İzmir Kuşadası Turizm Otobüs Bileti

İzmir Kuşadası Turizm

İzmir Kuşadası Turizm Hakkında

Merkezi İzmir olarak 2019 yılında kurulan İzmir Kuşadası Turizm belirli noktalara düzenli olarak seferler düzenlemektedir. Profesyonel personel kadrosu ile yolcularına yüksek standartlarda bir hizmet sunmaktadır. Türkiye’de toplam 10 durakta hizmet vermektedir.

İzmir Kuşadası Turizm’in vizyonunu; müşterilere ait olan zaman ve sahip oldukları yolcu haklarına karşı saygılı olmak, araç içi ve araç dışı tüm çalışanların çalışma şevklerini yükseltmek, yaşadıkları çevreye, insanlara karşı özveri ile yaklaşmak olarak benimsemiştir.

Misyonunu ise; şehirlerarası yolcu taşımacılığında çalışma kadrosu ile uluslararası ilkeler ışığında hizmet vermek, manevi ve kültürel değerlerden kopmadan yeni ve modern gelişmelere ayak uydurmaya çalışmak olarak belirlemiştir.

 

İzmir Kuşadası Turizm Otobüs Filosu

Yakın mesafelerde yolcu taşımacılığı hizmeti veren İzmir Kuşadası Turizm otobüs firması, teknolojik gelişmelerin etkisinde dizayn edilmiş minibüslerden oluşan ve bakımları düzenli olarak yapılan yerel bir filodur.

 

İzmir Kuşadası Turizm Araç İçi Hizmetler

Müşteri memnuniyetini kaliteli hizmet sunarak sağlamayı hedefleyen İzmir Kuşadası Turizm’in deneyimli ve bu konuda uzmanlaşmış personelleri ile kendinizi konforlu bir yolculukta bulmanız mümkündür. Teknolojik donanıma sahip araçları, Wi-Fi özelliği ve priz özelliği içermektedir. Cep telefonu, bilgisayar ve tablet kullanımına uygun bir araç tasarımına sahiptir. Bunların haricinde koltuk ekranı, genel televizyon yayını, genel radyo ve müzik yayını, okuma lambası, kulaklık gibi imkanları da barındırmaktadır. Araç koltuklarında bulunan ekranlardan istediğiniz bir filmi veya istediğiniz bir televizyon kanalını izleyebilirsiniz. Temiz ve konforlu bir yolculuk için aynı zamanda araçlar düzenli olarak araçlar temizlenmektedir. 

 

İzmir Kuşadası Turizm Şubeleri

İzmir Kuşadası Turizm’in yolcu memnuniyetini sağlamak için çalışan iki adet şubesi vardır bunların isimleri; İzmir Şubesi ve Aydın Kuşadası Şubesi’dir.

 

İzmir Kuşadası Turizm Dinlenme Tesisleri

İzmir Kuşadası Turizm seferleri arası mesafeler kısa olması sebebiyle firma seyahat boyunca mola vermemektedir. 

 

İzmir Kuşadası Turizm Mobil Uygulama

İzmir Kuşadası Turizm otobüs bileti almak için bilet.net adresini ziyaret edebilirsiniz. Cep telefonunuza uyumlu olan mobil uygulaması sayesinde evinizden tek tıkla kolaylıkla biletinizi alabilir ve istediğiniz firmadan araç ve saat seçimi yapabilirsiniz. 

 

İzmir Kuşadası Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te İzmir Kuşadası Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net aracılığıyla bilet satın alımı yapılabilmektedir. İzmir Kuşadası Turizm bilet bulmak için bilet.net internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. 

Bilet.net'ten İzmir Kuşadası Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net kullanıcıları ihtiyacı olan güzergahta beklemeden ve online olarak rahatlıkla bilet bulabilmektedir. İzmir Kuşadası Turizm’in sunduğu kaliteli ve güvenilir hizmet ile sevdiklerinize kavuşabilirsiniz. 

İzmir Kuşadası Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Firma; Kuşadası, Ayrancılar, Torbalı, Aydın, Muğla ve İzmir’e düzenli olarak seferler düzenlemektedir. 

İzmir Kuşadası Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

İzmir Kuşadası Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

İzmir Kuşadası Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:2019
Otobüs Sayısı:10
Merkez ofis:İzmir
Kurucu:-
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık