İstanbul Seyahat Otobüs Bileti

İstanbul Seyahat

İstanbul Seyahat Hakkında

1940 yılında Abit Tırış tarafından kurulmuş olan İstanbul Seyahat ile seferlerini Çarşamba’dan Giresun Alurca’ya düzenlemiştir. 1975 yılında Trakya bölgesinde İstanbul ve Çorlu arasında yolcu taşımacılığına başlayan Talip Tırış, aynı dönemde Avrupa’nın birçok ülkesine seferler düzenleyerek dış hatların da temelini atmıştır. Talip Tırış’ın oğlu Selami Tırış’ın yönetimi devralması ile beraber yeni bir dönem başlar ve böylece yeni güzergahlar oluşturulur. Başta Trakya bölgesi olmak üzere ülkenin kıyı şeritleri olan Akdeniz, Ege ve Karadeniz bölgelerinin birçok iline seferler düzenlenir ve bu seferler günümüzde de devam etmektedir. İstanbul Seyahat, Selami Tırış yönetiminde 2005 yılında turizm sektöründe çalışmalarını genişleterek STT İstanbul Travel Şirketi’ni kurmuştur. 2008 yılında Bulgaristan’ın Burgas, Varna, Sumen bölgelerine seferler düzenlemeye başlayan İstanbul Seyahat Otobüs Firması, yurt içindeki yüksek standart sahibi kaliteli hizmet anlayışını yurt dışına da taşımayı başarmıştır.

 

İstanbul Seyahat Otobüs Filosu

İstanbul Seyahat otobüs firması; 2014 Mercedes Tourismo model 30 adet araç, 2014 Mercedes Travego model 40 adet otobüs, 2014 2+1 koltuk premier sınıf Mercedes Tourismo model 15 adet otobüs, 2016 model 25 adet Ford Transit servis aracı ve 2014 model 15 adet Otokar Sultan servis aracından oluşan 125 adet araçtan oluşan geniş filosu ile birçok lokasyona yüksek kalitede ulaşım hizmeti sunmaktadır.

 

İstanbul Seyahat Araç İçi Hizmetler

2+1 ve 2+2 otobüs düzenine sahip çeşitli otobüs seçenekleri ve işinde uzman personel kadrosu ile İstanbul Seyahat araç içi kalite standartları yüksek bir ulaşım hizmeti sunmaktadır. Yolculuk sırasında yararlanabileceğiniz hizmetleri birkaç kelime ile sıralamak gerekirse; rahat ve konforlu koltuklar, özel ekranlar, ücretsiz wi-fi erişimi, canlı ulusal televizyon ve müzik kanallarının yayını, radyo yayını, USB girişi, 220 volt gücünde şarj kiti, okuma lambası, klima, havalandırma, ücretsiz kulaklık, yiyecek ve içecek ikramı gibi hizmetleri büyük bir hoş görü ve sevecenlikle sağladığını söyleyebiliriz.

 

İstanbul Seyahat Şubeleri

İstanbul, Tekirdağ, Antalya, Bursa, Balıkesir, Kırklareli, Samsun, Ankara, Çanakkale, Ordu, Giresun, Rize, Bolu, Zonguldak, İzmir, Trabzon, Yalova, İzmit (Kocaeli), Düzce, Manisa, Muğla, Gümüşhane, Burdur, Çorum, Edirne, Sakarya (Adapazarı) gibi lokasyonlarda bulunan İstanbul Seyahat şubeleri, koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak adına özveri ile çalışmalarını sürdürmektedir.

 

İstanbul Seyahat Dinlenme Tesisleri

Farklı hatlarda düzenli olarak seferler düzenleyen ve müşterilerinin rahat, konforlu bir yolculuk geçirdiklerinden emin olmak isteyen İstanbul Seyahat, Kaynaslı Dinlenme Tesisleri ve Sususluk Dinlenme Tesisleri’nde mola vakitlerini değerlendirmektedir.

 

İstanbul Seyahat Mobil Uygulama

Bilet.net, İstanbul Seyahatbilet ve diğer otobüs biletlerini online olarak bulabileceğiniz bir dijital platformdur. Otobüs bileti satın almak için internet sitesine gidebilir veya mobil uygulamasını telefon veya tabletinize indirerek işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

İstanbul Seyahat Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te İstanbul Seyahat otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net üzerinden otobüs bileti satın alınabilmektedir. Ayrıca Bilet.net İstanbul Seyahatotobüs bileti satın alma kolaylığı sağlamaktadır. Kullanıcı dostu uygulaması sayesinde istediğiniz yerden kolaylıkla bilet satın alabilirsiniz. 

 

Bilet.net'ten İstanbul Seyahat otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net kullanıcılarına istenilen saat ve güzergahta kolaylıkla otobüs bileti bulma imkânı sunmaktadır. Uzun sıralar beklemeden, operatöre bağlanmak için zaman kaybetmeden hızlıca ve tek tıkla biletinizi satın alabilirsiniz. Otobüs seferleri için internet fiyatı üzerinden hizmet vermekte ve komisyon ücreti almamaktadır. 
 

İstanbul Seyahat hangi şehirlere sefer düzenliyor?

İstanbul Seyahat; İstanbul, Ankara, İzmir, Tekirdağ, Antalya, Bursa, Trabzon, Çorlu, Edirne, İzmit, Kastamonu, Lüleburgaz, Ordu, Rize, Samsun, Suşehri, Yalova, Zonguldak, Adapazarı, Afyon, Balıkesir, Bolu, Burdur, Çanakkale, Çorlu, Çorum, Giresun, İstanbul, Kırklareli, , Manisa, Tekirdağ, Tokat, Gümüşhane, İzmit, Samsun, Eskişehir, Çorlu Otogar olmak üzere Tükiye’nin birbirinden ayrı bölgelerindeki noktalarda seferler düzenlemektedir. 

İstanbul Seyahat Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Seyahat otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

İstanbul Seyahat Künyesi
Kuruluş yılı:1940
Otobüs Sayısı:125
Merkez ofis:İstanbul
Kurucu:Abit Tırış
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Genel)
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)