Turizm bilet alma avantajları arasında indirimli bilet fiyatlarından ve kampanyalardan ilk haberdar olan siz olabilirsiniz. 

Lider Muş Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Adana, Afyon, Aksaray, Ankara, Bingöl, Bilecik, Bursa, Düzce, Elazığ, Erzincan, Eskişehir, Gaziantep, Gebze, Hatay, İskenderun, İstanbul, İstanbul (Anadolu), İzmir, İzmit, Kahramanmaraş, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Konya, Malatya, Manisa, Mersin, Muş, Nevşehir, Osmaniye, Sakarya, Uşak gibi illere seferler düzenlenmektedir.

Lider Muş Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Lider Muş Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Lider Muş Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:2000
Otobüs Sayısı:19
Merkez ofis:Muş
Kurucu:Celal Taşkın
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)
220 Volt Priz