Keşanlılar Turizm Otobüs Bileti

Keşanlılar Turizm

Keşanlılar Turizm Hakkında

Keşanlılar Turizm İstanbul'da ortaya çıkan, kara yolu taşımacılığında önemli bir konuma sahip olan otobüs firmasıdır. Firmanın kurulma yılı ve kurucusu net olarak bilinmemektedir. Firmanın farklı olumlu özellikleri bulunmaktadır. Bu olumlu özelliklerin başında otobüslerin hem rahat hem de düzenli olması bulunmaktadır. Araç içerisinde yer alan menüler hem lezzetli hem de tazedir. Araçta ücretsiz koltuk arkası TV imkânı bulunmaktadır. Buna ek olarak araç içerisinde internet de mevcuttur. Araç içerisinde yer alan personeller güler yüzlü ve yardımseverdir. Firmanın amacı yolcularına kaliteli yolculuk keyfini uygun fiyata yaşatmaktır. Bu turizm şirketi pek çok il ve ilçeye yolculuk düzenlemektedir.

 

Keşanlılar Turizm Otobüs Filosu

Firmanın toplamda 2 adet otobüsü ile Marmara Bölgesi'nde hizmet vermektedir. Bu iki otobüsün yaş ortalaması 14 olarak bilinmektedir. Otobüsler Travego ve Neoplan markalarına sahiptir.

 

Keşanlılar Turizm Araç İçi Hizmetler

Keşanlılar Turizm bilet alan yolculara farklı olanaklar tanınmaktadır. Kişilerin otobüse bindikleri otogardan inecekleri otogara kadar otobüs içerisinde geçen sürede farklı olanaklara sahip oldukları bilinmektedir. Bu olanaklar arasında yer alan bazı maddeler şu şekildedir: 

  • Bu firmanın otobüslerini tercih eden her yolcu için rahat bir ulaşım söz konusudur. Yolcular oturdukları koltukların minderlerinden, koltuk kulplarına kadar pek çok unsurda rahat etmektedir. Yolcuların ayaklarının rahat etmesi için ise ayak koyma alanları yapılmıştır.
  • Firmayı tercih eden yolcular, yol boyunca önlerindeki ekranı kullanabilmektedir. Bu ekranlar her yolcuya özel olup farklı zevklere uygun olarak tasarlanmıştır.
  • Bu firma ile seyahat eden bireyler oturdukları tarafın güneş olması söz konusu olduğunda yanlarındaki kalın perdeleri kullanabilmektedir. Perdeler hem sağda hem de solda yer almakta ve yolcuları yoğun güneşten korumaktadır.
  • Bu firma araçları ile yolculuk yapan insanlara kişisel kulaklık dağıtılmaktadır.
  • Keşan Turizm, yolcuları için hem yiyecek hem de içecek ikramında bulunmaktadır. Personeller ise sürekli güler yüzlüdür.

 

Keşanlılar Turizm Şubeleri

Firmanın Türkiye'de sahip olduğu şubelerin sayısı 4'tür. Firmanın şubeleri sırası ile: Malkara Şube, Tekirdağ Şube, İstanbul Şube ve Keşan Şube'dir.

 

Keşanlılar Turizm Tesisleri

Firma; Malkara, Tekirdağ, İstanbul ve yolculuk ettiği diğer şehirlerde yer alan birinci sınıf kalitedeki dinlenme alanlarını tercih etmektedir. Bu sayede yolcular güven ile dinlenebilmektedir.

 

Keşanlılar Turizm Mobil Uygulama

Keşanlılar Turizm otobüs bileti satın almak, firmanın otobüs biletini kontrol etmek ya da biletler ile ilgili diğer verilere ulaşmak için internet üzerinden bilet.net sitesine giriş yapabilirsiniz. Sitenin Apple Store ve Google Play Store'da yer alan uygulaması da mevcuttur.

 

Keşanlılar Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Keşanlılar Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net'te Keşanlılar Turizm, İstanbul içi turizm şirketleri ve diğer illere yolculuk gerçekleştiren daha pek çok şirketin biletlerine hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. 

Bilet.net'ten Keşanlılar Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net üzerinden 300'den fazla otobüs firmasının saatlerini, şehirlerini, mola yerlerini ve daha fazla bilgiyi bulabilirsiniz. Site üzerinden talep edilen biletlerde komisyon masrafı yer almamaktadır.

Keşanlılar Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Firmanın otobüs filosunu kullanarak Karadağ, Beylikdüzü, Tekirdağ, Malkara, Esenler, İstanbul, Bayrampaşa ilçelerine gidebilirsiniz.

Keşanlılar Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Keşanlılar Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Keşanlılar Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:-
Otobüs Sayısı:2
Merkez ofis:İstanbul
Kurucu:-
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Genel)
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)