Hedef Turizm Otobüs Bileti

Hedef Turizm

Hedef Turizm Hakkında

Hedef Turizm kurulma yeri Sivas olarak bilinmektedir. Bu otobüs şirketi 2006 yılı başlarında kurulmuş ve kuruculuğunu Osman Doğan ve Mehmet Emin Doğan üstlenmiştir. Şirket, Sivas merkez seferleri ile ilerlemiş ve yerel bir firma olarak görev yapmıştır. Kara yolu taşımacılık sektöründe gün geçtikçe daha da büyüyen bu şirket, farklı illerdeki şube sayılarını artırmıştır. Bu otobüs şirketi ilk yıllarında yalnızca Sivas'ta ve çevre illerinde sefer düzenlese de zaman içerisinde daha çok ili bünyesi altına almıştır. Firma yalnızca illere sefer düzenlemekle kalmamakta aynı zamanda Şarkışla ve İskenderun gibi ilçelere de yolculuk gerçekleştirmektedir.

 

Hedef Turizm Otobüs Filosu

Hedef Turizm piyasaya otobüs filosunda toplamda 7 adet aracı olduğunu duyurmuştur. Firmanın kullandığı araçlar 10 yaşındadırlar. Firmanın filosundaki otobüs markaları iki farklı türe ayrılmaktadır. Bunlardan biri uzun yol otobüslerinde sık tercih edilen Trevego, diğeri ise Neoplan Starliner'dir.

 

Hedef Turizm Araç İçi Hizmetler

Hedef Turizm otobüs bileti almayı düşünen yolcuları aşağıdaki olanaklar karşılamaktadır:

 • Tüm seyahat boyunca çeşitli saatlerde yemek olanağı vardır. Yemekler muavinler tarafından sunulmakta olup sağlıklı ve tazedir. Yemeklerinizin yanında içecek de tüketmek ister iseniz bunu muavine bildirebilirsiniz.
 • Muavin çağırma butonu her yolcunun baş kısmında mevcuttur. Bu sayede yolcular araç içerisinde gezerek muavinin yanına gitmeden muavini yanlarına doğrudan çağırabilmektedir.
 • İnternet sağlayıcıları tüm firma araçlarında mevcuttur. Hem Travego modelde hem de Neoplan Starliner modelde 3G çekim hızına sahip internet bağlantısı mevcuttur.
 • Koltuklara yapışık bir şekilde bulunan TV ekranları sayesinde yolcular istedikleri film ya da diziyi kesintisiz olarak izleyebilmektedir. Bu filmleri izlemek amacı ile yolculara özel olarak kulaklık dağıtılmaktadır.
 • Firma araçlarının tamamında ultra rahat koltuklar yer almaktadır. Bu sayede yolcular uzun saatler süren yolculukları bile rahat geçirebilmektedir.

 

Hedef Turizm Şubeleri

Türkiye'de yer alan firma şubelerinin adres bilgileri aşağıda yer almaktadır:

 • Adana
 • Ankara
 • Antalya
 • Erdemli
 • Mersin
 • Ceyhan
 • Kayseri
 • Niğde
 • Kırıkkale
 • Kırşehir

 

Hedef Turizm Dinlenme Tesisleri

Firmanın araç filosu ile yolculuk edecek kişiler belli molalara tabi tutulmaktadır. Şehirlerarasında yolculuk eden otobüslerin mola yerleri aşağıdadır:

 • Can Kapadokya Mola ve Dinlenme Alanı

 

Hedef Turizm Mobil Uygulama

Hedef Turizm bilet bilgilerinize ulaşmak, yeni bir bilet satın almak ya da gitmeyi düşündüğünüz bir şehir için hangi saatlerin uygun olduğuna bakmak için bilet.net mobil uygulamasını tercih edebilirsiniz. Uygulama oldukça güvenli olup basit bir mağaza programından indirilebilmektedir.

 

Hedef Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Hedef Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net sitesinden üyelik oluşturarak Hedef Turizm ve daha pek çok otobüs şirketine kısa vadede ulaşabilirsiniz. Uygulama sizler için tüm otobüs şirketlerini derlemektedir.

 

Bilet.net'ten Hedef Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net internet sitesinden bilet satın almanın pek çok avantajı bulunmaktadır. Site üzerinden satın alacağınız biletlerde sistem sizden komisyon bedeli istememektedir. Sizden istenen tutar yalnızca biletin kendi fiyatıdır.

 

Hedef Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Firmanın otobüslerinde seyahat ederek birden fazla şehre farklı zaman aralıklarında uygun fiyata ulaşabilirsiniz. Firmanın düzenlediği seferler arasında Osmaniye, Sivas, Kırşehir, Mersin, Niğde, Kırıkkale, Adana, Kayseri, Tarsus ve Ankara yer almaktadır. Bu şehirlere ek olarak Şarkışla gibi ilçelere de yolculuk gerçekleştirdiği bilinmektedir.

Hedef Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Hedef Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Hedef Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:2006
Otobüs Sayısı:7
Merkez ofis:Sivas
Kurucu:Osman Doğan, Mehmet Emin Doğan
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)
220 Volt Priz