Koç Tur Otobüs Bileti

Koç Tur

Koç Tur Hakkında

Koç Tur otobüs firması 1989 yılından 2022 yılına kadar aralıksız olarak hem şehir içi hem de şehirlerarası hizmet sağlayan bir işletmedir. İşletmenin kurulduğu il Kütahya olduğu için ilk düzenlenen seferler Kütahya içinde ve Kütahya çevresinde yapılmıştır. Zaman içerisinde firma kendini daha fazla geliştirmiş ve başka illere de sefer düzenlemeye başlamıştır. Firmanın otobüs filosunda birden fazla otobüs bulunmaktadır. Otobüslerine iyi bakan firma, devamlı kontrollerini yaptırmakta ve yolcuların yol boyu güvenliğini garanti altına almaktadır. Firmanın amacı yolcularını yol boyunca rahat ettirmektir.

 

Koç Tur Otobüs Filosu

Koç Tur otobüs filosunda toplam kaç adet otobüs olduğu ve bu otobüslerin yaşları detayları olarak bilinmemektedir. Ancak firmanın hem şehir içinde hem de şehirlerarasında kullandığı otobüslerin markası bellidir. Bu markalar Sprinter ve Servis'tir. Otobüs bakımı ve onarımı konusunda hassas davranan firma, yolcuların güvenliği açısından otobüslerindeki hasarı zaman kaybetmeden gidermektedir. 

 

Koç Tur Araç İçi Hizmetler

Koç Tur otobüslerinde misafirlerin her biri için ayrı araç içi hizmetler söz konusudur. Aşağıda bu firmanın araçlarında sizlere tanıdığı hizmet detaylarına erişebilirsiniz:

  • Firma, misafirlerinin rahat etmesi açısından cam kenarlarına kalın perde yaptırmıştır. Perde özellikle güneşli günlerde güneş gelen tarafta sıklıkla kullanılmaktadır.
  • Bu firmanın otobüslerindeki koltuk tasarımları, yolcuları bu firmadan memnun bırakmaktadır. Otobüslerin hem ikili koltuklarında hem de tekli koltuklarında rahat bir tasarım söz konusudur.
  • Uzun yolculuklar için ideal olan firma araçları misafirleri için ayak koyma pedalları bulundurmaktadır.
  • Otobüste yolculuk eden kişiler sınırsız Wi-Fi hizmetinden yararlanabilmektedir.
  • Firma, yolcuların dosyalarını istedikleri zaman görüntüleyebilmeleri amacı ile USB girişlerini ekran kenarlarına yapmıştır.
  • Firmanın her otobüsünde mini ekranlar yer almaktadır. Kişinin bireysel olarak kullanabileceği bu ekranlar sayesinde yol daha hızlı geçmektedir.
  • Firma, otobüslerinde belirli bir volt değerine sahip prizler bulundurmaktadır.

 

Koç Tur Şubeleri

Koç Tur otobüs bileti almayı düşünen insanlar bu firmanın şubesine gidebilmektedir. Firma daha çok bölgesel hizmet verdiği için Türkiye'deki şube sayısı azdır. Firma şubelerinin yer aldığı iller arasında Kütahya bulunmaktadır.

 

Koç Tur Dinlenme Tesisleri

Firma, yolcuların mola boyunca huzursuzluk hissetmeden dinlenebilmesi için 15 dakika ile 20 dakika arasında molalar vermektedir. Firmanın kullandığı tesisler hem elit hem de uygun fiyatlı alanlardır.

 

Koç Tur Mobil Uygulama

Koç Tur bilet almadan firmanın bilet detaylarına bakmaya kadar pek çok işlemi bilet.net adresi üzerinden kolayca halledebilirsiniz. Hem hızlı hem de güvenli olan bilet.net mobil uygulamasına erişim oldukça basittir. Telefonunuzun iOS ya da Android mağazalarına giriş yaparak bilet.net uygulamasını güvenle indirebilirsiniz.

 

Koç Tur Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Koç Tur otobüs bileti satın alabilir miyim?

Evet, bilet.net sitesi sizler için hem firmanın biletlerini hem de diğer firmaların biletlerini bir platformda buluşturmuştur. Site üzerinden uygun fiyatlarla bilet satın alabilirsiniz.

 

Bilet.net'ten Koç Tur otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net sitesi üzerinden firmanın bileti almayı düşünen yolcular için herhangi bir komisyon kesilmemektedir.

 

Koç Tur hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Firma, kapsamlı olarak değil daha çok bölgesel bazda sefer düzenlemektedir. Firma ile gidilebilecek alanlar arasında yalnızca Kütahya ve Gediz yer almaktadır.

Koç Tur Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Koç Tur otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Koç Tur Künyesi
Kuruluş yılı:1989
Otobüs Sayısı:-
Merkez ofis:Kütahya
Kurucu:-
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Genel)
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)