İstanbul Konfor Otobüs Bileti

İstanbul Konfor

İstanbul Konfor Popüler Otogarlar

İstanbul Konfor Hakkında

İstanbul’da personel taşımacılığındaki eksikliği fark eden Mustafa Günaydın ve kardeşleri sayesinde temelleri atılan turizm şirketi, 1970-72 yıllarında yaptığı ilk sefer olan personel taşımacılığı ile ulaşım sektöründeki yerini almıştır. Bir araçla personel taşımacılığı üzerinden seferlerine başlayan İstanbul Konfor Turizm inanılmaz bir büyüme göstererek günümüzde 1500 araçtan oluşan geniş filosu ile Türkiye’nin belirli lokasyonlarına kaliteli ve güvenli yolculuk hizmeti vermeye devam etmektedir. 

Şişe, Cam, Otomarsan, Vakko, Otosan, Kale Kilit, Eczacıbaşı, Sabancı Holding gibi kurumlara da hizmet vermeye başlayan İstanbul Konfor sektörde çabucak ilerleme kaydederek yeni yatırımlarla 1985-1993 yılları arasında yolcu taşımacılığı sektörüne de giriş yapmıştır. Yenilikçi özelliğinin hakkını veren firma, 1990’lı yıllarda Hollanda’dan satın almış olduğu çift katlı yolcu otobüsleri ile sektöre yeni bir soluk getirerek tüm yolcularının memnuniyetini kazanmıştır. İstanbul merkezli olarak Ankara ve Trabzon güzergâhında çeşitli seferlere öncülük yapan firma her geçen gün yeni atılımlar ve yatırımlar yapmaya, müşterilerine yüksek standartlarda hizmet sunmaya devam etmektedir. İstanbul Konfor, Günaydın Turizm Şirket Grubu tarafından kurulmuş bir şehirlerarası yolcu taşıma firmasıdır.

 

İstanbul Konfor Otobüs Filosu

1500 adet otobüsten oluşan filodaki yaygın araç modelleri şu şekildedir; Travego, Neoplan, Tourliner ve Neoplan Starliner’dir. Yaş ortalaması 5 olan genç İstanbul Konfor otobüs filosu yolcularına kaliteli ve güvenli bir hizmet verebilmek için araç içi ve araç dışı bakımlarına periyodik aralıklarda gitmeye özen göstermektedir. 

 

İstanbul Konfor Araç İçi Hizmetler

Sene içerisinde milyonlarca turiste hizmet vermekte olan İstanbul Konfor yüksek standartlarda tuttuğu hizmet kalitesini zirvede tutabilmek için araç içi hizmetlerine mevcut personel kadrosu ile özen göstermektedir. Ergonomik ve eğlenceli bir donanıma sahip olan son teknoloji koltuklarla yolcularına unutulmaz bir yolculuk deneyimi yaşatmaktadır. Koltuklar omurga salığına göre dizayn edilmesinin yanı sıra diğer koltuklarla arasındaki mesafeye dikkat edilerek göz sağlığına ve yolcuların özel alanına destek olmaktadır. 13 inçlik ekranlarda yararlanabileceğiniz dizi ve filmler bulunmaktadır. Ayrıca priz, kulaklık ve ücretsiz ikramlıklar da yolculuk boyunca yararlanabileceğiniz hizmetler arasında yer almaktadır.

 

İstanbul Konfor Şubeleri

İstanbul Konfor Seyahat, Türkiye genelinde birlikte çalıştığı şubeler; Sabiha Gökçen, İstanbul Orhanlı, İstanbul Kaynarca, Yalova Otogar, Bursa Otogar, Kocaeli İzmit, Kayseri, Balıkesir, Eskişehir.

 

İstanbul Konfor Dinlenme Tesisleri

İstanbul Konfor genel olarak kısa mesafeli seyahatler düzenlediği için dinlenme tesislerinde mola vermemektedir.

 

İstanbul Konfor Mobil Uygulama

Bilet.net kullanıcıları, İstanbul Konfor otobüs bileti ve diğer turizm firmalarına ait otobüs biletlerini internet sitesi ve tüm işletim sistemlerine uygun mobil uygulaması sayesinde satın alabilmektedir. Bilet alım aşamasında gerektiğinde rezervasyon yapılabilmektedir. Bilet alımı için gerekli tüm bilgilerin sisteme girilmesi ve ödeme aşamasından sonra bilet bilgileri uygulama üzerinden görüntülenebilmektedir.

 

İstanbul Konfor Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te İstanbul Konfor otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net ile ilgili turizm firmasında bilet satın alabilirsiniz. Kullanıcılarına İstanbul Konfor bilet bulma konusunda yardımcı olmaktadır. Tek tıkla istenilen lokasyona ulaşmak için bilet satın alabilmek bu yolla mevcuttur. 

Bilet.net'ten İstanbul Konfor otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net kullanıcılarına kolaylıkla bilet bulma imkanı sağlamaktadır. Yazıhanelerde sıra beklemeden, online olarak hızlıca işlem yapma ve zaman kazanma şansı sağlayarak istenilen biletin tedarikinin sağlanmasında kolaylık sağlamaktadır. 

İstanbul Konfor hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Eskişehir, Sabiha Gökçen, Bursa, Yalova, Gemlik, 3. Yeni Havalimanı, Harem Otogar, Yalova Oksijen, Kurtköy Terminal, Orhangazi Oksijen, Pendik Sabiha Gökçen, Orhangazi noktalarına düzenli olarak sefer düzenlemektedir.

İstanbul Konfor Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Konfor otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

İstanbul Konfor Künyesi
Kuruluş yılı:1970
Otobüs Sayısı:-
Merkez ofis:İstanbul
Kurucu:Mustafa Günaydın
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Genel)
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)