Kara Ağa Turizm Otobüs Bileti

Kara Ağa Turizm

Kara Ağa Turizm Hakkında

Edirne merkezli olan Kara Ağa Turizm, 2006 yılında kurulmuştur. Hakan Habip Akdik tarafından kurulan ve yıllardır Edirne ile çevre il ile ilçeler arasında taşımacılık yapan firma, hızı ile ön plana çıkmaktadır. Gün içerisinde çok sayıda sefer düzenleyen firmayı tercih eden yolcu sayısı bir hayli fazladır. İstanbul’un Silivri ve Beylikdüzü gibi ilçelerinden de kalkışlar ile varışlar yapan firma, bu nedenle de çokça tercih edilmektedir. 
  

Hızı ile ön plana çıkan firma kurulduğu ilk günden itibaren var olan güzergahını korumaya devam ederek, bazı yeni ilçelere de seferler düzenlemeye başlamıştır. Trakya illeri ve İstanbul arasında bağlantı kuran firma, 7 farklı durağıyla birçok kişiyi günlük olarak taşımaktadır. 

 

Kara Ağa Turizm Otobüs Filosu

Günlük olarak her yarım saatte bir sefer hizmeti veren Kara Ağa Turizm otobüs firmasının filosunda 16 araç bulunmaktadır. 16 aracı ile hızlı ulaşımı ilke edinmiş olan firmanın araç kapasitesi ise 8’dir. İl ve ilçelere sefer düzenleyen firmanın güzergahları ise yolcuların gidecekleri yerlere göre değişkenlik göstermektedir. 
 

Araçlarında şoför personel ile 8 kişiyi taşıyan firmanın ön koltuğunda 1 ve arkada ise 7 yolcu ile seyahat edilmektedir. Şube veya otogarlardan yolcu indirme ve bindirme sistemi ile çalışan firma düşük kapasiteli araçları ile hızlı ulaşımı sağlamaktadır. Araç koltuk düzeni ise önde 1, arkada ise 2+2+3 şeklinde olmaktadır. Araç seferleri ise her gün saat 07:00 ila 19:00 arasında ve gün içinde 24 kez yapılmaktadır. 
 

Kara Ağa Turizm Araç İçi Hizmetler

Firmanın araç içi hizmetleri diğer firmaların aksine değişkenlikler göstermektedir. Araç kapasitesinin 8 olması ve mesafelerin kısa olması nedeniyle yiyecek – içecek ikramları bulunmamaktadır. Ancak bayram ve yılbaşı gibi özel günlerde firma tarafından müşterilere bazı ikramlar yapılabilmektedir. 

Kara Ağa Turizm araçlarında koltuk konforu yüksektir. Kısa mesafelerde seyahatler yapmasına rağmen müşterileri için en konforlu ulaşımı tercih etmeye çalışan firma bu açıdan memnuniyetle karşılaşmaktadır. Ayrıca araç içi klima düzeni ortak olmakla birlikte; araçlarda internet veya TV bağlantısı ise bulunmamaktadır. 

 

Kara Ağa Turizm Şubeleri

Kısa mesafeli firmalardan biri olmasına rağmen Kara Ağa Turizm’in birçok Trakya ve bazı İstanbul ilçelerinde şubeleri bulunmaktadır. Bu şubeler şöyledir; 

  • Edirne Merkez
  • Lüleburgaz
  • Beylikdüzü
  • Çorlu
  • Silivri Otogar

 

Kara Ağa Turizm Dinlenme Tesisleri

Firma tarafından düzenlenen seferler hızlı ve kısa mesafeli olduğundan herhangi bir dinlenme tesisi acil durumlar dışında kullanılmamaktadır. Ayrıca bazı uzun mesafelerde ise ara şubelerde ihtiyaç molaları verilebilmektedir. 

 

Kara Ağa Turizm Mobil Uygulama

Bilet.net tarafından üretilen mobil uygulama ile Kara Ağa Turizm bilet işlemleri gerçekleştirilebilmektedir. Kolay ve kullanışlı olan bu uygulama Andoid ve iOS yazılımlı telefonlarla uyumludur. Bu uygulamadan hem bilet satın alma işlemleri, hem de seferlere dair tüm detaylara çok kolay bir şekilde ulaşılabilmektedir. Sefer saatleri, başlangıç ve varış bilgilerine ek olarak araç bilgilerine kadar her şey uygulama sayesinde öğrenilebilmektedir. 

 

Kara Ağa Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Kara Ağa Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net internet sitesi veya mobil uygulaması aracılığıyla firmaya ait Kara Ağa Turizm otobüs bileti satın alma işlemleri gerçekleştirilebilmektedir. 

 

Bilet.net'ten Kara Ağa Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Öncelikle bilet.net satın alma işlemlerinde tüketicinin tüm haklarını güvence altına almaktadır. Bu sayede güvenli alışveriş ile doğabilecek her türlü değişim veya sorunun kolayca çözüme kavuşturulması sağlanmaktadır. Bunun yanında bilet.net tarafından seferlere dair bilgiler anlık güncel olarak müşterileri ile paylaşılmaktadır. Ayrıca olası indirim fırsatları da yine bilet.net tarafından kullanıcılara sunulan diğer bazı avantajlardan biridir. 

 

Kara Ağa Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Kara Ağa Turizm; İstanbul, Edirne, Tekirdağ ve Kırklareli illeri ile ilçeleri arasında seferler düzenlemektedir. 

Kara Ağa Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Kara Ağa Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Kara Ağa Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:2006
Otobüs Sayısı:16
Merkez ofis:Edirne
Kurucu:Hakan Habip Akdik
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)