Gümüş Turizm Otobüs Bileti

Gümüş Turizm

Gümüş Turizm Hakkında

Gümüş Turizm, 2004 yılında merkez Kırıkkale olmak üzere Vedat Gümüş tarafından kurulmuştur. Kurulduğunda 21 adet aracı olan Gümüş Turizm’in günümüzde 35 adet araç kapasitesi olan bir filosu vardır. 

Firma misyon olarak; Değişen yolcu isteklerine beklenilen karşılığı verebilmeyi, kaliteli ve güvenli bir hizmet sunarken müşteri memnuniyeti konusunda beklentiyi tam olarak karşılayabilmeyi benimsemiştir.

Gümüş Turizm vizyon olarak; sektörde güvenlik, hizmet ve memnuniyeti sağlayarak öncü bir marka olmayı benimsemiştir.

 

Gümüş Turizm Otobüs Filosu

Firma Sprinter ve Crafter markalı 35 adet araçtan oluşan bir filoya sahiptir. Filodaki araçların yaş ortalaması 7’dir. Güvenlik konusunda özellikle hassas olan otobüs firması filosunda bulunan bütün araçlarının bakımlarını standart aralıklarda yaptırmaya özen göstermektedir. Her geçen yıl gelişen teknolojiye uyum sağlayabilmek adına firma, filosundaki araçlara yenilerini eklemektedir.

 

Gümüş Turizm Araç İçi Hizmetler

Araç içerisinde bulunan kesintisiz Wi-Fi hizmeti ile internet bağlantınızı hiç koparmadan bir yolculuk yapmanız mümkün. Konforlu ve kaliteli koltuklar arkasında bulunan 13 inçlik ekranlardan dilediğiniz dizi-filmi izleyebilir devamlı olarak yapılan müzik ve canlı televizyon yayınını takip edebilirsiniz. Koltuk yanlarında bulunan 220 voltluk priz kitleri ile ihtiyacınız olan şarj işlemlerini karşılayabilirsiniz. USB bağlantıları da bulunan ekranlarda, kendi dosyalarınıza erişebilir kendi seçtiğiniz filmleri izleyebilirsiniz. Hijyen koşullarına verdiği önemden ötürü her yolculukta özel olarak kulaklık dağıtılmaktadır. Yolcuların kitap, dergi, gazete vs. okuyabilmesi ve yanındaki yolcuyu rahatsız etmeden bunu yapabilmesi adına son teknoloji ile dizayn edilmiş firma araçlarının bütün koltuklarında okuma lambası bulunmaktadır. Araç içi hava dengesini sağlayan son model gelişmiş klimalarla taze ve havadar bir ortamda yolculuk yapabilirsiniz. Sıcak, soğuk, asitli, şekerli ve diyet içecekler servis edilmektedir. İçeceklerin yanından tatlı ve tuzlu taze atıştırmalıklar servis edilmektedir. Tüm bu ikramlar yolcuların ihtiyaçlarına ve yolculuk süresine uygun periyotlarda tekrarlanmaktadır. Güler yüzlü ve tecrübeli personelleriyle Gümüş Turizm hizmet anlayışında sektörde marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

 

Gümüş Turizm Şubeleri

Ankara’da Aşti Şubesi bulunmaktadır. Kırıkkale’de yaklaşık beş adet Gümüş Turizm şubesi bulunmaktadır ve isimleri şu şekildedir; Kırıkkale Otogar Şubesi, Kırıkkale/2 Şubesi, KRK. Dörtyol Şubesi, KRK. Merkez Şubesi, Üniversite Şubesi.

 

Gümüş Turizm Dinlenme Tesisleri

Firma konuklarının konforlu bir şekilde seyahat edebilmesi için bu uzun yolculuklarda gerekli periyotlarda ve yolcuların taleplerini karşılayabilecekleri sürelerde kaliteli ve hijyenik açıdan tam not almış dinlenme tesislerinde molalar vermektedir. 

 

Gümüş Turizm Mobil Uygulama

Bilet.net uygulaması ile Gümüş Turizm otobüs bileti alımlarınıen güvenilir ve pratik yoldan gerçekleştirebilirsiniz. Bu uygulamayı App Store ya da Google Play yardımı ile edinebilirsiniz.

 

Gümüş Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Gümüş Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Evet, Gümüş Turizm’in sağlamış olduğu online hizmetten faydalanarak, otobüs biletinizi bilet.net üzerinden satın alabilirsiniz.

Bilet.net'ten Gümüş Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Gümüş Turizm bilet satın alma işlemlerini bilet.net üzerinden kolayca yapabilirsiniz. Güvenli ödeme seçeneği ile kredi kartı bilgilerinizi rahatlıkla girebilir ve biletinizi saniyeler içinde satın alabilirsiniz. Hiç kimse ile herhangi bir iletişime girmeden Gümüş Turizm otobüs biletini çok zahmetsiz bir şekilde satın almanız ve iptal etmeniz mümkün.

Gümüş Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Kırıkkale ve Ankara arasında seferler düzenleyen yerel bir firmadır.

Gümüş Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Gümüş Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Gümüş Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:2004
Otobüs Sayısı:35
Merkez ofis:Kırıkkale
Kurucu:Vedat Gümüş
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)