Has Diyarbakır Otobüs Bileti

Has Diyarbakır

Has Diyarbakır Seyahat Hakkında

Has Diyarbakır Seyahat, 2004 yılında Zülküf Özkaçar tarafından Diyarbakır’da kurulmuştur. Misyonu, alanındaki değişimlere kulak kabartarak kendini sürekli güncelleyen ve çalışma ekibi için gerekliliklerinin bilincinde olan bir otobüs firması olmaktır. Vizyonu ise alanında uzmanlaşmış çalışkan ekibi ve büyümesinde arkasında duran müşterileri ile sektörde sağlam ve emin adımlarla güvenli seyahat için atılımlar yapmaktır.
 

Has Diyarbakır Seyahat Otobüs Filosu

Alanında deneyimli firmanın otobüs filosu otuz adet son model ve kullanışlı araçtan oluşmaktadır. Yolcuların, yakınlarına hızlı, güvenilir, keyifli ve sağlam yollardan varabilmesi için kesintisiz olarak araç filosunda yenilenmeye gidilmektedir. Ulaşım firmasının araç hacminde 2+1 ve 2+2 otobüslere yer almaktadır ve yolcuların tekli ya da ikili oturma alanı seçme isteklerine cevap verilmektedir.
 

Has Diyarbakır Seyahat Araç İçi Hizmetler

Büyüme yolunda sağlam adımlar ile ilerleyen Has Diyarbakır Seyahat yolcular için şehirler arası ulaşımda rahatlığın ne anlama geldiğinin farkındadır. Bu sebeple araçta müşterilerin en üst noktada hizmet alabilmesi elzemdir. Araç içlerinde transfer zamanınız boyunca her bir koltukta bulunan fanlar ve okuma lambaları ile yolculuk kalitelinizi belirleyebilirsiniz. Otobüs filosundaki araçlarda sınırsız internet, ekranlar ve ikramlıklar bulunmaktadır. Şirket teknoloji çağında işlerin devamlılığının önemini bilmektedir ve vasıtalarının hepsinde iki yüz yirmi volt prizlere yer vermektedir.
 

Has Diyarbakır Seyahat Şubeleri

Sektörde bilinen isim haline gelmeye çalışan Has Diyarbakır otobüs firması, tüm zamanlar boyunca genişleyen ve büyüyen bir kara yolu ulaşım firması olmuştur. Adana, Afyon, Antalya, Batman, Burdur, Diyarbakır, Ağrı, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, Mersin, Isparta, Ankara ve Osmaniye’de şubeleri bulunmaktadır.

 

Has Diyarbakır Seyahat Dinlenme Tesisleri

Müşterilerin kalite standartlarını, çağın ilerisine taşımak için destinasyonlar üstündeki dinlenme tesisleri emekle ve itinayla seçilmektedir. 

 

Has Diyarbakır Seyahat Mobil Uygulama

Has Diyarbakır otobüs bileti satın almak istiyorsanız, firma şubesine gitmenize gerek yok. Bilet.net mobil uygulamasını indirerek, seferleri sorgulayabilir ve uygun fiyat garantisiyle otobüs bileti satın alabilirsiniz.  

 

Has Diyarbakır Seyahat  Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net’te Has Diyarbakır Seyahat otobüs bileti satın alabilir miyim?

Evet, uygulamayı kullanarak Has Diyarbakır Seyahat bilet alımı gerçekleştirebilirsiniz. Bilet.net ile yüzlerce otobüs firmasına oturduğunuz yerden ulaşabilirsiniz.

 

Bilet.net’ten Has Diyarbakır Seyahat otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Has Diyarbakır Seyahat otobüs bileti satın almak için online bilet.net'i kullanmak size birçok kazanç sağlar. Bilet.net sizler için istenilen tüm seferleri tarar, ayrıştırır, listeler ve bu sayede en çok opsiyonu tek bir seferde görme şansı yakalamış olursunuz.

 

Has Diyarbakır Seyahat hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Kara yolu taşımacılığında eşsiz tecrübesi ile varlığını devam ettiren firmanın pek çok destinasyonu vardır. Yolculuk düzenlenen güzergahlar şu şekilde listelenebilir: Adana, Afyon, Antalya, Batman, Burdur, Diyarbakır, Ağrı, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, Mersin, Isparta, Şanlıurfa, Ceyhan, Bucak, Konya, Mut, Kocaeli, Eğirdir, Aksaray, Siverek, Ankara ve Osmaniye.

Has Diyarbakır Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Has Diyarbakır otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Has Diyarbakır Seyahat Künyesi
Kuruluş yılı:2004
Otobüs Sayısı:13
Merkez ofis:Diyarbakır
Kurucu:Zülküf Özkaçar
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)