Kula Birlik Otobüs Bileti

Kula Birlik

Kula Birlik Hakkında

Kula Birlik,Manisa ve Balıkesir de dâhil olmak üzere pek çok ile sefer düzenleyen bir otobüs firmasıdır. Firma, 2019 yılında adından söz ettirmeye başlamıştır. Manisa merkezde kurulan bu firma kaliteli bir yolcu taşımacılığı gerçekleştirmektedir. Firma bünyesinde çalışan personeller güler yüzlü olması ile bilinmektedir. Firmanın araç filosunda yer alan otobüsler, konforlu bir seyahat sağlamak amacı ile tasarlanmıştır. Bu nedenle her bir otobüste rahat koltuklar ve ayak koyma pedalları yer almaktadır. Firma, müşterilerden gelen memnuniyeti üst seviyede önemseyen bir firmadır. Bu nedenle müşteri memnuniyetini artırıcı çalışmalarda bulunmaktadır. Firmanın amacı ise her yaştan insanın güvenle kullanabileceği öncü firmalar arasında yer almaktır.

 

Kula Birlik Otobüs Filosu

Kula Birlik otobüs filosunda yer alan araçlarda 2+2’lik ve 2+1’lik koltuk düzeni vardır. Firmanın araç filosundaki otobüsler hem konfor bakımından hem de kalite bakımından oldukça iddialıdır. Firma, araçlarının donanımlı olması için yeni nesil teknolojilerden yararlanmaktadır. Araç bakımı kesinlikle aksatılmamakta ve araç eksikleri hemen giderilmektedir.

 

Kula Birlik Araç İçi Hizmetler

Firmanın otobüsleri içerisinde yol anında sizlere sunulan farklı olanaklar vardır:

  • Firma her yolcusuna 13 inçlik bir ekran olanağı tanımaktadır. Ekranların bir kısmı dokunmatik olabileceği gibi bir kısmı da tuşlu olabilmektedir.
  • Otobüs içinde yolcuların rahat etmesi için koltukların dizaynı özel olarak yapılmıştır.
  • Otobüsteki araçlarda sırt desteği mevcuttur. Koltukların sırt ayarını yapmak için yan taraftaki pedalı kullanabilirsiniz.
  • Her otobüs modelinde 220 Volt şarj desteği vardır.
  • Firma yol esnasında talep eden yolculara kulaklık dağıtmaktadır.
  • Yol sırasında güler yüzlü firma personelleri tarafından yolculara yiyecek ve içecek dağıtılmaktadır.
  • Araçlarda güçlü çekim 3G internet ağı mevcuttur. 3G ağından yararlanmak için araçların üst kısımlarında ya da yan kısımlarında yer alan Wi-Fi şifresini kullanabilirsiniz. İnternet kullanımında herhangi bir kota kısıtlama ya da site engeli bulunmamaktadır.

 

Kula Birlik Şubeleri

Kula Birlik otobüs bileti satın alan yolcular, bilet ile ilgili detayları öğrenmek için sanal ortamdan bilet.net adresine girebilmektedir. Ayrıca firmanın Manisa şubesine de giderek bilet randevusu oluşturulabilmektedir.

 

Kula Birlik Dinlenme Tesisleri

Kula Birlik, dinlenme tesisleri olarak kullandığı alanları kaliteli işletmeler arasından seçmektedir. Manisa- Balıkesir, Balıkesir- Uşak ya da Uşak- İzmir yolculukları sırasında bu şehirlerin arasında kalan uygun dinlenme tesislerinde konaklanmaktadır.

 

Kula Birlik Mobil Uygulama

Kula Birlik bilet işlemlerinizi tamamlamak için mobil uygulamamızı kullanabilirsiniz. Mobil uygulamamız sizlere 300 üzerinde biletin bilgilerini net olarak vermektedir. Firmanın bilet fiyatları ile ilgili net değerleri uygulamamızı indirerek öğrenebilirsiniz. Uygulamayı telefonunuzun App mağazasından ya da Google üzerinden kolayca indirebilirsiniz.

 

Kula Birlik Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Kula Birlik otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net üzerinden firma biletini hem kolay hem de hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz. Bu firmanın ve daha pek çok firmanın otobüs bileti hakkında bilgiye sistemimizden 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

 

Bilet.net'ten Kula Birlik otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net üzerinden bilet aldığınızda sizleri farklı avantajlar karşılamaktadır. Sitemiz, sizlere bilet fiyatlarını sunar iken komisyon ücreti istememekte yalnızca firmanın kendi rakamlarını talep etmektedir.

 

Kula Birlik hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Kula Birlik ile gidilebilecek alanlar arasında; Uşak, Balıkesir, Manisa ve İzmir yer almaktadır. Bu şehirlere giderek şehirlerin güzelliklerini keşfedebilir ve kendinizi geliştirebilirsiniz.

Kula Birlik Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Kula Birlik otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Kula Birlik Künyesi
Kuruluş yılı:2019
Otobüs Sayısı:-
Merkez ofis:Manisa
Kurucu:-
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)