İsmail Ayaz Otobüs Bileti

İsmail Ayaz

İsmail Ayaz Hakkında

İsmail Ayaz otobüs şirketinin kuruluşu 1963 yılı başlarına dayanmaktadır. Adını aldığı İsmail Ayaz tarafından kurulan bu şirket, ilk olarak Antalya ve çevresinde hizmet vermekteydi. Ortalama 7 yaşında olan otobüsleri ile güvenilir bir hizmet sunmayı amaçlayan firma, sınırsız Wi-Fi hizmeti sayesinde yolcularını mutlu etmektedir. Araçlarda yer alan ekranlar sayesinde yolculuklar sıkıcı olmaktan uzaklaşarak daha eğlenceli bir formata bürünmektedir.

 

İsmail Ayaz Otobüs Filosu

İsmail Ayaz otobüs filosunda yer alan araçlarda teknoloji ve donanım ön plandadır. Ortalama 7 yaşında olan araçlarda düzenli bakım yapılmaktadır. Araçların markası ise genel olarak Mercedes'tir.

 

İsmail Ayaz Araç İçi Hizmetler

Firmanın otobüs filosunu tercih ederek yola çıkan kişiler birtakım avantajlar beklemektedir. Uzun yollarda otobüs içerisinde karşılaşılan avantajlar arasında aşağıdaki maddeler yer almaktadır:

 • Rahat ve ergonomik bir koltuk tasarımı sayesinde firma, yolcularının tam notunu almaktadır.
 • İsmail Ayaz otobüs bileti satın alan kişiler firmanın konforlu otobüslerinin TV ekranlarından ücretsiz bir şekilde yararlanabilmektedir. Ekranlar dokunmatik ve tuşlu olarak iki farklı tiptedir. Ekranlar kullanılarak kanallar arasında geçiş yapılabilmekte, film izlenebilmekte ya da oyun oynanabilmektedir. Ekranların rahat kullanılabilmesi adına her yolcuya özel olarak kulaklık dağıtılmaktadır. Bu hususta, isteyen yolcular ekranları kullanabilmek için kendi kulaklıklarını da tercih edebilmektedir.
 • Tüm araçlarda herkesin erişebileceği elektrik olanağı vardır. Elektriğe ulaşmak isteyen kişiler isterlerse 220 volt prizlerden, isterlerse de USB girişlerinden yardım alabilmektedirler.
 • Yol boyunca kesintisiz internet erişimi firma araçlarında mevcuttur.
 • Firmanın otobüs görevlileri yolcular için su ve atıştırmalık dağıtımı yapmaktadır. Dileyen yolcular sıcak içecek de tüketebilmektedir.

 

İsmail Ayaz Şubeleri

İsmail Ayaz Turizm şirketinin şubeleri farklı illerde dağılım göstermektedir. Şubelerin bulunduğu illerin listesi şu şekildedir:

 • Antalya
 • Eskişehir
 • Kütahya
 • Burdur
 • Kocaeli
 • Sakarya
 • İstanbul

 

İsmail Ayaz Dinlenme Tesisleri

Firma yol üzerinde bulunan pek çok farklı noktada mola vermektedir. Antalya, Eskişehir, Burdur ya da Kocaeli illerinde bulunan dinlenme tesisleri sıklıkla kullanılmaktadır.

 

İsmail Ayaz Mobil Uygulama

İsmail Ayaz bilet satın alımı için yapmanız gereken tek şey bilet.net mobil uygulamasını indirerek üyelik oluşturmaktır. Farklı işlemcilere sahip olan farklı model telefonlara indirilebilen bilet.net uygulaması sayesinde firmadan ve birçok turizm şirketinden bilet alınabilmekte ya da randevu oluşturulabilmektedir. Mobil uygulamayı ana ekranınıza kaydedebilmek için ilk olarak telefonunuzun App Store ya da Google Play Store kısmına girmeniz gerekmektedir. Ardından buradan doğru mobil uygulamayı bularak telefonunuzda yeterli depolama alanı bulunması durumunda indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

İsmail Ayaz Hakkında Merak Edilenler 

Bilet.net'te İsmail Ayaz otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net üzerinden İsmail Ayaz seferlerini sorgulayabilir, otobüs biletini kolay bir şekilde satın alabilir ya da satın aldığınız firmanın otobüs biletini kontrol edebilirsiniz. Firmanın ve farklı firmaların bilet fiyatlarına uygulama sayesinde kolayca bakabilirsiniz.

Bilet.net'ten İsmail Ayaz otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net sizler için tüm komisyon ücretini kaldırmıştır. Site üzerinde firmanın otobüs biletlerini komisyonsuz bir şekilde bulabilirsiniz.

İsmail Ayaz hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Firma Türkiye'nin farklı illerine farklı zamanlarda sefer düzenlemektedir. Firma ile gidilebilecek yerler arasında Kütahya, İstanbul, Burdur, Gebze, Sakarya (Adapazarı), Manavgat, İzmit (Kocaeli), Alanya ve Antalya yer almaktadır.

İsmail Ayaz Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

İsmail Ayaz otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

İsmail Ayaz Künyesi
Kuruluş yılı:1963
Otobüs Sayısı:3
Merkez ofis:Eskişehir
Kurucu:İsmail Ayaz
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Genel)
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)