Koçtur Otobüs Bileti

Koçtur

Koçtur Hakkında

Koçtur turizm şirketi 2019 yılında faaliyete başlamıştır. Yerel olarak sefer düzenleyen bu turizm şirketi, Kütahya merkezde kurulmuş ve daha sonra çevre illere yayılım göstermiştir. Firmanın ilk seferleri Kütahya Merkez ile Kütahya Gediz arasında düzenlenmiştir. Firma hem eğitimli olan hem de müşterilere karşı güler yüzlü davranan personelleri ile yolcuların oldukça beğendiği bir işleyişe sahiptir. Firma, günümüzde halen lokal olarak hizmet gösterse de Kütahya'nın merkezinden Gediz ilçesine uzanan keyifli bir yolculuk gerçekleştirmektedir. Firmanın amaçları şu şekilde sıralanabilmektedir:

  • Yol boyunca yolcuların rahatını üst seviyeye çıkarmak,
  • Otobüslerinin konforunu artırmak,
  • Yeni nesil olanakları otobüs içine taşımak,
  • Son teknolojiden yararlanarak otobüs içi olanakları iyileştirmek,
  • Otobüslerin sefer sayısını artırmak yer almaktadır.

 

Koçtur Otobüs Filosu

Koçtur'un yerel hizmet amacıyla kurduğu otobüs filosu çeşitli markalardan oluşmaktadır. Firma, filosunda bulunan otobüslerin bakımı rutin olarak yapmakta ve filosunu istikrarlı bir şekilde büyütmektedir.

 

Koçtur Araç İçi Hizmetler

Firmanın araç içi hizmetler konusunda oldukça özenli davranan bir yerel firmadır. Firmayı tercih eden yolcular aşağıdaki olanaklara tabi tutulmaktadır:

  • Koçtur Seyahat, gerçekleştirdiği yolculuklarında misafirlerinin rahat etmesini sağlamayı amaç edinmiştir. Bu nedenle koltuklarda ergonomik bir tasarım söz konusudur. Koltuklar geniş bir yapıya sahiptir ve koltuk altında ayakların rahat edebilmesi için pedallar mevcuttur. Koltuk kenarları ise kolu ağrıtmaması için özel olarak tasarlanmıştır.
  • Otobüs içerisinde bulunan yolcular gerek otobüs ekranlarından gerekse de kendi telefonlarından Wi-Fi erişimine ulaşabilmektedir. Otobüs içerisinde seyahat boyunca Wi-Fi ücretsizdir.
  • Her otobüste kişi başına 1 priz düşmektedir. Bazen bu durum ikili koltuklarda bir priz olacak şekilde de olabilmektedir.
  • Firmanın personelleri yolculardan aldıkları taleplere göre kulaklık dağıtmakta ve ekranların bu şekilde kullanımı sağlamaktadır.
  • Her yolcu ile ayrı ayrı ilgilenilmektedir. Yolcuların sorunları için muavin çağırma butonu mevcuttur.

 

Koçtur Şubeleri

Koçtur otobüs bileti satın almak istiyorsanız, firmanın şubesine gitmenize gerek yok. Bilet.net aracılığıyla oturduğunuz yerden kolayca bilet rezervasyonu yapabilirsiniz. Koçtur'un Kütahya'da şubesi vardır.

 

Koçtur Dinlenme Tesisleri

Firmanın kullandığı dinlenme tesisleri birinci sınıflar arasından seçilmektedir. Bu sayede yolcular dinlenme, lavabo ya da yemek yeme gibi çeşitli ihtiyaçlarında zor durumda kalmamaktadır.

 

Koçtur Mobil Uygulama

Koçtur bilet alma işlemlerinizi güvenle tamamlamak istiyor iseniz firmanın da içinde bulunduğu bilet.net mobil uygulamasını cihazınıza indirebilirsiniz. Bilet.net mobil uygulamasına hem Android hem de IOS telefonlardan ulaşabilirsiniz.

 

Koçtur Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Koçtur otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net üzerinden farklı firmaların düzenlediği farklı seferler için bilet satın alabilirsiniz. Firmamız sizler için 7/24 ulaşabileceğiniz bilet satın alma sistemini geliştirmiştir.

Bilet.net'ten Koçtur otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net adresi üzerinden Koçtur seferlerine ait bir otobüs bileti almanın avantajları arasında, satın alınacak bilet fiyatlarının komisyonsuz olması yer almaktadır. Bilet.net'te yer alan bilgiler devamlı olarak güncellenmekte ve sizlere en doğru bilgiler yansıtılmaktadır.

Koçtur hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Firma, lokal olarak hizmet sağladığı için yalnızca Kütahya Merkez, Gediz, Lüleburgaz ve Kırklareli illerine sefer düzenlemektedir.

Koçtur Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Koçtur otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Koçtur Künyesi
Kuruluş yılı:2019
Otobüs Sayısı:8
Merkez ofis:Kütahya
Kurucu:-
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)