Lider Alanya Turizm Otobüs Bileti

Lider Alanya Turizm

Lider Alanya Turizm Hakkında

Lider Alanya Turizm,yeni bir otobüs firması olup, 2021 yılında seferlere başlamıştır. Bu firma, Selim Durak tarafından İzmir merkezli olarak kurulmuştur. Kurulan bu otobüs firması birçok il ve ilçeye otobüs seferleri düzenlemektedir. Firma tarafından Afyon, Aydın, İzmir, Ankara, Antalya, Alanya, Manavgat, Bodrum, Çeşme, Serik gibi il ve ilçelere düzenli olarak ulaşım sağlanmaktadır. Genel merkezi Alanya üzerinden Antalya il ve ilçeleridir. Firma, müşteri memnuniyeti odaklı ve güler yüzlü ekibiyle müşterilerine rahat ve konforlu bir karayolu ulaşımı sağlamaktadır. Firma, karayolu ulaşımında son teknolojileri kullanarak uluslararası anlamda hizmet sağlamaktadır.

 

Lider Alanya Turizm Otobüs Filosu

2021 yılından itibaren profesyonel anlamda müşterilerine hizmet veren Lider Alanya Turizm, birçok il ve ilçeye seferler düzenlemektedir. Firma bünyesinde toplam 5 adet araç bulunmaktadır. Kurulduğu günden bugüne müşteri memnuniyeti ile potansiyelini artırarak gelişmeye ve büyümeye devam etmektedir.

 

Lider Alanya Turizm Araç İçi Hizmetler

Karayolları ulaşım firmalarının genelinde olduğu gibi Lider Alanya Turizm, müşterilerine araç içi hizmetler sunmaktadır. Bu hizmetler şunlardır:

 • Otobüs içerisinde ücretsiz Wi-Fi ve koltuk arkası televizyon hizmeti sunulmaktadır.
 • Her koltukta prizler yer almaktadır.
 • Araç içi yiyecek ve içecek hizmeti mevcuttur.
 • Araç içinde film ve müzik dinlemek için kişiye özel kulaklıklar verilmektedir.
 • Otobüs içi çalışanlarının danışan hizmeti mevcuttur.
 • Otobüs içi çalışanları kibar ve güler yüzlü olup, iş disiplinine sahiptir.
 • Otobüsler son teknoloji araçlar olup rahat ve konforludur.
 • Her koltukta kişiye özel klimalar bulunmaktadır.

Bu hizmetlerin yanında müşteriler için her otogarda ulaşmak istedikleri belirli noktalara servis hizmeti de verilmektedir. Firma, vizyon ve misyonuna uygun olarak müşteri memnuniyeti doğrultusunda hizmet vererek her türlü sorunu çözmeye odaklı şekilde bireylere ulaşım sağlamaktadır.

 

Lider Alanya Turizm Şubeleri

Firma, İzmir merkezli olmak üzere birçok il ve ilçeye ulaşım hizmeti vermektedir. 2021’de en çok sefer yaptığı yol güzergâhları;

 • Ankara-Burdur,
 • Antalya-Ankara,
 • Alanya-Ankara

 Bu şubelerin yanı sıra Lider Alanya Turizm Bilet alabileceğiniz Ankara, İzmir, İstanbul, Manavgat, Alanya, Çeşme, Afyon, Aydın, Bodrum, Çeşme ve Serik gibi il ve ilçelerde şubeler mevcuttur. 

 

Lider Alanya Turizm Dinlenme Tesisleri

Şehirlerarası ulaşım hizmeti veren firma, müşterilerinin gerekli ihtiyaçları için sefer sırasında belirli dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Molanın verildiği tesisler yol üzerinde olup, Bozüyük Ömür Tesisleri ve Afyon Serçepark Tesisleri’dir. 

 

Lider Alanya Turizm Mobil Uygulama

Otobüs firması, müşterilerine en iyi hizmet vermek için teknolojiyi her alanda kullanmaktadır. Bunun için App Store veya Google Play Store üzerinden bilet.net uygulamasını indirerek biletinizin tarih ve fiyat bilgisine sahip olup, rezerve ve bilet satın alma işlemini yapabilirsiniz. 

 

Lider Alanya Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Lider Alanya Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net uygulaması üzerinden Lider Alanya Turizm seferlerine ve farklı diğer firmaların seferleri üzerine bilet araştırması ve satın alma işlemi yapabilirsiniz. 

Bilet.net'ten Lider Alanya Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bu uygulama sayesinde biletlerinizi şubeye gitmeden alarak zaman kaybı yaşamazsınız. Ayrıca bilet fiyatları, otobüs saati ve bilet konumu hakkında bilgi alarak dilediğiniz gibi bir bilet seçme imkânı bulunmaktadır. Lider Alanya TurizmOtobüs Bileti almak için bilet.net uygulamasından faydalanabilir, dilediğinizde rezervasyon ya da iptal etme işlemi yapabilirsiniz.

Lider Alanya Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Lider Alanya Turizm birçok il ve ilçeye otobüs seferleri düzenlemektedir. Örneğin; Ankara-Burdur, Ankara-Alanya, Ankara-Antalya arası otobüs seferleri oldukça rağbet görmektedir. Bunun yanı sıra firma, Antalya’nın birçok ilçesine yaz ve kış mevsimleri içerisinde seferlerine devam etmektedir.

Lider Alanya Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Lider Alanya Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Lider Alanya Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:2021
Otobüs Sayısı:5
Merkez ofis:İzmir
Kurucu:Selim Durak
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)