Karacaerler Candaş Turizm Otobüs Bileti

Karacaerler Candaş Turizm

Karacaerler Candaş Turizm Hakkında

Karacaerler Candaş Turizm, 2000 yılında Aksaray’da kurulan yerel bir firmadır. Müşteri odaklı çalışmalarını sürdüren firma yenileşme çalışmalarını günümüzde de özenle sürdürmeye devam eder. Turizm şirketi, iş ahlakı ve dürüst çalışma prensiplerini kendine ilke edinir. Karacaerler Candaş Turizm, önce insan diyerek çevreye ve insana duyarlı bir şekilde hizmet etmeye devam eden güçlü bir turizm şirketidir. Yerel olan firma eğitimli ve işinde deneyimli sürücülerle çalışır. Yerel bir firma olarak ulaşım sektörüne giriş yapan Karacaerler Candaş Turizm Hatay, Adana, İstanbul, Gaziantep, Konya, Niğde, Ankara gibi şehirlere sefer yapar. Bunlar dışında Altunhisar, Bor, Tarsus ilçelerine de seferleri bulunur.

 

Karacaerler Candaş Turizm Otobüs Filosu

Karacaerler Candaş Turizm otobüs firması, sürekli olarak artan ihtiyaçlar karşısında otobüs filosunu yeniler. Modern iç tasarımına sahip olan otobüsler 2+1 ve 2+2 olarak hizmet verir. Otobüsleri arasında; Mercedes otobüsler, Mercedes ve Volkswagen midibüsler ve Isuzu midibüsler bulunur. Uzun mesafe yolculuklarda Mercedes otobüsler kullanırken kısa mesafeli yolculuklar da ise midibüsler kullanılır. Otobüs yolcuğunda sizlere sunduğu güven ortamını midibüslerle yaptığınız yolcuklarda da görebilirsiniz. Karacaerler Candaş Turizm filosunda bulunan her araçla güvenli yolculuk imkânı sunar. 

 

Karacaerler Candaş Turizm Araç İçi Hizmetler

Şehirlerarası otobüs yolculuklarında yolcular, konforlu saatler geçirmek ister. Özellikle uzun süren otobüs seferleri insan bedenini yorar. Karacaerler Candaş Turizm yolcuların rahatlığı ön plandadır. Bu doğrultuda otobüslerinin içerisini yolcu ihtiyaçlarına göre düzenlemişlerdir. Otobüslerde bulunan 2+1 ve 2+2 koltuk düzenleriyle eviniz konforunda yolculuk yapabilirsiniz. Koltukların arka bölümünde film izleyebileceğiniz televizyonlar yer almaktadır. Aynı şekilde hijyenik şartlara uygun olarak kişiye özel kulaklıklar da bulunur. Yolculuk boyunca diğer yolculara rahatsızlık vermeden dilediğiniz gibi televizyonu kullanabilirsiniz. Karacaerler Candaş Turizm otobüslerinde yer alan kablosuz internet ağını yolculuğunuz sırasında sınırsız olarak kullanabilmeniz mümkündür. Otobüslerin hepsinde bulunan 220 voltluk prizler ile şarj sıkıntısı yaşamadan yolculuk edebilirsiniz. Karacaerler Candaş turizm ile yolculuk boyunca sıcak ve soğuk ikramlar tüketebilir; ne zaman isterseniz servis dışında içecek isteyebilirsiniz. 

 

Karacaerler Candaş Turizm Şubeleri

Karacaerler Candaş Turizm, Aksaray merkezli olup birden fazla ilde şubeleri bulunur. Şubelerin listesi şöyledir:

 • Aksaray ( çarşı )
 • Aksaray ( eski garaj)
 • Aksaray (Aksaray otogar)
 • Mersin
 • Niğde
 • Niğde (çarşı)
 • Niğde (merkez)
 • Niğde (Altunhisar)
 • Niğde (Bağkur)
 • Niğde (Bor)
 • Niğde (eski terminal)
 • Niğde (meydan)

 

Karacaerler Candaş Turizm Dinlenme Tesisleri

Karacaerler Candaş Turizm seferleri sırasında yolcularının ihtiyaçlarını giderebileceği, güvenli ve sağlığa uygun dinlenme tesislerinde mola verir.

 

Karacaerler Candaş Turizm Mobil Uygulama

Teknolojinin gelişesiyle birlikte internet üzerinden bilet satın almak yaygın hale geldi. Karacaerler Candaş turizm otobüs bileti almanız için şubeye kadar gitmenize gerek kalmaz. Android veya İOS uyumlu cihazlarınız üzerinden bilet.net’i telefonunuza indirip kısa sürede biletinizi online olarak temin edebilirsiniz. Karacaerler Candaş Turizm bilet işlemlerini tamamladıktan sonra yolculuğunuzun keyfini çıkarınız.

 

Karacaerler Candaş Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net’te Karacaerler Candaş Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net’i kullanarak Karacaerler Candaş Turizm biletlerinizi güvenle satın alabilirsiniz.

 

Bilet.net’ten Karacaerler Candaş Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net’in size sunduğu uygulamadan kısa süre içinde biletinizi alabilirsiniz. Tüm seferleri inceleyip, araba içi hizmetlerini görebilirsiniz. Bilet.net’i kullanmak size zamandan tasarruf sağlar.

 

Karacaerler Candaş Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Firma; Aksaray Niğde, Adana, Ankara, Osmaniye, Hatay, İstanbul, Gaziantep, Kayseri, Konya, Mersin şehirlerine seher düzenler. Ayrıca Altunhisar, Bor, Tarsus ilçelerine de seferleri bulunur.

Karacaerler Candaş Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Karacaerler Candaş Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Karacaerler Candaş Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:2000
Otobüs Sayısı:-
Merkez ofis:Aksaray
Kurucu:-
Otobüs Özellikleri
İnternet
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Genel)
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)