İzmir Turizm Otobüs Bileti

İzmir Turizm

İzmir Turizm Hakkında

1992 yılında Ali Acun önderliğinde firma merkezi İzmir olarak kurulmuş olan İzmir Turizm, büyük şehirlere seferler düzenlemesinin yanında ülkenin hemen hemen birçok noktasında da güzergâh haritalarına sahiptir.

 

İzmir Turizm Otobüs Filosu

15 araçtan oluşan İzmir Turizm otobüs filosunun yaş ortalaması 10’dur ve genel olarak Travego ile Man Fortuna model araçlardan oluşmaktadır.

 

İzmir Turizm Araç İçi Hizmetler

Güler yüzlü ve yardımsever personel kadrosuna sahip olan İzmir Turizm, 30 yıllık tecrübesi ile yolcularına profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Rahatça eğilip doğrultulabilen çok kullanışlı koltuklar ile hiç yorulmadan yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz. Koltuklardaki ekranlardaki multimedyalardan yararlanabilir ya da okuma lambasını kullanarak kitap ya da dergi okuyabilirsiniz. Sınırsız internet, güçlü şarj prizleri, ücretsiz kulaklık ve hafif seçeneklerden oluşan lezzetli ikramlıklardan faydalanabilirsiniz. 

 

İzmir Turizm Şubeleri

İzmir Turizm’in Türkiye’ye dağılmış olan şubelerinin isimleri şöyledir: Afyon, Ankara, Kocaeli, Antalya, Aydın, Balıkesir, Denizli, İstanbul, İzmir, Manisa, Eskişehir, Isparta, Muğla, Mersin, Uşak, Yalova, Bursa illeri ve ilçeleridir.

 

İzmir Turizm Dinlenme Tesisleri

Yolculara güvenli ve hijyenik bir dinlenme ortamı sağlama esasında seçici ve hassas davranan İzmir Turizm şirketinin mola verdiğinde tercih ettiği dinlenme tesisleri; Sivrihisar Başkent Mola Park Tesisleri, Su Dinlenme Tesisleri, Tuna Dinlenme Tesisleri, Yıldız Dinlenme Tesisleri’dir.

 

İzmir Turizm Mobil Uygulama

İzmir Turizm bilet almak için bilet.net'in Android ve iOS cihazlara uyumlu olan mobil uygulamasını indirebilirsiniz. Ücretsiz ve kolay kullanımı olan mobil uygulama ile işlemlerinizi güvenli ve hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

 

İzmir Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te İzmir Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Evet, İzmir Turizm otobüs bileti alımı işlemini güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. 

Bilet.net'ten İzmir Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net üzerinden firma için yapacağınız bilet alım işlemi sırasında diğer otobüs firmalarının fiyatlarını kıyaslayabilirsiniz. Böylece en uygun bileti satın alabilirsiniz.

İzmir Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

İzmir Turizm’in; Afyon, Ankara, Kocaeli, Antalya, Aydın, Balıkesir, Denizli, İstanbul, İzmir, Manisa, Eskişehir, Isparta, Muğla, Mersin, Uşak, Yalova, Bursa oluşan bir sefer planı vardır.

İzmir Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

İzmir Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

İzmir Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:1992
Otobüs Sayısı:15
Merkez ofis:İzmir
Kurucu:Ali Acun
Otobüs Özellikleri
İnternet
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Müzik Yayını (Genel)
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)