Hakkari Seyahat Otobüs Bileti

Hakkari Seyahat

Hakkari Seyahat Hakkında

Hakkari Seyahat; adını aldığı Hakkâri ilinde kurulmuştur. 2011 yılı itibari ile sefer düzenlemeye başlayan bu turizm şirketi genel olarak Hakkari - Van ve Van - Hakkari yolculuklarını gerçekleştirmektedir. Hakkari Seyahat otobüs şirketinin şirket içi ve yolcular hakkındaki misyonu; müşterileri için hem yolculuk öncesinde hem de yolculuk sırasında kusursuz bir hizmet ortaya çıkarmaktadır. Şirket buna ek olarak; yolcuların her zaman güvende bir seyahat yaşamaları ve kaliteli bir sefer gerçekleştirmeleri için çalışmayı kendine amaç edinmiştir. Yerel otobüs firmaları arasında kendine öncü bir marka kimliği belirlemeyi amaçlayan şirket, gün içerisinde pek çok yolcu taşımaktadır. Firmanın vizyonunda ise; karayolu taşımacılığı amacı ile hizmet veren sektörler arasında en iyisi olmak yer almaktadır. Ayrıca şirket otobüs taşımacılığında meydana gelen tüm yenilikleri de yakından takip etme hedefi ile hizmet sunmaktadır.

 

Hakkari Seyahat Otobüs Filosu

Firmanın araç filosunda yer alan otobüsleri 25 tane olup farklı markalara sahiptir. Bu markalar arasında Sprinter ve Crafter de yer almaktadır. 25 aracın yaşları incelendiğinde yaş ortalamasının 6 olduğu görülmektedir. 

 

Hakkari Seyahat Araç İçi Hizmetler

Firma, yolcuları için çeşitli olanaklar sunarak onların keyifli bir yolculuk gerçekleştirmesini temenni etmektedir. Bu turizm şirketinin yolcularına özel olarak sağladığı olanaklar listesine aşağıdan ulaşabilirsiniz:

 • Koltuk ekranı (Koltukların arka kısmında yer alıp otobüsün elektrik sistemi ile çalışmaktadır. Yolculuk sırasında ekranlardan internete bağlanabilirsiniz.)
 • Wi-Fi hizmet (Tüm yolculuk boyunca kesintisiz bir internet erişimi sağlanmaktadır.)
 • Kitap okuma lambası (Her yolcu için özel olup otobüsün tavan kısmında yer almaktadır.)
 • USB girişleri sayesinde akıllı cihazlarınızı şarj edebilirsiniz. Ayrıca kişisel bilgisayarınızı da USB girişine bağlayabilirsiniz.
 • Firmanın sağladığı yiyecek ve içecek servisi sayesinde otobüs içerisinde keyifli bir yolculuk yapabilirsiniz.
 • 220 Volt prize takarak kişisel dijital cihazlarınızı kullanabilirsiniz.
 • Yerel ulaşım sektöründe adını tanıtan firma, sizlere yolculuk sırasında kullanılabilen kulaklık dağıtımı yapmaktadır.

 

Hakkari Seyahat Şubeleri

Hakkari Seyahat bilet alma işlemlerinizi turizmin kendi şubelerinden gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca bilet.net üzerinden yalnızca akıllı cihazınızı kullanarak da bilet tahsis edebilirsiniz. Hakkâri Turizm acentelerinin yer aldığı iller ve ilçeler sıralaması aşağıdaki şekildedir:

 • Derecik ilçesi
 • Şemdinli ilçesi
 • Hakkâri
 • Van

 

Hakkari Seyahat Dinlenme Tesisleri

Firma gerçekleştirdiği tüm yolcuklarında yolcuların daha rahat yolculuk edebilmesi için bazı dinlenme tesislerine uğramaktadır. Bu dinlenme tesisleri arasında "Ova Dinlenme Tesisi" de yer almaktadır.

 

Hakkari Seyahat Mobil Uygulama

Hakkari Seyahat otobüs bileti almak ya da bilet bilgilerinizi öğrenmek için turizm şirketinin mobil uygulamasından yararlanabilirsiniz. Uygulamaya ister akıllı telefonunuz üzerinden isterseniz de tabletinizi kullanarak erişim sağlayabilirsiniz. Telefonunuzda yer alan "Store" kısmına girerek uygulamayı indirebilir ve bilet saatlerine bakabilirsiniz.

 

Hakkari Seyahat Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Hakkari Seyahat otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net web adresi üzerinden Hakkari Seyahat turizm şirketi hakkında tüm detaylara erişebilirsiniz. İnternet üzerinden satın alacağınız biletler için site sizden ücret kesintisi yapmayacaktır.

Bilet.net'ten Hakkâri Seyahat otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net internet adresi sizler için yenilikçi bir yaklaşım izlemektedir. Bu nedenle sizlerin daha uygun fiyata gidebilmesi için komisyon ücretlerinin tamamı kaldırılmıştır. Bilet.net üzerinden satın alacağınız biletler için fazladan para ödemeniz söz konusu değildir.

Hakkari Seyahat hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Firma sayesinde farklı şehirleri keşfedebilirsiniz. Keşfedebileceğiniz şehirlerarasında Hakkari ve Van da yer almaktadır.

Hakkari Seyahat Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Hakkari Seyahat otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Hakkâri Seyahat Künyesi
Kuruluş yılı:2011
Otobüs Sayısı:25
Merkez ofis:Hakkari
Kurucu:-
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)
220 Volt Priz
Namaz Vakitlerinde Durur
Koltuk Ekranı (10 inç)