Golden Turizm Otobüs Bileti

Golden Turizm

Golden Turizm Hakkında

Golden Turizm, 2002 senesinde Rize'de kurulmuş bir şehirlerarası seyahat firmasıdır. Firma, Hakkı Öksüz tarafından kurulmuştur. En önemli hedeflerinden biri seyahat sektöründe aktif ve yenilikçi bir rol oynamak, gelişmeleri en yakından takip etmek, rakiplerinden farklı bir anlayışla hizmet sunmaktır. Firma teknolojik açıdan oldukça gelişmiş imkanlara sahiptir. Yolcularının rahat etmesi ve güvenilir bir deneyim yaşamaları adına gereken tüm önlemleri alan firma, konforlu ve huzurlu bir yolculuk yapma fırsatı sunmaktadır. Firma tüm faaliyetlerinde işinde profesyonel çalışanlar bulundurmakla birlikte tüm birimlerinde yeni sistemlerden faydalanmaktadır. Firma hem Karadeniz Bölgesi'nde hem de Marmara Bölgesi'nde oldukça başarılı işlere imza atmakta ve tanınmaktadır. 

 

Golden Turizm Otobüs Filosu

Yolcu transfer firmalarında, firmaların filo donanımı oldukça önemlidir. Golden Turizm otobüs firması da filo yatırımlarına gereken hassasiyeti göstererek günden güne geliştirmektedir. Filoların, taleplere cevap verebilecek düzeyde olması oldukça önemlidir. Golden Turizm de tam olarak bu doğrultuda kendini geliştirmektedir. 

Golden Turizm firmasının kadrosu oldukça genç ve dinamiktir. Birçok firmaya oranla daha modern bir anlayış benimsemektedir. Firmanın bünyesinde son model araçlardan oluşmak üzere 80 tane araç bulunmaktadır. Türkiye'nin pek çok şehrine seferleri olan firma günde onlarca sefer düzenleyebilmektedir. Firma hem çevreye hem yolcularına hem de çalışanlarına karşı özveriyle çalışmaktadır. 

Firmanın filolarında yer alan araçların tamamı 2+1 oturma düzenine sahiptir. Oturma düzeni sayesinde müşteriler için öncelikli bir firmalar arasında yerini alıyor. Ayrıca otobüslerinin tamamında; prizler, USB kablo girişleri, kablosuz ağ bağlantısı, uydu televizyonu bağlantısı, LED ekranlar gibi olanaklar mevcuttur. LED ekranlar sayesinde film, dizi, televizyon izlenebilmekte, oyun oynanabilmekte ve müzik dinlenebilmektedir. Tüm bu olanaklar sayesinde yolculuklar hiç sıkıcı geçmeyecektir. 

 

Golden Turizm Araç İçi Hizmetler

Golden Turizm firması araç içi hizmet ve faaliyetlerine oldukça önem vermektedir. Sektörün çok köklü firmalarından biri olmasa da kendisini bu konuda geliştirmiştir. Araç içi hizmetler konusunda sınır tanımayan firma, yolcuları memnun etmek adına birçok olanak tanımaktadır. 

Firma ikramlar konusunda oldukça cömert davranmakta, yolcuların talepleri doğrultusunda hizmetler sunmayı amaç edinmektedir. Yolculuk süresince belirli aralıklarla ikramlar sunulmasına ek olarak yolcuların ekstra talepleri doğrultusunda da ikramlar sunabilmektedir. İkramlar arasında çay, kahve gibi sıcak içeceklere ek olarak meyve suyu, kola gibi meşrubatlar, tuzlu kurabiyeler, şekerli atıştırmalıklar vardır. Firmanın bagaj hakkı konusunda da cömert davrandığını söylemek mümkündür. Her yolcuya iki valiz hakkı tanıyan firma bazı durumlarda bu valiz hakkını esnetebilmektedir. 

