Kontur Turizm Otobüs Bileti

Kontur Turizm

Kontur Turizm Hakkında

Sektörün öncü firmalarından biri olan Kontur Turizm 1982’de Konya’da kurulmuştur. Yıllardır faaliyetlerini sürdüren bu köklü firma güvenilir bir ulaşım hizmeti veriyor. Kontur Turizm, geniş ve güçlü ulaşım ağı ile Türkiye’nin toplamda 180 noktasına seferler düzenliyor. Güler yüzlü ve tecrübeli personelleri ile yolcularına güvenli ve huzurlu bir yolculuk sunan Kontur Turizm müşteri memnuniyetini çalışma hayatları boyunca ilke edinmiştir. Sektörün köklü ve güçlü bir firması olan Kontur Turizm ulaşım sektördeki 40 yıllık tecrübesi ile yolcular tarafından ilk tercih edilen otobüs firmasıdır.  

 

Kontur Turizm Otobüs Filosu

Kontur Turizm otobüs firması, son yıllarda filosunu yenilemiş ve genişletmiştir. Firma otobüs filosunda, Mercedes- Benz Travego, Mercedes- Benz Tourismo, Temsa Mraton, Temsa Safir ve Setra marka 54 aracı vardır. Son teknolojik imkânlara sahip araç filosunda yer alan modern otobüsleri ile uzun yolculuklar daha eğlenceli hale geliyor. Araç içerisinde 2+1 ve 2+2’lik oturum planı olup kişiler kendi beklentilerine göre bir koltuk seçebilmektedir. Güçlü donanımlara sahip olan Kontur Turizm, otobüsleri ile her gün Türkiye’nin yaklaşık 100 noktasına güvenli ve konforlu bir ulaşım imkânı sunuyor.

 

Kontur Turizm Araç İçi Hizmetler

Kontur Turizm bilet alan yolcuları huzurlu bir yolculuk beklemektedir. Yolcuların sıkılmadan yolculuklarını tamamlayabilmesi için araç içerisinde yolculara birden fazla hizmet sunulmaktadır. Yaşamın her noktasında ihtiyaç duyduğumuz ve hep kullandığımız internet bağlantısı Kontur Turizm’in araçlarında da bulunuyor. Araç içerisinde verilen Wi-Fi hizmetini yolculuk boyunca kullanabilirsiniz. Araç koltuklarında bulunan ekranlardan uydu yayınlarını takip edebilir aynı zamanda dizi veya yerli yabancı film seçeneklerini değerlendire bilirsiniz. Yine aynı ekranda bulunan müzik dosyasından sizin için en eğlenceli şarkıları seçip müzik dinleyebilirsiniz. Telefonunuzun şarjının azalması durumunda koltuk kenarına sabitleniş 220 voltluk prizlerden yararlanabilirsiniz. Araç içerisinde bulunan hostes çağırma düğmeleri ile istek ve ihtiyaçlarınızı personele iletebilirsiniz. Seyahat boyunca size sunulan ikramlıklar ile yolculuğun tadını çıkabilirsiniz.

 

Kontur Turizm Şubeleri

Kontur Turizm otobüs bileti için aşağıdaki şubelerden bilgi alabilirsiniz:

Adana, Afyon, Alanya, Ankara, Antalya, Aydın, Aydın Söke, Adapazarı, Bodrum, Bozkır, Bursa, Bilecik, Bolu, Bozhüyük, Çorlu, Denizli, Edirne, Edremit, Ereğli, İstanbul Esenler, İstanbul Gazipaşa, İstanbul Harem, Isparta, İzmir, İzmit, Kahramanmaraş, Karaman, Kuşadası, Kütahya, Konya, Manavgat, Mersin, Mersin Erdemli, Mersin Mut, Mersin Silifke, Mersin Tarsus, Milas, Muğla, Osmaniye, Uşak, Yalova, Gebze, Gemlik, Hatay Belediye Otogarı, Hatay İskenderun, Hatay Payas, Hatay Erzin Hatay Dörtyol, Lüleburgaz.

 

Kontur Turizm Dinlenme Tesisleri

Kontur Turizm, yolculuk yaptığı güzergâhta yolcuları için en kaliteli dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

 

Kontur Turizm Mobil Uygulama

Kontur Turizm biletlerine hem Google Play Store hem de App Store’dan indirebileceğiniz bilet.net mobil uygulaması ile ulaşabilirsiniz. Bu uygulama, farklı model telefonlara uyum sağlamaktadır.

 

Kontur Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net’te Kontur Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim? 

Sitemiz Kontur Turizm bileti ve farklı otobüs firması biletlerinin satışını uygun fiyatlar ile gerçekleştirmektedir.

Bilet.net’ten otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net üzerinden sizin için en uygun fiyatlı biletlere ulaşabilirsiniz. Bu biletler arasında Kontur otobüs biletleri de yer almaktadır.

Kontur Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Kontur Turizm pek çok sefer düzenlemektedir. En çok sefer düzenlenen iller: Adana, Afyon, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çorum, Edirne, Eskişehir, Isparta, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Karaman, Kocaeli, Konya, Kütahya, Manisa, Mersin, Muğla, Ordu, Osmaniye, Sakarya, Samsun, Tekirdağ, Trabzon, Uşak, Yalovadır.

Kontur Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Kontur Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Kontur Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:1982
Otobüs Sayısı:54
Merkez ofis:Konya
Kurucu:Faysal Karakuş
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)