Kahta Petrol Otobüs Bileti

Kahta Petrol

Kahta Petrol Hakkında

Kahta Petrol, 1996 yılında Salih Beyazyıldız tarafından merkez Adıyaman/Kahta olmak üzere kurulmuştur. Halka hizmet hakka hizmet ilkesi ile yola çıkmış olan Kahta Petrol yerel bir firma olarak hizmete başlamıştır. Günümüzde gelişmiş filosu ve çeşitli sefer düzeni ile Türkiye genelinde hizmet vermektedir.

 

Kahta Petrol Otobüs Filosu

Travego model araçlardan oluşan ve yerel bir otobüs filosuna sahip olan Kahta Turizm otobüs firması, yaş ortalaması yaklaşık olarak 5 olan 21 adet otobüsten oluşmaktadır. Araçların bakım, kontrol ve yenileme işlerini her yıl standart aralıklarda yenilemektedirler.

 

Kahta Petrol Araç İçi Hizmetler

Yolculara araç içerisinde sunulan hizmetleri şöyle adlandırabiliriz:

  • Dinlendirici Rahat Koltuklar: Yolcuların boyun ve sırt sağlığı göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır.
  • Ekranlar: Koltukların hemen arka kısmında sabitlenmiş olarak yer alan ekranlarda zevkinize hitap edecek tarzda herhangi bir içeriğe erişebilirsiniz.
  • Kulaklık, USB, Priz, Okuma Lambası: Yolcuların daha konforlu ve özel hissetmelerini sağlamak adına bu hizmetlerin hepsi bireysel kullanıma sunulmaktadır.
  • Açık Büfe Servisi: Güzergâhın ilerleyişine ve dinlenme tesislerindeki molalara bağlı olarak yolculuk boyunca belirli aralıklarda açık büfe servisi sunulmaktadır.
  • Klimalar: Genel hava akımını kontrol eden araç içi büyük klimaların yanı sıra yolculara özel olarak koltuklarının hemen üst kısmında da havalandırma ve klima seçenekleri yer almaktadır. Bu klimalar sayesinde yolculuk sırasında kötü hava şartlarında da dâhil olmak üzere araç içerisinde dengeli bir hava akımı sağlanmaktadır

 

Kahta Petrol Şubeleri

Kahta Petrol’ün yolcularına daha iyi bir hizmet verebilmesi için Türkiye’nin farklı yerlerinde çalışan şubelerin lokasyonları şu şekilde sıralanabilir: Adana, Adıyaman (Sincik), Aksaray, Anamur, Ankara, Düzce, İstanbul (Dudullu), Erzincan, Gümüşhane, Hopa, İstanbul, İstanbul Anadolu (Harem), İzmit (Kocaeli), Kahramanmaraş, Kahramanmaraş, Kahta (Kahta Otogar), Kayseri (Ayurtilhan), Kayseri, Malatya (Malatya Çarşı, Mersin, Osmaniye, Rize, Sakarya, Silifke, Sivas, Urfa, Tarsus, Trabzon (Sürmene), Torul, Trabzon Şubesi.

 

Kahta Petrol Dinlenme Tesisleri

Bolu Efe Park Dinlenme Tesisleri, Can Kapadokya Dinlenme Tesisleri, Okurlar Dinlenme Tesisleri ve Ulu Dinlenme Tesisleri Kahta Petrol Turizm firmasının sıkça tercih ettiği dinlenme tesisleri arasında yer almaktadır.

 

Kahta Petrol Mobil Uygulama

Kahta Petrol bilet alımı için bilet.net'in tüm akıllı cihazlara uyumlu olan mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. Ücretsiz bir şekilde indirebileceğiniz mobil uygulama ile işlemlerinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

 

Kahta Petrol Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Kahta Petrol otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net üzerinden Kahta Petrol otobüs bileti alımını güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 

Bilet.net'ten Kahta Petrol otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net üzerinden otobüs bileti alımı sırasında, gitmek istediğiniz lokasyona hizmet veren diğer araçların fiyatlarını da görebilir ve bu kıyaslama yapabilirsiniz. Böylece sizin için en uygun firmayı tercih ederek, bilet alabilirsiniz.

 

Kahta Petrol hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Uşak, Afyon, Salihli, Turgutlu, Manisa, İzmir, Dudullu, Adana, Adıyaman, Aksaray, Alanya, Anamur, Ankara, Antalya, Araklı, Ardeşen, Arhavi, Battalgazi, Batum, Besni, Bolu, Bozova, Ceyhan, Çayeli, Çorlu, Doğanşehir, Düzce, Düziçi, Elazığ, Erdemli, Erkenek, Erzincan, Fındıklı, Finike, Gaziantep, Gazipaşa, Gebze, Gerger, Göksun, Gölbaşı, Gölbaşı (Adıyaman), Gümüşhane, Harem, Hekimhan, Hopa, İnternet, İstanbul, İyidere, Kahramanmaraş, Kahta, Kale (Malatya), Kangal, Kapızlı, Karaman, Kayseri, Kelkit, Kemer, Kırıkkale, Kırşehir, Kızkalesi, Kocaeli, Konya, Kumluca, Malatya, Manavgat, Mersin, Mut, Narlı, Of, Osmaniye, Pazar, Pazarcık, Pınarbaşı, Refahiye, Rize, Sakarya, Samsat, Serik, Silifke, Sincik, Sivas, Susanoğlu, Sürgü, Sürmene, Şambayat, Şanlıurfa, Şereflikoçhisar, Tarsus, Taşucu, Tekirdağ Torul ve Trabzon dahil olmak üzere Türkiye’de birçok il ve ilçeye seferler düzenleyen Kahta Petrol sefer sayılarını ger geçen gün arttırmaktadır.

Kahta Petrol Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Kahta Petrol otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Kahta Petrol Künyesi
Kuruluş yılı:1996
Otobüs Sayısı:21
Merkez ofis:Adıyaman
Kurucu:Salih Beyazyıldız
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
WC
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Genel)
Müzik Yayını (Koltuk)