Gökbey Seyahat Otobüs Bileti

Gökbey Seyahat

Gökbey Seyahat Popüler Otogarlar

Gökbey Seyahat Hakkında

Temelleri 2017 yılında atılan Gökbey Seyahat Firması Ömer Oral tarafından Hatay’da kurulmuştur. 15 otobüsle seferlere başlayan Gökbey Turizm firması her geçen gün filosunu modern ve yeni araçlarla genişleterek ulaşım sektöründeki nüfuzunu arttırmıştır. Merkez Hatay olmak üzere Türkiye’nin birçok il ve ilçelerine seferler düzenlemektedir.

Gökbey Seyahat’in misyonu; değişen isteklere ve önerilere zamanında cevap verebilmek ve yolcuların memnun kalmasını sağlamaktır.

Vizyonu ise; müşterilerin güvenliğini ve hizmet konusundaki tatminini sağlayarak sektörde belirleyici ve örnek alınan bir marka olabilmektir.

 

Gökbey Seyahat Otobüs Filosu

Gökbey Seyahat 15 araçtan oluşan filosu ile Türkiye’nin birçok noktasına seferler düzenlemektedir. Ortalama araç yaşı 14 olan ve modern araçlardan oluşan firma, filosundaki tüm araçların bakımını düzenli olarak yaptırmaktadır. Filodaki otobüslerin genelinde mevcut olan havalandırma sistemi uzun seyahatlerde yolculara büyük konfor sağlamaktadır.

 

Gökbey Seyahat Araç İçi Hizmetler

Gökbey Seyahat, ergonomik ve konforlu koltukları ile yolcularının sağlığını ve rahatını önemsemektedir. Koltuklar arasındaki mesafeye dikkat edilerek dizayn edilmiş araçlarla yolcularına kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Yolculuk sırasında koltuk arkalarında mevcut olan ekranlardan kayıtlı ve güncel birçok film ve programa erişim sağlayabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra canlı televizyon ve müzik yayını da yapılmaktadır. Bu seçenekler arasından istediğinizi seçerek zamanın nasıl geçtiğini fark edemeyeceğiniz harika bir seyahat yapabilirsiniz. 

 

Gökbey Seyahat Şubeleri

Gökbey Seyahat’in Türkiye’nin birçok noktasında şubeleri bulunmaktadır. Adana, Aksaray, Aksaray, Aksaray Otogar, Alanya, Ankara, Antalya (Aksu, Aksu Efe, Antalya, Meydan Efe), Bursa (Millet Mahallesi, Orhangazi), Ceyhan, Dörtyol, Hatay’da (Hassa, Hatay Otogar, Levent, Ova kent, Samandağ, Sen Tur, Serinyol, Yayladağı). İstanbul (Şehremini, Adliye, Zeytinburnu, Cevizli, Dudullu, Harem, Kadıköy, Kartal, Ümraniye, Üsküdar), Kastamonu, Kumluca, Kütahya, Osmaniye, Serik, Uşak, Akşehir, Aktepe, Alibeyköy, Altıntaş, Altınüzüm, Anamur, Araç, Banaz, Belen, Beyşehir, Bolu, Bozüyük, Bucak, Burdur, Çavdır, Çay, Düzce, Eğirdir, Ereğli, Erzin, Fethiye, Gazipaşa, Gelendost, Gerede, Harem, Isparta, İnegöl, İskenderun, İzmir, İzmit, Karabük, Kaynarca, Kırıkhan, Konya, Manavgat, Payas, Polatlı, ReyhanlI, Safranbolu, Sakarya, Salihli, Seydikemer, Sultanbeyli, Şakirkarağa, Şereflikoçhisar, Tarsus, Turgutlu.

 

Gökbey Seyahat Dinlenme Tesisleri

Yolcuların ihtiyaçlarına yönelik olarak belirlenen süre ve periyotlarda, kaliteli ve hijyenik dinlenme tesislerinde molalar verilmektedir. 

 

Gökbey Seyahat Mobil Uygulama

Google Play ya da App Store üzerinden telefonunuza indireceğiniz bilet.net uygulaması ile Gökbey Seyahat otobüs bileti işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

 

Gökbey Seyahat Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Gökbey Seyahat otobüs bileti satın alabilir miyim?

Evet, bilet.net aracılığı ile birçok otobüs biletine erişim sağlayabileceğiniz gibi Gökbey Seyahat otobüs biletini de bilet.net sitesini kullanarak satın alabilirsiniz.

Bilet.net'ten Gökbey Seyahat otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net ile birlikte Gökbey Seyahat bilet satın almanın avantajlarını şu maddelerle sıralayabiliriz:

  • Tüm bilet işlemlerinizi bilet.net üzerinden çok kısa bir süre içinde halledebilmek.
  • 3D Secure güvenli ödeme yöntemi ile internet üzerinden güvenli bir şekilde alışveriş yapabilmek.
  • Bilet iptalini bilet.net üzerinden hızlıca yapabilmek.
  • Tüm bilet bilgilerine tek tuşta ulaşabilmek.
  • Bilet satın alırken en ucuz bilet arama filtresi ile bütçenize uygun bilete kolayca erişebilmek.

Gökbey Seyahat hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Firma; Ankara, Adana, Mersin, İstanbul, Alanya, Afyon, Hatay, Bolu, Burdur, Bursa, Muğla, Isparta, İzmit, Kastamonu, Manisa, Konya, Kütahya, Osmaniye, Karabük, İzmit, Kütahya, Aksaray gibi Türkiye’nin birçok iline seferler düzenlemektedir.

Gökbey Seyahat Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Gökbey Seyahat otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Gökbey Seyahat Künyesi
Kuruluş yılı:2017
Otobüs Sayısı:15
Merkez ofis:Hatay
Kurucu:Ömer Oral
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Genel)
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)
220 Volt Priz
Okuma Lambası