İyigün Çarşamba Turizm Otobüs Bileti

İyigün Çarşamba Turizm

İyigün Çarşamba Turizm Popüler Otogarlar

İyigün Çarşamba Turizm Hakkında

2000 yılında kurulmuş olan İyigün Çarşamba Turizm, merkezi Samsun olmak üzere 16 adet durağı ile Samsun çevresinde ulaşım hizmeti veren yerel ve güvenilir bir firmadır.

İyigün Çarşamba Turizm vizyonunu; personellerin iş ile ilgili beklentilerine ve isteklerine yanıt verebilmek, yolcuların zamanlarına ve mevcut haklarına değer vermek, insanlığa, doğaya karşı olan yükümlülüklerin farkında olabilmek olarak belirlemiştir.

Misyon olarak ise; deneyimli personel kadrosu ile kültürel değerlere bağlı kalarak ulusal standartlarda çağdaş ve güncel bir hizmet verebilme çabasında olmayı benimsemiştir.

 

İyigün Çarşamba Turizm Otobüs Filosu

Son model araçlardan oluşan genç filosu ile İyigün Turizm yerel bir firma olmasına rağmen ulusal standartlarda hizmet sunabilmek için gerekli çalışmaları ve bakımları düzenli olarak yerine getirmektedir.

 

İyigün Çarşamba Turizm Araç İçi Hizmetler

Araç içerisinde müşterilere sunulan hizmetleri maddelerle irdeleyebiliriz:

Koltuk: Omurga sağlığına dikkat edebilmek adına başınızı yasladığınız yerden ayaklarınızı konumlandırdığınız yere kadar belli bir eğimde dizayn edilmiş esnek ve konforlu bu özel koltuklarla çok rahat bir yolculuk geçirebilirsiniz

Kulaklık: Hijyen kurallarına uygun koşullarda temizliği yapılan kulaklıkları kullanarak önünüzdeki ekranlara bağlanabilir ve rahatsız edici olabilecek dış seslerden uzaklaşabilirsiniz.

Açık Büfe: Lezzetli ve bağırsak dostu kolayca enerji veren yiyecek ve içeceklerden oluşan açık büfe servisleri yolculuk boyunca güzergaha ve yolculuk süresine bağlı olarak belirlenen periyotlarda yapılmaktadır.

Radyo, Televizyon, Müzik Yayını: Ulusal radyo, televizyon yayını yapılmaktadır. Ekranlarda her tarzda kayıtlı müzik listeleri de mevcuttur.

USB: Kendi belge, dosya, film, müzik ya da dizilerinizi ekrana bağlayabilir ve yol boyu bu özellikten faydalanabilirsiniz.

Multimedyalar: Ekranlarda farklı yaşa uygun yolculara özel olarak birçok kayıtlı film ve dizi seçeneği bulunmaktadır.

 İnternet: İyigün Çarşamba Turizm’in sınırsız erişim sunduğu Wi-Fi hizmetinden yararlanabilirsiniz.

 

İyigün Çarşamba Turizm Şubeleri

İyigün Çarşamba Turizm otobüs firmasının Türkiye'de birden çok şubesi vardır. İstanbul, Salıpazarı, Terme ve Samsun Şubesi yolcuların tüm talep şikayetlerine yardımcı olabilmek adına özveri ile çalışmaktadırlar

 

İyigün Çarşamba Turizm Dinlenme Tesisleri

Samsun içerisinde ve çevresinde kısa mesafeli seferler düzenlemekte olan firma, herhangi bir dinlenme tesisinde mola vermemektedir.

 

İyigün Çarşamba Turizm Mobil Uygulama

Online olarak anlaşmalı otobüs firmalarının otobüs biletini bulabileceğiniz ve İyigün Çarşamba otobüs bileti satın alabileceğiniz bilet.net, kullanım kolaylığı sayesinde kolayca bilet almanıza yardımcı olmaktadır. Gidilecek ve varılacak nokta, tarih, saat ve yolcu sayısı seçimi sonrasında bilgilerinizi eksiksiz tamamlayarak, size en uygun otobüs biletini arayabilir ve seyahat edeceğiniz aracın özelliklerini inceleyerek satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz.

 

İyigün Çarşamba Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te İyigün Çarşamba Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net internet sitesi ve mobil uygulaması üzerinden satın alabilirsiniz ayrıca kullanıcılarına İyigün Çarşamba bilet bulma kolaylığı sağlamaktadır. Mevcut seferler ve belirli güzergahlar seçilerek bilet.net üzerinden istediğiniz bileti satın alabilirsiniz. 

Bilet.net'ten İyigün Çarşamba Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net kullanıcılarına yeni ve konforlu araçlarda seyahat etme imkânı, uzman kadrosu ile güvenilir bir yolculuk, tecrübeli bir turizm firması ile seyahat avantajı sağlamaktadır. Kullanıcı dostu web ve mobil uygulamaları sayesinde bilet alım, iptal ve iade işlemlerinde kolaylıkla işlem yapabilmenizi sağlar. 

İyigün Çarşamba Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

İyigün Seyahat Samsun içi ve civarında seferler düzenlemektedir. Kıraç, Çağlayan, Esenyurt, Tepeüstü, Esenler, Alibeyköy, Salıpazarı, Çarşamba, Terme, Samsun Belediye Evleri, Samsun Araştırma Hastanesi Sapağı, Samsun Ceza Evi’ne ulaşım hizmeti vermektedir.

İyigün Çarşamba Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

İyigün Çarşamba Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

İyigün Çarşamba Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:2000
Otobüs Sayısı:-
Merkez ofis:Samsun
Kurucu:-
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık