Gerze Güven Keklik Otobüs Bileti

Gerze Güven Keklik

Gerze Güven Keklik Hakkında

Karadeniz’in en güzel konumlarından biri olan Sinop’un Gerze ilçesinde kurulan Gerze Güven Keklik her gün seferler düzenleyerek yolcularına hizmet vermektedir. Firmakalite ve hizmet anlayışındaki felsefesini mükemmele ulaşma olarak belirlemiş ve müşterilerine her zaman doğru hizmet vermeyi amaç olarak edinmiştir. Müşteri odaklı çözümler sunan ve firmadaki geliştirmelerde müşterilerin isteklerini ilk sıraya koyan Gerze Güven Keklik sektördeki başarılı firmalar arasında yer almaktadır. 

Her gün düzenlenen otobüs seferleri sayesinde yolcular kendilerine en uygun seferi seçerek ulaşmak istedikleri noktalara uygun bir şekilde ulaşmaktadırlar. Ayrıca firmanın iletişimi yüksek kaptan ve muavinleri yolculuk boyunca yardımcı olarak rahat olmanızı sağlamaktadırlar. 

Daha geniş alanlara büyümeyi hedefleyen firma sürekli gelişim içerisinde olarak müşterilerin en güvenli hizmeti almasını sağlar.

Yolcu hizmetinde her zaman kaliteyi ve konforu ilk sıraya koyan Gerze Güven Keklik otobüs bileti almak isteyenlerin ilk tercihi arasında yer almaktadır. Siz de Sinop- İstanbul seferlerinde bu firmayı tercih ederek ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

 

Gerze Güven Keklik Otobüs filosu

Gerze Güven Keklik bilet almak isteyen yolculara birbirinden kaliteli otobüslerle yolculuk imkânı sunmaktadır. Seferlerde kullanılan araçlar hem kaptanların hem de yolcuların isteklerine göre donatılan araçlar olup, şerit tanıma sistemi, otomatik pilot, hız sabitleme gibi özelliklerle hem güvenlik hem de konfor sağlamaktadır. Öte yandan eski araç kullanılmaması da hem güvenlik hem de seyahat konforu açısından düşünülmüştür. Ayrıca filoda bulunan her araç temizlenip seyahate hazır hale getirilmektedir

 

Gerze Güven Keklik Araç İçi Hizmetler

Yolcularının yolda sıkılmaması, daha rahat bir yolculuk geçirmesi için birçok imkânı bir arada bulunduran Gerze Güven Keklikte şu hizmetler bulunmaktadır;

 • Her koltuğun arkasında kişiye özel ekranlar ve kulaklıklar bulunmaktadır. Bu ekranlar sayesinde ulusal yayınları izleyebilir onlarca yabancı ve yerli film ve müziğe ulaşabilirsiniz.
 • Yolculukta sizlere ikram edilen sınırsız soğuk ve sıcak içecekler ile kek, çubuk kraker gibi atıştırmalıkların tadını çıkartabilirsiniz.
 • Klima ile yazın serinleme, kışın ısınma imkânı
 • Kişiye özel okuma lambaları
 • Günlük gazete ve dergi
 • Geriye yatan konforlu koltuklar

 

Gerze Güven Keklik Şubeleri

Firmaya ait şubeler İstanbul’da ve Sinop’un Gerze ilçesinde bulunmaktadır. 

 

Gerze Güven Keklik Dinlenme Tesisleri

Yolcularının ihtiyaçlarına oldukça önem veren firma yol boyunca farklı noktalarda duraklamaktadır. Burada belirli saat aralıklarında yolcuların ihtiyaçlarını karşılayacakları kadar mola verildikten sonra seyahate devam edilmektedir. Öte yandan mola verilen dinlenme tesisleri yolcuların tuvalet, mescit, alışveriş ve restoran gibi hizmetler bir arada bulunmaktadır.

 

Gerze Güven Keklik Mobil Uygulama

Günümüzde sıklıkla kullanılan cep telefonlarından bilet almak artık çok kolay. Siz de bilet.net uygulamasını telefonunuza ücretsiz bir şekilde indirerek bilet alabilirsiniz.

 

Gerze Güven Keklik Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Gerze Güven Keklik otobüs bileti satın alabilir miyim?

Evet, bilet.net’te Gerze Güven Keklik başta olmak üzere yüzlerce firma sizi bekliyor.

Bilet.net'ten Gerze Güven Keklik otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net size özel sunulan fırsatlar doğrultusunda indirimli bilet almanıza olanak sağlar. Bu sayede biletinizi ekonomik bir şekilde satın alabilirsiniz.

Gerze Güven Keklik hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Gerze Güven Keklik Seyahat ile:

 • İstanbul,
 • Bolu,
 • Gebze,
 • Karabük,
 • Kastamonu
 • Sakarya

gibi illere seyahat edebilirsiniz. 

Gerze Güven Keklik Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Gerze Güven Keklik otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Gerze Güven Keklik Künyesi
Kuruluş yılı:2020
Otobüs Sayısı:16
Merkez ofis:Sinop
Kurucu:-
Otobüs Özellikleri
Rahat Koltuk
Cep Telefonu (Serbest)