 

Golden Turizm Şubeleri

Golden Turizm'in şubeleri genellikle Rize ve çevre illerde yer alsa da Türkiye'nin pek çok yerine yayılmış durumdadır.  Golden Turizm'in şubeleri; İstanbul Esenler Otogar, İstanbul Harem Otogar, Hopa Otogar, Arhavi Otogar, Fındıklı Otogar, Ardeşen Otogar, Pazar Otogar, Çayeli Otogar, Rize Merkez, Rize Otogar, Trabzon Of, Trabzon Sürmene, Trabzon Otogar, Araklı, Bursa Otogar, Balıkesir Otogar, Gemlik Otogar, Yalova Otogar, Orhangazi Otogar, Mustafa Kemal Paşa Otogar, Edremit Otogar, Akçay Otogar, Altınoluk Otogar, Düzce Otogar, Sultanbeyli Otogar, Dudullu Otogar, Samsun Otogar, Sinop Otogar, Ordu Otogar, Bulancak Otogar, Görele Otogar, Beşikdüzü Otogar, Vakfıkebir Otogar, Akçaabat Otogar'dır. 

 

Golden Turizm Dinlenme Tesisleri

Şehirlerarası yolculuklar oldukça yorucu geçebilmektedir. Özellikle uzun saatler boyu süren yolculuklarda, gece yapılan yolculuklarda yorgunluk daha fazla hissedilmektedir. Bu olumsuzluğu bir nebze de olsun azaltmak ise dinlenme tesisleri ile mümkündür. Bu nedenle firmaların dinlenme tesisleri konusunda özenli davranması gerekir. Golden Turizm, dinlenme tesisleri konusunda hassas davranmakta ve yolcularının en memnun kalacakları tesisleri seçmeye gayret göstermektedir. 

Firmanın en çok kullandığı dinlenme tesisleri arasında; 

  • Çorum Osmancık Derindere Dinlenme Tesisleri,
  • Ordu Hüsem Park Dinleme Tesisleri,
  • Bolu Hihgway Konakoğlu Dinlenme Tesisleri

gibi oldukça kaliteli ve standartların üstünde tesisler yer almaktadır. 

 

Golden Turizm Mobil Uygulama

Şehirlerarası yolculuklar için bilet almak bazen büyük bir iş gibi görülebilir. Ancak bu durum bilet.net aracılığıyla çok daha kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Golden Turizm otobüs bileti almak için iOS veya Android cihazınıza ücretsiz olarak indireceğiniz bilet.net uygulaması size çok büyük kolaylık ve zaman tasarrufu sağlayacaktır. Bilet.net aracılığıyla Golden Turizm'e ait tüm seferleri görüntüleyebilir, seferler hakkında detaylı bilgiler edinebilir, rezervasyon yapabilir, rezervasyonları iptal edebilir, bilet satın alabilirsiniz. Üstelik tüm bu işlemler komisyonsuz ve tamamen ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. 

 

Golden Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Golden Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Evet, bilet.net aracılığıyla Golden Turizm bilet alabilir, bilet düzenleyebilir, fiyat karşılaştırması yapabilir, rezervasyon yapabilir veya iptal edebilirsiniz. 

 

Bilet.net'ten Golden Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Öncelikle bilet.net ciddi bir zaman tasarrufu sağlamaktadır. Bilet bayilerine gitmeye gerek kalmadan, evde tek tıkla saniyeler içerisinde firmaya ait tüm seferleri görüntüleyebilir ve sizin için en uygun olan sefere bilet düzenleyebilirsiniz. İşlemler çok kısa süre içerisinde ve tamamen güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. 

 

Golden Turizm, hangi şehirlere sefer düzenlemektedir?

Golden Turizm Türkiye'nin birçok yerine seferler düzenlemektedir. Bu seferler; Trabzon, Samsun, Kayseri, Ankara, Diyarbakır, Denizli, İzmit, Sakarya, Mersin, Antalya, Bursa, Gaziantep, Konya, Giresun, İstanbul, İzmir, Isparta, Malatya, Hatay, Sinop şeklinde sıralanabilir

Golden Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Golden Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Golden Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:2002
Otobüs Sayısı:80
Merkez ofis:Rize
Kurucu:Hakkı Öksüz
Otobüs Özellikleri
İnternet
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)