Karabük Doğuş Otobüs Bileti

Karabük Doğuş

Karabük Doğuş Hakkında

Türkiye’nin en köklü otobüs firmalarının başında gelen Karabük Doğuş, 1976 yılında kurulmuştur. Kuruluşunu sağlayan 5 isim bulunmakla birlikte bu isimler arasında en dikkat çeken kişi Salih Gebeşoğlu’dur. Salih Gebeşoğlu ile birlikte firmanın kurulmasını sağlayan diğer kişiler; Hasan Demir, Emin Cabacı, Orhan Cabacı ve Fahri Yarımoğlu’dur. Karabük merkezli kurulan firma, kısa sürede bölgenin ve daha sonra ise Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarından biri halini almıştır. 

Köklü geçmişi ile ortaya koyduğu tecrübeyle taşımacılık ve turizm sektöründe yer alan firma, müşterileri nezdinde oldukça memnuniyetle karşılanmaktadır. Konfor ve kaliteyi ilke edinirken güvenliği elden bırakmayan firmanın taşımacılık alanı ise Kastamonu, Karabük ve Zonguldak arasındadır. 
 

Karabük Doğuş Otobüs Filosu

Genel merkezi Karabük olan firma, Zonguldak ve Kastamonu ile kurulan karayolu ulaşımını sağlamaktadır. Her gün yapılan seferler ile binlerce kişiyi taşıyan Karabük Doğuş otobüs firmasının filosunda bulunan araç sayısı 20’ye yakındır. Son model araçlar tercih eden firmanın genellikle tercih ettiği marka Mercedes’tir. 

Henüz yeni üretilmiş araçları tercih eden firma bu sayede araçlarında teknolojinin son gelişimlerini de kullanmaktadır. Koltuk düzenleri ile konforu da hedefleyen firma, bazı araçlarında 2+2 ve bazı araçlarında ise 2+1 koltuk düzenini tercih etmektedir. 

 

Karabük Doğuş Araç İçi Hizmetler

Karabük Doğuş, araç içi hizmetlerine önem veren firmalardan biridir. Müşterilerini en güvenli, konforlu ve keyifli taşımayı ilke edinen firmanın araç içi hizmetleri de bu anlamda gelişmiştir. Taşımacılığın yanında turizm sektörüne de araç sağlayan firmanın araçlarında her koltuk kişiye özel olarak ayarlanabilmektedir. Ayrıca her koltuğa özel olarak okuma ışığı bulunan araçta yine kişiye özel klima bulunmaktadır. 
 

Araçta bulunan koltuklar arasındaki genişliğe de dikkat eden firma, araçların bazılarında kişiye özel TV’ye yer verirken bazı araçlarında ise ortak geniş ekran TV bulundurmaktadır. Bunların yanında firmanın her aracında hizmeti sağlayan en az bir personel bulunmakta ve yolculuk süresince yiyecek ile içecek ikramları yapılmaktadır. 
 

Karabük Doğuş Şubeleri

Karabük merkezli olan Karabük Doğuş; Karabük, Kastamonu ve Zonguldak arasında seferler yapmaktadır. Şubeleri ise şöyledir; 

  • Kastamonu Merkez
  • Karabük Merkez
  • Safranbolu
  • Yenice
  • Zonguldak Çarşı
  • Zonguldak Terminal
  • Kozlu
  • Çaycuma

 

Karabük Doğuş Dinlenme Tesisleri

Karabük Doğuş tarafından düzenlenen seferler kısa olmakla birlikte bu seferler için anlaşmalı dinlenme tesisleri bulunmamaktadır. Ayrıca otobüs seferlerinde sık sık duraklara girilmesi nedeniyle dinlenme ihtiyaçları buralarda sağlanabilmektedir. 

 

Karabük Doğuş Mobil Uygulama

Karabük Doğuş otobüs bileti, bilet işlemleri ve seferlere dair tüm detaylara bilet.net mobil uygulamasıyla erişmek mümkündür. Uygulamanın kullanımı iOS ve Android yazılıma sahip tüm telefonlarda sorunsuz şekilde işlemektedir. 

 

Karabük Doğuş Hakkında Merak Edilenler
 

Bilet.net'te Karabük Doğuş otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net ile Karabük Doğuş bilet satın alımı hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. 

 

Bilet.net'ten Karabük Doğuş otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net’ten alınan biletler kişilik haklarını baz aldığından daha güvenilirdir. Bu sayede değişim, iade gibi işlemler daha etkili ve kolay bir şekilde gerçekleşmektedir. Ayrıca platform tarafından bazı indirim fırsatları da yine bilet.net avantajları arasındadır. 

 

Karabük Doğuş hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Firma; Karabük, Zonguldak ve Kastamonu merkezleri ile ilçelerine seferler düzenlemektedir. 

Karabük Doğuş Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Karabük Doğuş otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Karabük Doğuş Künyesi
Kuruluş yılı:1976
Otobüs Sayısı:20
Merkez ofis:Karabük
Kurucu:Salih Gebeşoğlu
Otobüs Özellikleri
İnternet
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Müzik Yayını (Genel)
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)
220 Volt Priz