Gördes Seyahat Otobüs Bileti

Gördes Seyahat

Gördes Seyahat Hakkında

Gördes Seyahat 1994’te Manisa merkezli olarak hizmet vermeye başlamıştır. Gördes Seyahat, her saat başı düzenlediği seferler ile yolcularını Manisa'nın ilçelerinden İzmir'e taşıyor. Filosundaki son model araçlarla hizmet veren Gördes Seyahat, faaliyet gösterdiği bölgede en sık tercih edilen ve çok sevilen bir firmadır. Gördes Seyahat sektörde kazandığı sağlam ağ ile yolcuları için keyifli bir yolculuk imkânı tanıyor. Firmanın personelleri yenilikçi hizmet anlayışı ile çalışıyor. Güler yüzlü ve deneyimli çalışanları ile yolcu can ve mal güvenliğini sağlamayı kendilerine birincil görev edinmişlerdir.

 

Gördes Seyahat Otobüs Filosu

Faaliyet gösterdiği bölgede köklü bir firma olan Gördes Seyahat otobüs filosunda birden fazla araca sahiptir.Otobüs filosundaki araçlar ile yolcularının istek ve ihtiyaçlarına uygun şekilde cevap veren firma; konforlu ve güvenli bir hizmet sunar. Gördes Seyahat bilet alan yolcular bu filoda yer alan Mercedes-Benz ve Temsa Safir marka araçlar ile yolculuk edebilmektedir. Araçlarda 2+2 ya da 2+1’lik oturma planına vardır. Müşteriler istek ve ihtiyaçlarına göre istediği koltuğu seçebilir. Gördes Seyahat yolcularının ulaşım ihtiyacını karşılaya bilmek için gün içerisinde birden fazla sefer düzenliyor.

 

Gördes Seyahat Araç İçi Hizmetler

Gördes Seyahat, deneyimli ve güler yüzlü personelleri ile yolcularının memnuniyetini en üst noktaya çıkartıp, yolcularının konforlu bir şekilde seyahat etmesini amaçlamaktadır. Araç içerisinde sunulan eşsiz hizmetler ile yolculuk daha kusursuz ve daha keyifli bir hale geliyor. Yolculuk boyunca Wi-fi ile sınırsız eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz. Yol boyunca telefonunuzu veya tabletinizi dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Firmanın rahat koltukları sayesinde yol boyunca zorlanmadan gidebilirsiniz. Firma, açık büfe servis hizmeti ile yolculuk yapmaktan keyif alacaksınız. Oturduğunuz koltuğun üst kısmında bulunan klima ile ısınıp, serinleyebilirsiniz. Araç içerisinde televizyon ekranları mevcuttur. Bu ekrandan ister canlı yayınları izler, isterseniz de film bulabilirsiniz. Araç içerisinde size verilecek kulaklıkla müzik dinleyerek yolculuğun keyfini çıkarabilirsiniz. 

 

Gördes Seyahat Şubeleri

Gördes Seyahat şubelerinin bulunduğu yerler; Akhisar, Hanya, Manisa, İzmir, Salihli, Gördes, Güneşli.

 

Gördes Seyahat Dinlenme Tesisleri

Gördes Seyahat kısa mesafe yolculuk yatığı için dinlenme tesisi bulunmamaktadır.

 

Gördes Seyahat Mobil Uygulama

Gördes Seyahat biletleri için bilet.net mobil uygulamasını yükleyebilirsiniz. Yükleme işlemini Google Play ya da App Store üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

 

Gördes Seyahat Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net’te otobüs bileti satın alabilir miyim? 

Gördes Seyahat bileti ve bilet almak istediğiniz hemen her otobüs firmasının otobüs biletleri için bilet.net sitesini kullanabilirsiniz.

 

Bilet.net’ten Gördes Seyahat otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net’te üzerinden en uygun fiyatlı Gördes Seyahat otobüs bileti bilgilerine ulaşabilir ve aynı siteden bilet alabilirsiniz.

 

Gördes Seyahat hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Gördes Seyahat gün içerisinde birçok sefer düzenliyor. En çok sefer düzenlenen iller: Manisa, İzmir.

Gördes Seyahat Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Gördes Seyahat otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Gördes Seyahat Künyesi
Kuruluş yılı:1994
Otobüs Sayısı:-
Merkez ofis:Manisa
Kurucu:-
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)