Has Muş Turizm Otobüs Bileti

Has Muş Turizm

Has Muş Turizm Hakkında

Has Muş Turizm, Muş ilinde faaliyete başlayan yerel bir otobüs firması olarak kurulmuştur. Zamanla faaliyet alanını genişleterek çevre illere ve yoğun talep olan büyük şehirlere de hizmet sağlamıştır. Firma, faaliyet gösterdiği bölgenin ulaşım sektöründeki eksikliklerinin farkında olarak hizmet kalitesinin iyileştirilmesi ve geliştirilmesi adına çalışmalarda bulunmuştur. Hizmet sektöründe müşteri memnuniyetinin en önemli unsur olduğunun bilinciyle hareket etmiş, hep daha iyi ve kaliteli hizmet sunmayı hedeflemiştir.

Has Muş Turizm, yolculara kaliteli, konforlu ve güvenli bir seyahat deneyimi sunmak için araçların teknik donanım ve tasarımının sürekli olarak gelişmesine önem verir. Eğitimli ve güler yüzlü personeliyle müşterilerinin huzurlu, keyifli ve eğlenceli bir yolculuk geçirmelerini sağlar. Firma, müşterileriyle arasında güven duygusuna dayalı bir hizmet anlayışı benimser. Bu anlayışı daha fazla kişiye ulaştırmak adına sürekli olarak altyapı çalışmalarına devam eder. 

Has Muş Turizm, profesyonel ve deneyimli kadrosuyla faaliyet bölgesinin lider konumunda bulunur. Belirli aralıklarla hizmet içi eğitimler sağlayarak çalışanlarının gelişimlerini destekler. Sefer saatlerinde planlı ve düzenli olmaya özen gösterir. Ayrıca güvenli bagaj taşımacılığı hizmetine önem vererek müşterilerinin memnuniyetini sağlar.
 

Has Muş Turizm Otobüs Filosu

Has Muş Turizm otobüs firması genç ve modern araçlardan oluşan bir filoya sahiptir. Başlangıçta Muş ilinde faaliyet gösteren firma, zaman içinde çok sayıda şehre hizmet sağlamak için filosunu büyütmüştür. Filosunda bulunan otobüsler, Temsa Safir ve Travego marka donanımlı araçlardır. Araçlarda yolcuların güvenliğini ve konforunu en üst düzeyde karşılayacak teknik donanım ve uygun tasarım mevcuttur. 

 

Has Muş Turizm Araç İçi Hizmetler

Has Muş Turizm, müşterilerine konforlu bir yolculuk sunmak için araç içi tasarım ve hizmetlere titizlik gösterir. Güvenli bir yolculuk için koltuklarda emniyet kemeri ve uyarı sinyalleri mevcuttur. Koltuklar, yolcuların konforuna uygun olarak dizayn edilmiştir. Seyahat boyunca internet hizmeti sunulur. Ayrıca uydu ve müzik yayını da sağlanır. Araçlarda telefon kullanımı serbest olup USB girişleri ile şarj ihtiyacı karşılanabilir. Ayrıca koltuk arkası ekranlarla kişiye özel TV yayını, kulaklık, okuma lambası ve çeşitli  ikramlıklar da sunulan hizmetler arasındadır.

 

Has Muş Turizm Şubeleri

Has Muş Turizmfirmasının genel merkezi Muş ilinde bulunur. Firmanın tüm şubeleri ise şunlardır: Muş Otogar, Muş Merkez, Malatya Maşti, Malatya Turgut Özal Tıp Merkezi, Elazığ Otogar, Elazığ Araştırma, Kovancılar, Bingöl Otogar, İnegöl, Solhan, Bursa, Bulanık, Malazgirt, Patnos, Güroymak, Tatvan, Van, Erciş, Kayseri, Ankara, Eskişehir, Osmaniye, Gaziantep, Bingöl.
 

Has Muş Turizm Dinlenme Tesisleri

Has Muş Turizm, en popüler seferleri olan Muş - Bingöl - Elazığ - Malatya güzergâhlarında Gökdelen Dinlenme Tesisleri’nden yararlanır. Ayrıca tüm şehirler arası seferlerinde de güzergâh üzerinde bulunan çeşitli dinlenme tesislerinden faydalanarak yolculukları konforlu hâle getirir.

 

Has Muş Turizm Mobil Uygulama

Has Muş Turizm otobüs bileti ile ilgili bilgilere bilet.net mobil uygulaması aracılığıyla kolaylıkla ulaşabilirsiniz. App Store ya da Google Play üzerinden bilet.net mobil uygulamasını indirerek Has Muş Turizm bilet sorgulamasını yapabilirsiniz.

 

Has Muş Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Has Muş Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net’te Has Muş Turizm ve daha birçok otobüs firmasına ait bilet bilgileri mevcuttur. İnternetten ya da mobil uygulamalardan bilet.net’e giriş yaparak kolaylıkla işlem yapabilirsiniz.

 

Bilet.net'ten Has Muş Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net üzerinden Has Muş Turizm otobüs bileti alarak en uygun fiyatlarla en kaliteli ve konforlu yolculuk hizmetine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Size en uygun olan sefer bilgilerine rahatlıkla ulaşıp bilet satın alma işlemini güvenli ve sorunsuz bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

 

Has Muş Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Has Muş Turizm yoğun olarak Muş, Bingöl, Elazığ, Malatya, Van gibi şehirler arasında seferler düzenler.

Has Muş Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Has Muş Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Has Muş Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:2014
Otobüs Sayısı:-
Merkez ofis:Muş
Kurucu:Ahmet Çelik
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Genel)
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)