Gülen Turizm Otobüs Bileti

Gülen Turizm

Gülen Turizm Hakkında

Gülen Turizm, 1960 yılıdna Yozgat ilinde kurulan bir seyahat firmasıdır. Yozgat kuruluşlu bir firma olsa da İç Anadolu bölgesinde oldukça popüler bir konumu vardır. İç Anadolu'da bulunan tüm şehirlere seferler düzenlemektedir. Buna ek olarak Doğu'nun da Marmara'nın da başlıca şehirlerine ulaşım sağlamaktadır. Verdiği hizmet kalitesi ile yolcuların ilk tercihlerinden biri olmaktadır. 80 yılı aşkın tecrübesi ile sektörün öncülerinden olan firma son derece tecrübeli ve profesyonel çalışanlara sahiptir. 

Firma vizyonunu; her zaman en iyi hizmeti vermek, en uygun şartlar altında yolcuların transferini gerçekleştirmek, sektörde yenilikler yaparak uzun vadeli sürdürülebilirliği sağlamak olarak açıklamıştır. Firmanın güçlü iletişim yollarından biri müşteri sadakatini sağlamaktır. Gerçekten de yolcuları ile duygusal bağlar oluşturmak, memnuniyeti sağlamak adına faaliyetlerde bulunmak firmanın en iyi yaptığı işlerden biri olmuştur. 

 

Gülen Turizm Otobüs Filosu

Seyahat firmalarının gücünü ve ağ genişliğini gösteren en önemli unsurlardan biri filolarının niteliğidir. Filolarında yeterli araç bulunduran ve özellikle de yeni modellerden oluşmasını sağlayan firmalar şüphesiz ki sektörde daha güçlü bir yere sahip olacaktır. Gülen Turizm otobüs firması bu konuda oldukça tatmin edici bir görüntü çizmektedir. Gülen Turizm'in filosunda yer alan otobüslerin tamamına yakını son model araçlardan oluşmaktadır. Araçların yeni olması, seyahatlerin konforunu ve güvenliğini doğrudan etkilemektedir. Bu yönüyle de önem verilmesi gereken hususlardan biridir. 

Araçların hepsinde 2+1 koltuk düzeni bulunmaktadır. Özellikle tek başına yolculuk yapacaklar ve yanındaki insanlardan rahatsız olmak istemeyenler için bu oldukça güzel bir olanaktır. Buna ek olarak firmanın tüm otobüslerinde; USB girişleri, kablosuz ağ bağlantısı, uydu TV'si, tek kullanımlık temiz kulaklıklar gibi olanaklar mevcuttur. Ayrıca her koltukta LED ekranlar da bulunmaktadır. Bu LED ekranlarda; film, dizi, televizyon izlenebilmekte ya da çeşitli oyunlar oynanabilmektedir. Tüm bu olanaklar göz önünde bulundurulduğunda yolculukların keyifli geçmemesi için hiçbir neden bulunmamaktadır. 

 

Gülen Turizm Araç İçi Hizmetler

Gülen Turizm araç içi hizmetler konusunda da oldukça başarılı işlere imza atmaktadır. Sektörün en köklü firmalarından biri olması nedeniyle sektörde öncü durumundadır ve hizmetlerinin tamamı standartların üzerindedir. Araç içi hizmetler konusunda büyük hassasiyetler göstermektedir. 

Firma sefer boyunca yolcularına ikram servisinde bulunmaktadır. Bu ikramlar çeşitli meşrubatlar, çay ve kahve gibi sıcak içecekler, tuzlu ya da şekerli atıştırmalıklar ve kimi zaman da dondurmalar şeklindedir. Bagaj hakkı konusunda da firmanın cömert davrandığı söylenebilir. Firma, yolcularına 30 kilogramı aşmamak üzere 2 valiz hakkı tanımaktadır. Bagaja teslim edilmeyen valiz ve çantaların; otobüs içinde, koltuk üstünde yer alan raflarda taşınması ve bunlar neticesinde kaybolmasından firma herhangi bir şekilde sorumluluk üstlenmemektedir. 

 

Gülen Turizm Şubeleri

Gülen Turizm Yozgat merkezli bir firma olsa da en çok şubesi İstanbul'da yer almaktadır. Peki firmanın tüm şubeleri nerelerdedir? Firmanın; Adapazarı, Ankara Aşti, Cekerek, İstanbul Bayrampaşa Otogar, İstanbul 500 Evler, İstanbul Avcılar, İstanbul Beylikdüzü, İstanbul Bakırköy, İstanbul Bağcılar, İstanbul Çapa, İstanbul Gazi Osman Paşa, İstanbul Koca Mustafa Paşa, İstanbul Sefaköy, İstanbul Zeytinburnu, İstanbul Alibeyköy Cep Terminal, İstanbul Çağlayan, İstanbul Taksim, İstanbul Beşiktaş, Kırşehir, Yozgat Sorgun, Tokat Zile, Kocaeli gibi yerlerde birçok şubesi bulunmaktadır. 

 

Gülen Turizm Dinlenme Tesisleri 

Şehirlerarası yolculuklarda molalar yolculuğun konforu açısından oldukça önemlidir. Mola yerlerinin nerede olduğu birçok yolcunun da merak konularından biridir. Firma dinlenme tesislerinin temiz ve yolcuların ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde seçiyor. Tüm seferlerinde en iyi hizmeti verecek, en bakımlı, en temiz ve en lezzetli yemekleri sunacak aynı zamanda tüm bunları makul fiyatlarla sunan tesisleri seçmektedir. Gülen Turizm'in mola verdiği yerler; İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Bursa, Antalya, Gaziantep, Diyarbakır, Konya, Çanakkale, Mersin, Şanlıurfa, Hatay, Samsun, Malatya, Erzurum, İzmit ve Van gibi şehirlerin güzergahında yer alan tesisleri seçmektedir. 

 

Gülen Turizm Mobil Uygulama

Gülen Turizm için şehirlerarası yolculuklara bilet alırken bilet.net uygulaması tercih edilebilir. Gülen Turizm otobüs bileti satın almak istiyorsanız bu uygulama üzerinden güvenle ödeme yapabilirsiniz. bilet.net mobil uygulaması tüm akıllı cihazlara uyumludur.

 

Gülen Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net Gülen Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Evet, Gülen Turizm bilet satın alım için bilet.net web sitesi veya mobil uygulamasını kullanabilirsiniz.

Bilet.net'ten Gülen Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net aracılığıyla Gülen Turizm otobüs seferlerini saniyeler içinde görüntüleyebilir, sıfır komisyonlu bir şekilde bileti satın alabilirsiniz. 

Gülen Turizm hangi şehirlere seferler düzenlemektedir?

Gülen Turizm ülkenin pek çok yerine seferler düzenlemektedir. Bu şehirlerin başında; Yozgat, Ankara, İstanbul, Kırşehir, Konya, Tokat, Aksaray, Kocaeli gibi şehirler gelmektedir.

Gülen Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Gülen Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Gülen Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:1960
Otobüs Sayısı:-
Merkez ofis:Yozgat
Kurucu:Mustafa Ünal
Otobüs Özellikleri
İnternet
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)