İnci Turizm Otobüs Bileti

İnci Turizm

İnci Turizm Hakkında

İlk ortaya çıktığı yer Kayseri olarak bilinen İnci Turizm 1998 tarihinde kurulmuştur. Bu şirketin kuruluşunda Emre Özer yer almıştır. Karayolu taşımacılığı söz konusu olduğunda sektörde yer alan öncülerden biri olan firma hem Kayseri otogarından gerçekleşecek yolculuklarda hem de çevre illerdeki yolculuklarda yer almaktadır. Bu firmanın otobüsleri ile yolculuk eden kişiler firmanın şehir içi servislerini kullanarak şehir merkezlerine ulaşabilmektedir. Müşterilerden gelen dönütlere oldukça fazla değer veren firma, devamlı olarak kendini geliştirmeye karar kılmıştır. 

İnci Turizm Otobüs Filosu

Firma 1998 yılından bu zamana kadar geniş bir otobüs filosu ile kaliteli bir hizmet ortaya koymaktadır. Firmanın araç filosunda toplamda 15 otobüs yer almaktadır. Araçların yaşları değerlendirildiğinde ortalama 7 olarak saptanmıştır. Otobüslerde yer alan markalar oldukça çeşitli olup şu şekilde ifade edilebilmektedir: Neoplan Starliner, Travego ve Neoplan Tourliner.

 

İnci Turizm Araç İçi Hizmetler

İnci Turizm otobüs bileti ile bir şehirden başka bir şehre yolculuk edecek yolculuklar için otobüs içerisinde yer alan olanaklar şu şekildedir:

 • Rahat bir koltuk dizaynı (Yolcular firmanın araçlarında herhangi bir bel ağrısı ya da benzeri bir sorun ile karşılaşmayacaktır. Firma araçlarının konforlu koltukları yol boyunca uyumaya müsaade edecektir. Koltuklar aynı zamanda ayarlanabilen bir tasarıma da sahiptir. Koltukları yatay pozisyona getirerek uyumanızı kolaylaştırabilirsiniz.)
 • Özel koltuk ekranı (Her bir araçta son teknoloji ile donatılmış televizyon olanağı vardır. Televizyonlar koltukların arkasına sabitlenmiştir. Televizyonlar üzerinden internete bağlanılabilmekte ya da mevcut olan gazeteler okunabilmektedir.)
 • Otobüslerin her birinde 3G hızına sahip WIFI erişimi vardır. Yolcular otobüslerin kenarında yazılı olan şifre ile internete erişebilmektedir.
 • Her bir yolcu için bir adet okuma lambası bulunmaktadır.
 • Yiyecek ve içecek servisi (Yolcular yol boyunca zorlanmasın diye otobüs görevlileri kek ve içecek dağıtımı yapmaktadır.)

 

İnci Turizm Şubeleri

Firma 1998 yılından bu yana pek çok farklı ilde adından söz ettirmektedir. Aşağıda firma şubelerinin yer aldığı il ve ilçeler bulunmaktadır:

 • Afyon
 • Ankara
 • Çorlu
 • Düzce
 • Çerkezköy
 • Harem
 • Gebze
 • Kayseri
 • Kırşehir
 • Kırıkkale
 • İzmir
 • İstanbul

 

İnci Turizm Dinlenme Tesisleri

Firma gün içerisinde genellikle Kayseri çıkışlı yolculuklar gerçekleştirmektedir. Bu şirketin mola vermek için kullandığı tesisler de bu çevrede bulunmaktadır. Molalar genellikle kısa tutulmakta ve insanların ulaşacakları illere hızlı varmaları hedeflenmektedir.

 

İnci Turizm Mobil Uygulama

Bilet.net mobil uygulamasını kullanarak İnci Turizm bilet başta olmak üzere daha pek çok turizm şirketinden bilet alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunu yapmak için telefonunuzda yer alan mağaza algoritmasına giriş yapabilir ve arama motorunda bilet.net adresini aratabilirsiniz.

 

Bilet.net'te İnci Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net üzerinden bilet satın alabilir, bilet kontrolü yapabilir ya da mevcut biletinizi kayıt altına alabilirsiniz. Firma ve daha pek çok turizm şirketine uygulama üzerinden hızlı bir şekilde erişebilirsiniz.

 

İnci Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'ten İnci Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net sizlere komisyon ücreti olmaksızın bir bilet satış ortamı sunmaktadır. Bu sayede cebinizden ekstra bir para çıkmadan İnci Turizm şubesindeki ile aynı tutara bir bilet satın alabilirsiniz. Biletlerinizi uygulama üzerinden görüntüleyebilir ve yazıcıda çıkarmak zorunda kalmadan otobüs görevlilerine göstererek seyahatinizi tamamlayabilirsiniz.

 

İnci Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Firma Türkiye'nin dört bir yanına hizmet vermektedir. İnci Turizm ile gidilebilecek yerler: Kayseri, Düzce, İstanbul, Kırıkkale, Çorlu.

İnci Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

İnci Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

İnci Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:1998
Otobüs Sayısı:15
Merkez ofis:Kayseri
Kurucu:Emre Özer
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Genel)
Müzik Yayını (Koltuk)