Huntur Turizm Otobüs Bileti

Huntur Turizm

Huntur Turizm Hakkında

Huntur Turizm, 1969 yılında M. Sadık Özkılıç tarafından İstanbul’da kurulmuştur. Firma; Bulgaristan’ın farklı noktalarına yolculuk planları yapmakta, seferler organize etmektedir. Uluslararası sahada taşımacılık yapan firmanın misyonu, Bulgaristan ve Türkiye arasındaki seyahati mükemmel kılacak ve her daim tercih edilecek firma olmaktır. Müşteri memnuniyeti ile iki ülke arasında köprü olmak firmanın vizyonudur. Türkiye’deki kalkış noktası Bursa’dır.

 

Huntur Turizm Otobüs Filosu

Günden güne büyüyen ve tanınırlığı artan Huntur Turizm otobüs firması, kurulduğu andan bugüne kadar her daim iki ülke arasındaki yolculuğu önemsemektedir. Bu sebeple otobüs filosu kaliteli bir metotla artırılmaya çalışılmaktadır. Araç filosunda on bir vasıta ile çalışılmaktadır. Otobüslerin diğer firmalardan farkı her daim incelenmesi ve düzenli olarak bakımının sağlanmasıdır. Araç filosundaki araçların yaş ortalaması yaklaşık beş civarındadır. Geldiğimiz noktada kırk yedi durak ile ulaşım sektöründe ilerlemeye devam edilmektedir.
 

Huntur Turizm Araç İçi Hizmetler

Alanında referans olan Huntur Turizm, ülkeler arası seyahati çok önemsemekte ve herkesin deneyimlemesi gereken bu eşsiz yolculuğun konforunu artırmak için çalışmaktadır. Araç içi hizmetlerde ödeme yapmadan isteyebileceğiniz yiyecek ve içecek olanakları seyahat süresince var olmaktadır. Araç filosundaki tüm araçlarda emniyet kemerleri, okuma lambaları ve iklimlendirme için özel olarak konulmuş fanlar yerini almıştır. Seyahatinizde günlük işlerinizden alıkoyulmamak ve can sıkıntınızı en aza indirgemek için uydu destekli ulaşabileceğiniz internet opsiyonu sunulmaktadır. Her bir araçtaki koltukta teknolojik ince ekranlar ile film ve dizi keyfine devam edebilir ya da müzik yayını yapan kanallardan müzik dinleyebilirsiniz. Ayrıca her bir müşterinin eşsiz olmasından dolayı istekleri de farklı olabileceği için tekli ya da ikili koltuk seçimleriniz ile rahatınıza rahat katarak seyahat edebilirsiniz.

 

Huntur Turizm Şubeleri

Uluslararası alanda her gün bilinirliğini arttıran firma, şube sayıları üzerinde çalışmakta ve her seyahatin standartlarını bir öncekine göre yükseltmek için konumlarını kolay ve ulaşılabilir olan yerlere göre seçmektedir. Mevcut şubeleri şu şekilde ifade edilebilir:

İstanbul, Bursa, Razgrat (Bulgaristan), Ruse (Bulgaristan), Kubrat (Bulgaristan), Targoviste (Bulgaristan), Pazarcık, Plovdiv (Bulgaristan), Sofya (Bulgaristan), Şumen (Bulgaristan), Aytos (Bulgaristan), Haskova (Bulgaristan).

 

Huntur Turizm Dinlenme Tesisleri

Yolcuların, ülkeler arası yolculuktaki istekleri not alınarak güzergah üzerindeki keyifli, hijyen koşullarına önem veren ve iyi dinlenme tesisleri kullanılmaktadır. Yolcuların arzuları dinlenilerek seçilen dinlenme tesisleri üzerinde her türlü ihtiyacınızı giderebilir ve yolculuğunuza devam edebilirsiniz.

 

Huntur Turizm Mobil Uygulama

Otobüs biletlerine teknolojik olanaklar vasıtasıyla mobil cihazlardan erişebilirsiniz. Telefon, tablet ya da bilgisayarlarınız ile Google Play Store ya da App Store’dan bilet.net mobil uygulamasını cihazınıza indirebilirsiniz. Bundan sonra program aracılığıyla seyahat işlemlerinizi güvenle ilerletebilirsiniz.

 

Huntur Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net’te Huntur Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net ile Huntur Turizm otobüs bileti seçeneklerini inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

 

Bilet.net’ten Huntur Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Huntur Turizm bileti seçenekleri, sizin için özenle ve titizlikle bilet.net ayrıcalığı ile analiz edilir. Analiz edilen opsiyonlar arasından size en uygun bileti satın alabilirsiniz.


Huntur Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Firma devletler arası yolculuğun en üst noktada ve keyifte aktarılması için sorumluluklarını alarak çalışmaktadır. Deneyimli firmanın ayrıcalığı ile sefer düzenlenen noktalar şunlardır: İstanbul, Bursa, Razgrat (Bulgaristan), Ruse (Bulgaristan), Kubrat (Bulgaristan), Targoviste (Bulgaristan), Pazarcık, Plovdiv (Bulgaristan), Sofya (Bulgaristan), Şumen (Bulgaristan), Aytos (Bulgaristan), Haskova (Bulgaristan).

Huntur Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Huntur Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Huntur Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:1969
Otobüs Sayısı:20
Merkez ofis:İstanbul
Kurucu:M. Sadık Özkılıç
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık