Gök Mavi Tur Otobüs Bileti

Gök Mavi Tur

Gök Mavi Tur Hakkında

Gök Mavi Tur, Mustafa Dursun tarafından 2011 yılında kurulmuştur. İlk kurulduğu dönemlerde yalnızca Reşadiye-İstanbul arasında yolcu taşımacılığı yapmıştır. Merkezi Reşadiye/Tokat olan Gök Mavi Tur’un otobüs filosu 4 araçtan oluşmaktadır. Günümüzde farklı il ve ilçeler üzerinden seferleri devam etmektedir. Gök Mavi Turizm, bünyesinde bulundurduğu konforlu araçları ve modern imkanları sayesinde tecrübeli personel kadrosuyla birlikte yıllardır yolcularına hizmet vermeye devam eden yerel bir otobüs firmasıdır.

 

Gök Mavi Tur Otobüs Filosu

Gök Mavi Tur otobüs filosu 3 adet Travego ve 1 adet Tourismo 16 RHD model araçtan oluşan 4 araçlı yerel bir otobüs filosudur. Araçların ortalama yaşı 17’dir. Araçların gerekli tüm bakımları belirli periyotlarda yapılmaktadır.

 

Gök Mavi Tur Araç İçi Hizmetler

Araç içi uygun mesafelere dikkat edilerek dizayn edilmiş konforlu koltuklar mevcuttur. Her koltuk arkasında 13 inçlik koltuk ekranı bulunmaktadır. Bu ekranlarda kayıtlı film ve dizlilerin bulunmasının yanı sıra canlı televizyon yayını da yapılmaktadır. Size hitap edeni seçerek daha eğlenceli bir yolculuk geçirebilirsiniz. Seferlerde yolcular için tasarlanmış olan kulaklıkları koltuk arkalarındaki ekranlara bağlayarak kullanabilirsiniz. Her koltuk başında okuma lambaları bulunmaktadır. Araç içi kesintisiz Wi-Fi seçeneği ile tüm işlemlerinizi hızlıca tamamlayabilirsiniz. Her yolcuya özel olarak 220 voltluk priz kitleri bulunmaktadır. Koltuk ekranları üzerinde bulunan USB girişlerini kullanarak elektronik aletlerinizi şarj edebilir dilerseniz kendi dosyalarınıza erişim sağlayıp, indirmiş olduğunuz film ya da dizileri seyredebilirsiniz. Sizler için hazırlanan sıcak soğuk içeceklerden tüketebilirsiniz. Ve içeceklerin yanında servis edilen tuzlu ya da tatlı hafif seyahat atıştırmalıklarından faydalanabilirsiniz. Tecrübeli ve ilgili uzman personel kadrosuna sahip Gök Mavi Tur ile birlikte harika bir yolculuk yapabilirisiniz.

 

Gök Mavi Tur Şubeleri

Gök Mavi Tur’un şubeleri şu yerlerdedir: Reşadiye, Yenibosna, İkitelli, İstanbul Otogar, Bayramtepe, Çakmak Tepeüstü, Sultanbeyi, Kaynarca, Gebze, Amasya, Çarşamba, Düziçi, Erbaa, Esenler, Fatsa, Gebze, Harem, Havza, Kırıkhan, Merzifon.

 

Gök Mavi Tur Dinlenme Tesisleri

Yerel bir otobüs firması olan Gök Mavi Seyahat şehirler arası yolcu taşımacılığı da yapmaktadır ve tercih ettiği dinlenme tesisleri şu şekildedir:

  • Onur Park Dinlenme Tesisleri,
  • Abant Konak Dinlenme Tesisleri,
  • İzmit Pause Dinlenme Tesisleri.

 

Gök Mavi Tur Mobil Uygulama

Bilet.net’i telefonunuza indirerek bilet satın alma, bilet iptal etme, bilet bilgilerine erişme gibi tüm işlemlerinizi tek uygulama üzerinden en güvenli ve hızlı şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bilet.net aracılığı ile Gök Mavi Tur’daki sefer saatlerini, dinlenme tesislerini, bilet ücretlerini ve daha birçok bilgiyi toplu bir şekilde görebilir ve bilet satın alırken kararınızı daha rahat bir şekilde verebilirsiniz.

 

Gök Mavi Tur Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Gök Mavi Tur otobüs bileti satın alabilir miyim?

Evet, internet üzerinden bilet.net’e ait bilet arama motoruna tıklayarak Gök Mavi Tur otobüs bileti bulabilir ve bilet.net yardımı ile en güvenilir şekilde satın alabilirsiniz.

Bilet.net'ten Gök Mavi Tur otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Evinizin konforunda, herhangi bir telefon araması yapmadan, bilgilerinizi saniyeler içerisinde girip biletinizi satın alabilirsiniz. Aynı zamanda herhangi bir değişim yapmak istediğinizde yine bilet.net internet sitesi ya da uygulaması üzerinden işlemleriniz çok kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Ayrıca bilet.net, Gök Mavi Tur bilet satın alımı sırasında size hem saat olarak hem de fiyat olarak en uygun bileti bulmanızda yardımcı olacaktır.

Gök Mavi Tur hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Firmanın Reşadiye-İstanbul arasında düzenli seferleri bulunmaktadır ve bu güzergahtaki il ve ilçelerin isimleri şu şekildedir; Erbaa, Amasya, Osmancık, Tosya, Bolu, İzmir.

Gök Mavi Tur Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Gök Mavi Tur otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Gök Mavi Tur Künyesi
Kuruluş yılı:2011
Otobüs Sayısı:4
Merkez ofis:Tokat
Kurucu:Mustafa Dursun
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)