Gever Turizm Otobüs Bileti

Gever Turizm

Gever Turizm Hakkında

2006 yılında kurulan Gever Turizm, kurulduğu yer olan Hakkâri başta bölge olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanına hizmet vermektedir. Tur operatörü olarak faaliyet göstermeye başlayan A grubu seyahat acentesi olan Gever Turizm yaz ve kış aylarında yurtiçi ve yurtdışı turları, kültür turları, yurtiçi ve yurtdışı uçak biletleri başta olmak üzere birçok hizmeti bir arada vermektedir. Ayrıca son zamanlarda Van Havalimanı’ndan başlatılan Yüksekova ve Şemdinli servisleri de bulunmaktadır. 

Gever Turizm bilet alan yolculara her yerde VİP bir hizmet sunmayı hedefler. Satın alacağınız bilet ile sadece yolculuk yapmaz aynı zamanda rahatlık ve huzurlu bir yolculuk imkânı da bulacaksınız. Gever Turizm çeşitli yurt içi ve yurt dışı merkezlere de tur düzenlemektedir. Yapılan turlar genel olarak kültürel turlar yurt dışı ve yurt içi geziler olarak düzenlenmektedir. 

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’na bağlı olarak hareket eden firma yolcularının güvenli bir yolculuk geçirmesini ve yolculuktan memnun ayrılmasını amaçlamaktadır. Kaliteli hizmet ve tur fırsatlarından yararlanmak için siz de alacağınız bilet.net ile ile güvenli bir hizmet alabilirsiniz.

 

Gever Turizm Otobüs filosu

Gever Turizm’in filosunda bulunan araçlar, son teknoloji ile donatılmış ortalama yaşı 5 olan araçlardır. Yolcuların güvenliği için eski modeller kullanılmamaktadır. Ayrıca 8 farklı araç ile düzenlenen seferler yolcuların istedikleri saatlerde araç bulmalarını kolaylaştırmaktadır. 

 

Gever Turizm Araç İçi Hizmetler

Gever Turizm’e ait otobüslerde yolculara birçok imkân sunulmaktadır. Gever Turizm Araç içi hizmetleri;

  • Araç içi kişiye özel televizyon (Ulusal yayınlar, filmler, diziler ve MP3)
  • Kişiye özel kulaklık
  • Düzenli ihtiyaç molası
  • Araç içi ücretsiz soğuk ve sıcak içecekler
  • Kek, bisküvi, çubuk kraker gibi lezzetler
  • Muavin hizmeti
  • Geniş koltuk aralıkları ve rahatlık
  • Gazete ve dergi

Ayrıca araçlarda bulunan ve araç sürücülerinin işini kolaylaştıran hız sabitleyici sayesinde güvenli bir yolculuk fırsatı tanınmaktadır. Siz de biletlerinizi Gever Turizm’den alarak güvenli ve konforlu bir yolculuk yapabilirsiniz.

 

Gever Turizm Şubeleri

Asur, Başkale, Yüksekova, Van ve Hakkâri gibi il ve ilçelerde şubesi bulanan Gever Turizm birçok noktaya hizmet vermektedir. Şubelerden seferler ve turlar ile ilgili detaylı bilgili alabileceğiniz gibi bilet.net üzerinden de dilediğiniz seferleri filtreleyerek bulabilirsiniz.

 

Gever Turizm Dinlenme Tesisleri

Gever Turizm’e ait gerek turlar gerekse normal seferlerde aracı kullanan kişiler ve yolcuların dinlenebilmesi için molalar verilmektedir. Molaların verildiği dinlenme tesisleri her türlü imkânın bir arada bulunabileceği noktalardır. Burada yolcuların ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri alışveriş dükkanları, hediye dükkanları, mescit, restoran gibi mekanlar bulunmaktadır.

 

Gever Turizm Mobil Uygulama

Mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak indireceğiniz bilet.net uygulaması sayesinde siz de kolay ve güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Uygulama size firma ve fiyatları karşılaştırma imkânı sunar. 

 

Gever Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Gever Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Gitmek istediğiniz her noktaya ve her firmaya ait bilet bilgisine bilet.net aracılığıyla ulaşabilir ve bilet satın alabilirsiniz.

Bilet.net'ten Gever Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net’ten alacağınız Gever turizm otobüs bileti size indirimli olarak sunulmaktadır. Bu sayede binlerce firmadan size en uygun seferi ve fiyatı kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

Gever Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Gever Turizm;Başkale, Şemdinli, Van, Yüksekova gibi noktalara seferler düzenlerken çeşitli yurt içi ve yurt dışı merkezlere de tur düzenlemektedir.

Gever Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Gever Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Gever Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:2006
Otobüs Sayısı:9
Merkez ofis:Hakkari
Kurucu:Taner Baskın
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Genel)
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)