Görele Seyahat Otobüs Bileti

Görele Seyahat

Görele Seyahat Hakkında

Görele Seyahat, 2001 yılında Giresun'da kurulmuş firmalardan biridir. Giresun merkezli bir kuruluş olsa da İstanbul'da da oldukça bilindik firmalardan biridir. Şirket çok ortaklı bir kuruluştur. İlk kurulduğunda 7 araca sahip olan şirket gününüzde 24 araçla faaliyetlerini sürdürmektedir. İstanbul'da birçok alanda hizmetler vermektedir. Banka, turizm, fabrika, okul servisleri gibi pek çok alanda faaliyetlerini sürdürmektedir. Turizm dalında oldukça iddialı bir görüntü çizmektedir. 

Firmanın en önemli misyonlarından biri; fiyat kalite yönünden sektörün en uygun koşullarına sahip olmak, iş güvenliğini gözeterek hem çalışan hem de müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Bu bağlamda şirket sahip olduğu deneyim ve bilgileri her geçen gün artırarak teknoloji ve kalite yönünden gelişmektedir. 

 

Görele Seyahat Otobüs Filosu

Şehirlerarası seyahat firmalarının filoları her zaman yeterli araca sahip olmak zorundadır. Sektördeki yerini korumak hatta güçlendirmek için filolara yapılan yatırımların önemi büyüktür. Görele Seyahat otobüs firması da bu önemin farkında olup filolarına gereken önemi fazlasıyla vermektedir. İlk kurulduğunda filolarındaki araç sayısı çok fazla değilken günümüzde araç sayısı 24'tür. Araçların tamamı son model olup; Travego, Tourismo, Man ve Setra gibi modellerden oluşmaktadır. Araçların yeni modellerden oluşması seyahatin konforunu ve güvenliğini direkt olarak etkileyen önemli unsurlardır. Firmanın filosunda yer alan araçların tamamında 2+1 oturma düzeni vardır. Özellikle yalnız başına seyahat edecekler için güzel bir olanaktır. Firmanın tüm otobüslerinde; USB girişi, prizler, koltuk arkalarında LED ekranlar, uydu televizyonu gibi olanaklar mevcuttur. Ayrıca her koltuğa özel okuma ışıkları, klimalar yer almaktadır. Kısacası bir yolculuk için bulunması gereken her olanak Görele Seyahat'te yer almaktadır. 

 

Görele Seyahat Araç İçi Hizmetler

Görele Seyahat araç içi hizmetler konusunda son derece başarılıdır. Sektörde çok eski bir geçmişe sahip olmasa da işinin ehli firmalardan biridir. Hizmetlerinin tamamında uluslararası standartlara uygun hareket etmeyi misyon olarak kabul etmişlerdir. 

Firma seferleri boyunca müşterilerine ihtiyaçlarını karşılamak adına ikramlar sunmaktadır. İkramlar arasında; çay, kahve, çeşitli meşrubatlara ek olarak tuzlu ve şekerli atıştırmalıklar sunmaktadır. Personelleri son derece güler yüzlü ve nazik kişilerden oluşmaktadır. Her soruna oldukça yapıcı bir şekilde yaklaşmakta ve memnuniyeti sağlamak adına çaba göstermektedirler. 

Görele Seyahat tüm müşterilerinin beklentilerini karşılamak adına gayret göstermekte, Avrupa standartlarına göre hareket etmekte, tüm filolarında aynı ilkeleri uygulamakta, personellerinin eğitimine ve motivasyonuna önem vermekte, yeni hizmetler hakkında çalışmalar yapmakta, yenilikler ile sektörün öncüsü olmaya çalışmakta ve yolcularına harika bir seyahat deneyimi yaşatmak adına gayretler göstermektedir. Güvenli, sorunsuz, konforlu bir şehirlerarası seyahat için Görele Seyahat oldukça doğru bir tercih olacaktır.

 

Görele Seyahat Şubeleri

Görele Seyahat, Giresun kuruluşlu bir firma olsa da şubelerinin birçoğu İstanbul'da bulunmaktadır. İstanbul'un; Zeytinburnu, Üçyüzlü, Alibeyköy, Bağcılar, Bayramtepe, Avcılar, İkitelli, Arnavutköy, Haramidere, Yıldıztabya, Ayazağa, Bahçeköy, Kulaksız, Kavacık, Soğuksu, Ümraniye, Dudullu, Tepeüstü, Küplüce, Kirazlıtepe, Sancaktepe, Kaynarca, Tuzla ve Tokaköy gibi bölgelerinde şubeleri yer almaktadır. Giresun'da; Tirebolu, Espiye, Keşap, Bulancak ve Görele gibi ilçelerinde de şubeleri yer almaktadır. Bunlara ek olarak; Samsun'un Çarşamba, Terme ve Havza; Ordu'nun Fatsa ve Ünye; Trabzon'un Vakfıkebir, Beşikdüzü ve Şalpazarı gibi yerlerinde de şubeleri bulunmaktadır.

 

Görele Seyahat Dinlenme Tesisleri

Şehirlerarası seyahatlerde en çok dikkat edilen hususlardan biri de molaların nerelerde verildiğidir. Mola yerlerinin ihtiyaçlara cevap verebilecek nitelikte olması oldukça önemlidir. Görele Seyahat, bu konuda oldukça seçici davranan firmalar arasındadır. Peki firma hangi dinlenme tesislerini tercih etmektedir?

Firmanın en çok tercih ettiği dinlenme tesislerinin başında; Kaynaşlı Bozbey Turistik Dinlenme Tesisleri, Tosya Irmak Dinlenme Tesisleri, Terme Soğancı Park Dinlenme Tesisleri gelmektedir. 

 

Görele Seyahat Mobil Uygulama

Görele Seyahat seferleri için bilet alınacaksa en doğru yol bilet.net olacaktır. Bilet.net üzerinden Görele Seyahat otobüs bileti almak oldukça kolaydır. Hem iOS hem de Android işlemcili cihazlara kolaylıkla ve ücretsiz bir şekilde indirilebilir, bilet alım işlemi güvenli bir şekilde gerçekleştirilebilir. 

 

Görele Seyahat Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'ten Görele Seyahat otobüs bileti satın alabilir miyim?

Evet, Görele Seyahat bilet için bilet.net tercih edilebilir. Saniyeler içinde rezervasyon oluşturabilir ve güvenli bir şekilde ödemenizi yapabilirsiniz.

Bilet.net'ten Görele Seyahat Otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net aracılığıyla firmaya ait tük seferleri çok kısa süre içerisinde listeleyebilir, tüm seferler hakkında detaylı bilgiler alabilir, fiyat karşılaştırması yapabilir, komisyonsuz bir şekilde bilet alım işlemi gerçekleştirilebilir. 

Görele Seyahat hangi şehirlere seferler düzenlemektedir?

Görele Seyahat; Ankara, Bolu, Bursa, Düzce, Eskişehir, İstanbul, Kırıkkale, Kocaeli, Sakarya, Samsun, Trabzon, Giresun, Yalova gibi şehirlere seferler düzenlemektedir.

Görele Seyahat Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Görele Seyahat otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Görele Seyahat Künyesi
Kuruluş yılı:2001
Otobüs Sayısı:24
Merkez ofis:Giresun
Kurucu:-
Otobüs Özellikleri
Cep Telefonu (Serbest)