Kars VIP Otobüs Bileti

Kars VIP

Kars VIP Hakkında

Kars VIP, 2009 yılında Hüseyin Kıransal başkanlığında ortaya çıkmıştır. Firmanın kurulduğu il Kars olarak bilinmektedir. Firma günümüzde yalnızca lokal olarak hizmet vermekte ve Kars-Erzurum, Erzurum-Kars arası yolculuklar gerçekleştirmektedir. Bu iki şehir arasında güvenli ve hızlı bir karayolu taşımacılığı gerçekleştiren firma, konforlu araçları ile misafirlerine kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Kars Turizm'in izlediği misyon; 

 • Hem modern hem de konforlu araçlar ile misafirlerini iyi ağırlamak,
 • Rahat ve geniş koltuk seçenekleri sayesinde kaliteli bir ulaşım,
 • Yasaya bağlı ve deneyim sahibi personeller ile çalışmak,
 • Yeni nesil teknolojileri araç içine taşımak şeklinde özetlenebilmektedir.

Firmanın vizyonunda ise müşterilere konforlu bir ulaşım sağlamak ve bu sayede müşterilerin taleplerini en iyi şekilde karşılamak yer almaktadır.

 

Kars VIP Otobüs Filosu

Firma yalnızca iki şehir arasında faaliyet gösteren yerel bir işletmedir. İşletmenin Erzurum ve Kars arasında gidip gelen 6 yaşında 8 adet aracı mevcuttur. Bu araçların markası Otokar Sultan ve Isuzu Novo şeklindedir.

 

Kars VIP Araç İçi Hizmetler

Kars VIP bilet alan yolcular için çeşitli araç içi imkânlar mevcuttur. Aşağıda firmanın otobüsünü tercih eden yolcuların kazandığı bazı olanaklar yazılmıştır:

 • Firma, yolcuları için koltuk başı prizlerini tasarlamıştır. Firmanın koltuk kenarlarında yer alan prizler sayesinde yolcular ayağa kalkmadan telefonlarını ya da tabletlerini şarj edebilmektedir.
 • Firma, koltuklarında TV ekranlarına yer vererek yolcuların rahat etmesini amaçlamaktadır. Ekran içerisinde güncel uydu yayını yapan kanallar mevcuttur.
 • Firmanın sağladığı imkânlar arasında ultra rahat koltuk tasarımı da vardır. Koltuklar, farklı boy ve kiloya sahip insanlar için de ideal olup saatler boyunca herhangi bir rahatsızlık hissi yaratmadan yolculuk imkânı tanımaktadır.
 • Kişiye özel USB girişleri sayesinde yolcular prizler yerine bu alanlardan telefonlarını şarj edebilmektedir.
 • Yol boyunca muavinler kek, çubuk kraker ve buna benzer atıştırmalıklar ile yolculara hizmet etmektedir.
 • Yol boyunca otobüste verilen kahve, çay gibi sıcak içeceklerden ya da meyve suyu, kola gibi soğuk içeceklerden faydalanabilirsiniz.

 

Kars VIP Şubeleri

Firma şubelerine aşağıda yer alan illerden ulaşabilirsiniz:

 • Kars
 • Erzurum
 • Horasan ilçesi
 • Sarıkamış ilçesi

 

Kars VIP Dinlenme Tesisleri

Firmanın yolculuklarında bazı dinlenme tesisleri kullanmaktadır. Bunlar arasında Ak Özdemir Dinlenme Tesisleri ve Hak Dinlenme Tesisleri de yer almaktadır.

 

Kars VIP Mobil Uygulama

Kars VIP otobüs bileti almak ister iseniz bilet.net mobil uygulamasını ya da bilet.net web sitesini kullanabilirsiniz. Bilet.net sizler için her ilden farklı otobüs firmalarının bilgilerini bir araya toplamıştır. Bu sayede saat ve fiyat karşılaştırması yaparak iOS ve Android  cihazlar üzerinden indirebileceğiniz uygulama ile bilet satın alabilirsiniz.

 

Kars VIP Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Kars VIP otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net üzerinden firma da dahil olmak üzere 300 üzerinde bilete erişebilirsiniz. Biletleri satın almak için uygulamaya üye olabilirsiniz.

Bilet.net'ten Kars VIP otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net 300 üzerinde firmaya ait otobüs biletlerini tek uygulamada toplamıştır. Firmaların bilet alımlarında sizlere ek bir ücret yansıtılmamaktadır.

Kars VIP hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Kars VIP yalnızca iki şehre sefer gerçekleştirmektedir. Bu şehirlerden biri Kars biri de Erzurum'dur.

Kars VIP Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Kars VIP otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Kars Vip Künyesi
Kuruluş yılı:2009
Otobüs Sayısı:9
Merkez ofis:Kars
Kurucu:Hüseyin Kıranşal
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)