Hekimhan Turizm Otobüs Bileti

Hekimhan Turizm

Hekimhan Turizm Hakkında

Kurulma yeri Malatya olarak bilinen Hekimhan Turizm ilk seferlerine 2018 yılı itibari ile başlamıştır. Farklı şehirlerin otogarlarında farklı araç modelleri ile hizmet veren bu turizm şirketinin hem 2+1'lik hem de 2+2'lik otobüsleri mevcuttur. Yolculukları sırasında en çok müşteri memnuniyetini önemseyen çalışanları bu turizm şirketini ayrıcalıklı yapmaktadır. Şirketin kurucu isimlerinden biri Hacı Yücel'dir. 2018 yılından bu yana kendini devamlı olarak geliştirmeye adamış olan bu şirket, yolcuların güvenliğini sağlayarak rahat bir yol geçirmesine olanak tanımaktadır. Şirketin otobüs biletleri kendi şubelerinde ya da bilet.net sitesinde mevcuttur.

 

Hekimhan Turizm Otobüs Filosu

Hekimhan Turizm otobüs filosunu devamlı geliştirmekte ve filosuna sürekli yeni otobüs eklemektedir. Şu anki otobüs kadrosuna bakıldığında sayının 10 olduğu görülmektedir. Otobüslerin yaş ortalaması ise 3 olarak bilinmektedir. Otobüsler genç yaşlarda olduğu için oldukça yenilikçi bir yaklaşım ile tasarlanmıştır. Koltuklarda yer alan kol koyma alanları, televizyon ekranları ve daha pek çok yenilik otobüslerde mevcuttur. Otobüslerde en sık tercih edilen marka ise Travego'dur.

 

Hekimhan Turizm Araç İçi Hizmetler

Hekimhan Turizm otobüs bileti alacak yolcular için birçok olanak bulunmaktadır. Olanak detaylarına aşağıdan erişebilirsiniz:

  • Firma yolcularına güvenli bir seyahat sunmak için titizlik göstermektedir. Bu nedenle yolcuların yaşadığı herhangi bir olumsuzlukta gereken yapılmaktadır.
  • Çağın teknolojisine ayak uyduran yeni nesil otobüsler sayesinde şirket yolcularına keyifli dakikalar sunmaktadır. Otobüs içerisinde koltukların arka kısmına bağlantılı ekranlar yer almaktadır.
  • Araçlarda yer alan ekranları kullanarak ister film izleyebilir ister kitap okuyabilir isterseniz de müzik dinleyebilirsiniz. Farklı multimedya türleri ekranlarda mevcuttur.
  • Devamlı çağa ayak uydurabilen bu firma, sektörde emin adımlar ile yürümektedir. Otobüs içerisinde yolculara kişisel kulaklık dağıtımı yapılmaktadır. Bu sayede yolcular birbirlerini rahatsız etmeden film izleyebilmektedir.
  • Otobüs içerisinde görevli olan personeller güler yüzle çalışmakta ve yiyecek ikramı yapmaktadır. Yiyecek listesinde genellikle çubuk kraker ve kek yer almaktadır. Kişiler isterler ise kahve, çay, kola ya da meyve suyu da alabilmektedir.
  • Otobüsü kullanan şoför yolcuların zamanında ulaşması için temkinli davranmaktadır.

Hekimhan Turizm Şubeleri

Firma, diğer turizm şirketlerine nazaran çok daha yeni ortaya çıkmış bir otobüs firmasıdır. Bu nedenle Türkiye'de fazla şubesi bulunmamaktadır. Firmanın Türkiye içinde bulunan şubelerinin listesi aşağıda verilmiştir:

  • Sivas Şubesi
  • Malatya Şubesi

 

Hekimhan Turizm Dinlenme Tesisleri

Firma genel olarak İç Anadolu ve Doğu Anadolu bölgelerine hizmet vermektedir. Bu nedenle turizm şirketinin daha çok bu bölgelerdeki dinlenme tesislerini kullandığı bilinmektedir. Sivas dinlenme tesisi de bunlardan yalnızca biridir.

 

Hekimhan Turizm Mobil Uygulama

Hekimhan Turizm bilet işlemlerinizi herhangi bir zaman kaybı olmadan online ortamda yapmak ister iseniz Apple Store ya da Google Play Store kullanarak bilet.net internet uygulamasına ulaşabilirsiniz. Uygulama üzerinde istenen verileriniz ile yeni bir kayıt oluşturabilir ve Hekimhan Turizm hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

 

Hekimhan Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Hekimhan Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net sitesinden yeni bir üye girişi yaparak bilet satın alabilirsiniz. Alacağınız bilet firmanın olabileceği gibi farklı bir şirket de olabilmektedir.

Bilet.net'ten Hekimhan Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net sitesi sayesinde bilet alır iken komisyon ya da ek başka bir ödeme yapmanıza gerek kalmamaktadır. Yalnızca biletin kendi fiyatını ödeyerek online bilet alabilirsiniz.

Hekimhan Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Firma genel olarak İç Anadolu ve Doğu Anadolu bölgelerine hizmet vermektedir. Firma ile gidilebilecek yerler: Ulaş, Sivas, Malatya, Kangal.

Hekimhan Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Hekimhan Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Hekimhan Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:2018
Otobüs Sayısı:10
Merkez ofis:Malatya
Kurucu:Hacı Yücel
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Genel)
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)