Koç Turizm Otobüs Bileti

Koç Turizm

Koç Turizm Hakkında

Koç Turizm kendisini müşterilerinin mutlu bir yolculuk geçirmesine adamış yerel bir otobüs işletmesidir. Firma 2016'da kurulduğu tarihten bu yana kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Firmanın kullandığı araçlar hem hızlı hem de rahat modellerdendir. Firmanın bünyesinde çalıştırdığı otobüs şoförleri deneyimli olması ile bilinmektedir. Firma yalnızca şoförlerini değil diğer personellerini de deneyimli insanlar arasından seçmektedir. Kırklareli Merkez'de kurulan bu firma zamanla Türkiye'deki başka şehirlerde de hizmet göstermeye başlamıştır. Firmanın sahip olduğu otobüsler yeni nesil ekranlar ve koltuklar ile donatılmıştır. Firmanın asıl amacı ise müşterilerden gelen dönütlere hızlı yanıtlar vererek öncü firmalardan biri olmaktır.

 

Koç Turizm Otobüs Filosu

Koç Turizm otobüs filosu bünyesinde birden fazla sayıda otobüsü çalıştırmaktadır. Otobüslerde yer alan markalar değişiklik gösterse de genel olarak kullanılan markaların Mercedes Travego ve Mercedes Setra olduğu bilinmektedir. Firma, otobüslerinin bakımı konusunda titiz davranmakta ve her yıl aksatmadan bakımlarını gerçekleştirmektedir. 

 

Koç Turizm Araç İçi Hizmetler

Koç Turizm, misafirlerine sunduğu araç içi hizmetler konusunda oldukça cömert davranmaktadır. Firmanın misafirlerine sunduğu hizmetler aşağıda detaylandırılmıştır:

  • Firma seyahatleri sırasında yolcularının güneşten rahatsızlık duymaması adına kalın perdeler tasarlamıştır. Otobüsün hem sağ tarafında hem de sol tarafında yer alan perdeler sayesinde misafirler güneşten ya da dışardaki olaylardan rahatsız olmamaktadır.
  • Bu firma, misafirleri için ultra rahat koltuk tasarımı düşünmüştür. Koltuklar sayesinde misafirler hem uyur iken hem de uyanık iken rahat etmektedir. Koltuklar özellikle uzun yolculuklarda çok işe yaramaktadır.
  • Bu firma, misafirlerinin ayaklarını koyması için özel pedal sistemi geliştirmiştir.
  • Firmanın otobüsünü kullanarak herhangi bir ile gidecek yolcular cihazlarını otobüste Wi-Fi'ye ücretsiz olarak bağlayabilmektedir.
  • Bu firmanın otobüslerinde yolcuların konforlu ulaşım sağlaması amacı ile prizler ve USB girişleri yer almaktadır. USB girişleri sayesinde yolcular dosyalarını açabilmekte ya da şarj amacı ile bu alanlardan yararlanabilmektedir.
  • Firma personelleri her zaman güler yüzlü ve dürüsttür.

 

Koç Turizm Şubeleri

Koç Turizm otobüs bileti için gerek firmamız tarafından hazırlanan bilet.net adresine giriş yapabilir gerekse de Koç Turizm'in Kırklareli'nde kurulmuş olan firmasını ziyaret edebilirsiniz. Her iki yerde de bilet fiyatları aynıdır.

 

Koç Turizm Dinlenme Tesisleri

Koç Turizm, birinci kalitede dinlenme tesislerinde 10 dakikalık ya da 15 dakikalık molalar vermektedir. 

 

Koç Turizm Mobil Uygulama

Koç Turizm bilet işlemleri için yazılımcılarımız tarafından tasarlanan bilet.net adresini kullanabilirsiniz. Bu adreste sizler için bilet almanızı kolaylaştıracak pek çok seçenek mevcuttur. Otobüslerde hangi tarafta gideceğiniz, hangi koltuklarda seyahat edeceğiniz gibi detaylar bu uygulama içerisinde mevcuttur. Uygulamayı şimdi telefonunuza IOS ya da Android cihazınıza kaydedebilirsiniz. 

 

Koç Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Koç Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Evet, bilet.net üzerinden hem firmanın otobüslerine hem de farklı firmaların düzenlediği farklı seferlere ulaşabilir ve uygun bir bilet satın alabilirsiniz. 

Bilet.net'ten Koç Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net üzerinden firmadan otobüs bileti alan yolcular komisyon ücreti ödemeden biletleri telefon ekranlarına kaydedebilmektedir.

Koç Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Firma daha çok lokal olarak sefer düzenlediği için yalnızca Lüleburgaz ve Kırklareli arasında gidip gelmektedir.

Koç Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Koç Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Koç Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:2016
Otobüs Sayısı:-
Merkez ofis:Kırklareli
Kurucu:Koç Tur
Otobüs Özellikleri
İnternet
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)