Giresun Seyahat Otobüs Bileti

Giresun Seyahat

Giresun Seyahat Hakkında

Giresun merkezli olan Giresun Seyahat, konfor ve güvenliği önde tutarak hizmet vermekte olan bir turizm firmasıdır. Müşterilerine güvenli, ekonomik ve kaliteli hizmet sunmayı amaç edinmiş ve bu kapsamda gelişmeleri takip ederek sektörde öncü firmalar arasına girmiştir. Vizyon ve misyonunda yer alan müşteri memnuniyeti odağı sayesinde kurumsal bir duruş sergilemektedir. Yapacağınız seyahatlerde kendinizi evinizdeki gibi rahat ve huzurlu hissetmeniz amacıyla sizler için tüm detayları düşünmektedir. 

Firmada çalışmakta olan şoförler ve personeller alanında uzman olup müşteriler için çözüm odaklı bir yaklaşım sergilemektedir. Firmanın en önemli kriterlerinden biri ise belirtilen sürede varış noktasına güvenle seferini tamamlamasıdır.  Tüm bunların yanında ekonomik bir hizmet sunmak için günümüzün tüm imkânlarını kullanmaktadır.

 

Giresun Seyahat Otobüs Filosu

Giresun Seyahat otobüs firması geçmişten gelen tecrübesi ve deneyimli kadrosu ile oldukça geniş bir otobüs filosuna sahiptir. Toplam olarak filoda 12 adet araçları vardır ve araçların yaşı 7’dir. Kullanılmakta olan araçların modelleri Travego ve Neoplan’dır. Türkiye’nin birçok noktasına güvenilir şekilde seyahat etmek için Giresun Seyahat'i tercih edebilirsiniz. 

 

Giresun Seyahat Araç İçi Hizmet

Modern araçları ile yapacağınız yolculuklarda Wi-fi özelliğinden faydalanarak bilgisayarınızı veya telefonunuzu kullanabilirsiniz. Koltuk ekranı sayesinde kesintisiz uydu yayını ile film ve genel televizyon yayınını izleyebilir veya genel müzik ve radyo yayınını da dinleyebilirsiniz. Geniş ve işlevsel koltuk tasarımları sayesinde konforlu bir yolculuk sizleri beklemektedir. Tek seferlik verilen kulaklıklar ile size özel hijyeni yaşayabilirsiniz. Güler yüzlü ve uzman personeller tarafından araç içi ikramlar da sunulabilmektedir. Sağlığınız için düzenli aralıklarla araç içi ve dışı temizlikleri yapılmaktadır. 

 

Giresun Seyahat Şubeleri

Alanında uzman personeller ile güvenilir ulaşım hizmeti sunmakta olan Giresun Seyahat firması birçok şubeye sahiptir. Merkezi Giresun’da olan bu turizm firması İstanbul ve Bursa başta olmak üzere çeşitli illerde şubelerini barındırmaktadır. Şubeler; 

  • Esenler
  • Zeytinburnu
  • Bursa
  • Ankara
  • Samsun
  • Ordu
  • Giresun Otogar


 

Giresun Seyahat Dinlenme Tesisleri

Firma, belirli bir dinlenme tesisine sahip değildir. Ancak yolculuk yapılan güzergâh üzerinde hizmet vermekte olan hijyenik, güvenilir ve uygun fiyatlı dinlenme tesisleri tercih edilmektedir. Sevdikleriniz için bu dinlenme tesislerinden sizi hatırlatacak etkileyici hediyeler alabilirsiniz. Güzergahın yol uzunluğuna bağlı olarak mola sayısı belirlenmektedir. Mola saatleri ve süresi yolculuk süresine göre değişkenlik göstermektedir. 

 

Giresun Seyahat Mobil Uygulama

Giresun Seyahat otobüs bileti, online olarak bilet.net uygulaması sayesinde satın alınabilmektedir. Koltuk seçimi, iptal, iade, rezervasyon gibi tüm bilet işlemleri Android ve iOS sistemlerine uygun mobil uygulamalar sayesinde yapılabilmektedir. Bilet.net internet sitesi aracılığıyla otobüs seferlerini görebilir, size uygun saati ve koltuğu rahatlıkla seçebilirsiniz. Herhangi bir komisyon ücreti bilet alım işlemlerinde talep edilmemektedir. Bilet işlemlerinizi ve kullanıcı bilgilerini takip ederek tüm detayları rahatlıkla görüntüleyebilirsiniz. 

 

Giresun Seyahat Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net’te Giresun Seyahat otobüs bileti satın alabilir miyim?

Evet Giresun Seyahat otobüs bileti satın alınabilir. Bilet.net internet sitesi Giresun Seyahat bilet bulmak için doğru adrestir.

Bilet.net’te Giresun Seyahat bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net kullanıcıları belirlenen güzergâhlar kapsamında Giresun Seyahat’in biletini rahatlıkla uygulama ve internet sitesi üzerinden satın alabilmektedir. Gişe sırası beklemeden, tek tıkla zaman kaybetmeden bilet almak bilet.net kullanıcıları tarafından oldukça kolaydır. 

Giresun Seyahat hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Firma; Esenler, Zeytinburnu, Bursa Otogar, Ankara, Samsun, Ordu, Giresun Otogar arasında seferler düzenlenmektedir. Firma ağırlıklı olarak Karadeniz Bölgesi için ulaşım hizmeti vermektedir. 

Giresun Seyahat Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Giresun Seyahat otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Giresun Seyahat Künyesi
Kuruluş yılı:-
Otobüs Sayısı:12
Merkez ofis:Giresun
Kurucu:-
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)