Haskaymak Seyahat Otobüs Bileti

Haskaymak Seyahat

Haskaymak Seyahat Hakkında

2000 yılında merkez Afyon olmak üzere kurulan Haskaymak Seyahat ilk seferlerini Ege ve Akdeniz bölgesindeki illere düzenlemiştir. Misafirlerine her daim güvenilir ve konforlu bir yolculuk deneyimi yaşatmayı amaçlayan firma uzun yıllardır sektörde hizmet vermektedir. Haskaymak Turizm tecrübeli kadrosu ile sizlere daima benzersiz bir yolculuk yapma imkanı sunar.

 

Haskaymak Seyahat Otobüs Filosu

Haskaymak Seyahat otobüs filosu yaklaşık 5 yaşında olan Travego ve Setra model 13 adet araçtan oluşan bir otobüs filosudur. 20 yılı aşkın süredir kaliteli ve güvenli hizmetin adresi olan Haskaymak Seyahat, araç bakımlarını ve değişimlerini düzenli yaparak, yolcularına sağladığı hizmetin kalitesini her zaman yüksek tutma gayesindedir.

 

Haskaymak Seyahat Araç İçi Hizmetler

Araç içerisindeki hizmetleri üç şekilde inceleyebiliriz: Araç içerisinde yararlanılan genel hizmetler, donanımlı koltuklardan yararlanılan özel hizmetler, personel tarafından araç içerisinde ikram edilenler.

1.Araç İçerinde Yararlanılan Genel Hizmetler

-Genel araç içi hava dengesini korumak üzere çalışan klimalar.

-Yolcu güvenliğini sağlamak adına geliştirilmiş basınçlı fren özelliği.

2.Donanımlı Koltuklardan Yararlanılan Özel Hizmetler

-Okuma lambaları: Akşam yolculuklarında kimseyi rahatsız etmeden istediğiniz materyali okuyarak huzurlu bir yolculuk geçirebilirsiniz.

-13 inçlik televizyon ekranları: İçerisinde hazır olarak indirilmiş yerli, yabancı, klasik, güncel birçok farklı türde ve tarzda film-dizilere ulaşabilir eğlenceli bir yolculuk geçirebilirsiniz.

-220 voltluk priz kitleri: Telefonlarınızı ya da elektronik aletlerinizi sıra beklemek zorunda kalmadan size özel prizleri kullanarak rahatlıkla şarj edebilirsiniz.

-USB girişleri: Kendi zevkinize uygun indirdiğiniz film, dizi ya da müziklere USB girişi yolu ile bağlanıp izleyebilirsiniz.

3. Personel Tarafından Araç İçerisinde İkram Edilenler

-Kulaklık: Hijyen süreçleri göz önünde bulundurularak yolculuk öncesinde her yolcuya, koltuklardaki ekranlarla uyumlu bir adet kulaklık dağıtılmaktadır.

-İkram: Aralıklarla verilen molaların paralelinde araç içerisinde tüketimi kolay yiyecek ve içecek ikramı yapılmaktadır.

 

Haskaymak Seyahat Şubeleri

Firma; Afyon (Merkez) şubesi ile yolculara hizmet vermektedir.

 

Haskaymak Seyahat Dinlenme Tesisleri

Yolcuların yeme-içme, tuvalet, namaz ve dinlenme ihtiyaçlarını karşılamak adına temiz, konforlu ve çeşitli yemek seçeneğine sahip dinlenme tesislerini seçen Haskaymak Seyahat’in molalarında tercih ettiği dinlenme tesisleri şu şekildedir; Kolaylı Dinlenme Tesisleri, Kaptan Dinlenme Tesisleri, Seydiler Dinlenme Tesisleri, İstikbal Dinlenme Tesisleri.

 

Haskaymak Seyahat Mobil Uygulama

Bilet.netmobil uygulaması ile her türlü bilet işlemlerinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Uygulama hem Android hem de iOS işletim sistemi ile çalışan tüm cihazlar ile uyumludur. 

Bilet satışının yanı sıra sefer tarihlerine, yolculuk süresi ve şube bilgilerine daha hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bilet rezervasyonu yaparak, satın alma işlemini daha sonra da gerçekleştirebilirsiniz. Uygulama üzerinden satın aldığınız Haskaymak Seyahat bilet tarihini değiştirebilmeniz de mümkündür. Satın alma işlemini kredi kartınız üzerinden güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
 

Haskaymak Seyahat Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Haskaymak Seyahat otobüs bileti satın alabilir miyim?

Haskaymak Seyahat'te dahil olmak üzere sitemiz üzerinde yer alan diğer tüm otobüs firmalarından bilet temini yapabilirsiniz.

Bilet.net'ten Haskaymak Seyahat otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Haskaymak Seyahat otobüs bileti için bilet.net üzerinden hızlı bir şekilde bilet satın alabilir, daha önce seyahat eden kişilerin yorumlarını ve puanlarını görüntüleyebilirsiniz. 

Haskaymak Seyahat hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Haskaymak Seyahat; İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Antalya, Çanakkale, Gaziantep, Kayseri, Konya, Diyarbakır, Eskişehir, Afyon, Mersin, Şanlıurfa, Denizli, Balıkesir, Kocaeli (İzmit), Hatay (Antakya), Samsun, İstanbul Havalimanı, Erzurum, Malatya, Kocaeli (İzmit), Van gibi Türkiye’deki birçok şehre seferler düzenlemektedir.

Haskaymak Seyahat Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Haskaymak Seyahat otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Haskaymak Seyahat Künyesi
Kuruluş yılı:2000
Otobüs Sayısı:13
Merkez ofis:Afyon
Kurucu:-
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)