Güney Akdeniz Turizm Otobüs Bileti

Güney Akdeniz Turizm

Güney Akdeniz Popüler Otogarlar

Güney Akdeniz Turizm Hakkında

1974 yılında merkez Antalya olmak üzere Nihat Tezcan, Erol Özer, Deniz Severler ve Zafer Toker tarafından kurulmuştur. Firma 2002 yılında ‘Güney’ kelimesini de firma adının önüne ekleyerek Güney Akdeniz Turizm olarak anılmaya başlamıştır. 95 adet otobüsten oluşan kapsamlı filosu ile firma; İzmir-Gazipaşa güzergâhında 50’nin üzerinde günlük olarak seferler düzenlenmektedir. 

Her geçen yıl gelişmeye devam ederek internet çağına ayak uydurmaya çalışan firma, 2007 yılında internetten bilet satışı sistemine geçmiştir. Yolcularının taleplerine karşı sessiz kalmayıp 2009 yılında internet sitesi üzerinden müşterilerine online destek vererek sorunlarını çözme adına büyük bir adım atmıştır. 

2010 yılında filosundaki otobüsleri yenileyerek ve tüm araçlarına televizyon taktırarak yolcularına olan hizmette kaliteyi her zaman korumuştur. Yoğun talep olan günlerde, Hatay, Adana, İstanbul ve Ankara seferlerinin sayısını 3 katına çıkararak yolcularını mağdur etmemek adına bu tarz faydalı çalışmaları hayata geçirmektedir ve yolcuların taleplerine yönelik olarak yeni çözümler üretmeye de devam etmektedir.

 

Güney Akdeniz Turizm Otobüs Filosu

66 adet, Trevago, Neoplan, Starliner ve Man Fortuna markalı araçlardan oluşan firma otobüs filosu yaş ortalaması 6’dır.

 

Güney Akdeniz Turizm Araç İçi Hizmetler

Güney Akdeniz Turizm, yolcularını düşünerek araç içi hizmetlerine de yer vermektedir.

Her otobüste yer alan teknolojik donanımlar sayesinde sıkılmadan yolculuk yapabilirsiniz. Yapılan ikramların çeşitliliği ile, lezzetli bir yolculuğa adım atmış olursunuz.

 

Güney Akdeniz Turizm Şubeleri

Adana’da Güney Akdeniz Turizm ile çalışmakta olan şubeleri; Adana ve Altıkat1/Adana ’dir. Alanya’nın birçok noktasında yolcuların taleplerine yönelik olarak çalışan Güney Akdeniz Turizm şubeleri mevcuttur ve bu şubelerin isimleri şöyledir; Alanya, Avsallar/2, Avsallar/Aln, Çimtur/Aln, Konaklı/Aln, Okurcalar/Aln, Tez Ter/Aln,Tosmur/Aln, Tosmur2, Turkler, Türkler/Aln . Anamur’da İskele/Anm ve Anamur olmak üzere iki adet bulunmaktadır. 

Ankara’daki Ankara, Kızılay/Ank ve Kızılay3 firmaya bağlı olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Antalya’da yirmi altı adet şubesi bulunmaktadır ve en popüleri Antalya Terminal Şubesidir. Aydın, Bulvar/Aydın, Efeler ve Zafer Aydın halkına Güney Akdeniz Turizm’in bir uzantısı olarak hizmet vermektedir. 

Bodrum’da; Bodrum, Bodrum2, Turgutreis ve Bodrum Güvercinlik vardır. Didim’de Didim ve Didim2 firmaya ait şubelerdir. Edremit’te Altınoluk ve Edremit bulunmaktadır. Hatay’da beş adet Güney Akdeniz Turizm şubesi varıdır ve isimleri şu şekildedir; E. Otogar/Hty, Eğitim/Hty, Hatay, Kmpüs/Hty, Köprübaşı/Hty, Sümerler. İskenderun’da İskenderun ve Paç/İsk vardır.

 

Güney Akdeniz Turizm Dinlenme Tesisleri

Firmanın molalarını vermek için ziyaret ettiği dinlenme tesisleri şu şekildedir; Ağaçlı Dinlenme Tesisleri, Gazipaşa Dinlenme Tesisleri, Kolaylı Dinlenme Tesisleri, Metin Dinlenme Tesisleri.

 

Güney Akdeniz Turizm Mobil Uygulama

Bilet.net uygulamasını kullanarak sizin için en uygun olan Güney Akdeniz Turizm bilet bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bu uygulamayı App Store, Google Play üzerinde bilgisayarınıza veya cep telefonunuza indirebilirsiniz. Ardından yalnızca birkaç dakika içinde biletinizi satın alabilmeniz mümkündür.

 

Güney Akdeniz Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Güney Akdeniz Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Evet, bilet.net internet sitesinin bilet arama motoru aracılığı ile Güney Akdeniz Turizm otobüs bileti satın alabilirsiniz.

 

Bilet.net'ten Güney Akdeniz Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

En önemli avantajlarından birisi zaman kaybetmeden tüm işlemlerinizi yapabilmeniz olacaktır. Biletinizi en hızlı şekilde satın alma ya da iptal etmenin yolu bilet.net uygulamasıdır.

 

Güney Akdeniz Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Güney Akdeniz Turizm, Adana, Afyon, Ankara, Antalya, Aydın, Bodrum, Burdur, Bursa, Denizli, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, Isparta, İstanbul, İzmir, İzmit, Kahramanmaraş, Muğla, Sakarya, Yalova gibi şehirlere seferler düzenlemektedir.

Güney Akdeniz Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Güney Akdeniz Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Güney Akdeniz Künyesi
Kuruluş yılı:1974
Otobüs Sayısı:42
Merkez ofis:Antalya
Kurucu:Zafer Toker, Nihat Tezcan, Erol Özer, Deniz Severler
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Genel)
Cep Telefonu (Serbest)
220 Volt Priz