Fındıklı Toros Turizm Otobüs Bileti

Fındıklı Toros Turizm

Fındıklı Toros Turizm Hakkında

Muhsin Kaleli tarafından 1940 yılında Gaziantep’te kurulan Fındıklı TorosTurizm faaliyetlerine büyüyerek devam etmektedir. Türkiye’de kurulan ilk otobüs işletmelerinden biri olan şirketin kuruluş ismi “Fındıklı Toros Otobüsleri” idi. 2000’li yılların başlarında bölgenin bir diğer önemli taşımacılık şirketi Devran Turizm ile birleşmiştir. Kurulduğu dönemde bölgesel olarak hizmet veren şirket zaman içerisinde diğer bölgelerde de faaliyet göstermeye hazırlanmaktadır. Hizmet kalitesi odaklı bir yaklaşımla hareket eden işletme doğaya karşı sorumluluklarının bilinciyle faaliyet göstermektedir. Müşterilerinin memnuniyeti kadar çalışanlarının da mutluluğunu düşünen Fındıklı Toros Turizm bunu sağlamak için modern insan kaynakları tekniklerini uygulamaktadır. 

Teknolojinin sektördeki öneminin farkında olan işletme, dünya çapında sektörle ilgili gelişmeleri yakından takip etmekte ve uygun görülenleri uygulamaktadır. Bu şekilde sürekli iyileşme ve gelişme kavramlarını şirket kültürüne kazandıran Fındıklı Toros Turizm toplam kalite yönetim sistemleri uygulamalarını da sıkı bir biçimde yürütmektedir.

 

Fındıklı Toros Turizm Otobüs Filosu

Farklı marka ve modellerden oluşan bir filoya sahip olan Fındıklı Toros Turizm otobüs firmasının bütün otobüslerinde 2+1 koltuk düzeni kullanılmaktadır. Güncel ve yeni model araçlardan filoya dahil olan bütün otobüslerin bakım ve tamirleri, resmi servisler tarafından gerçekleştirilmektedir. Şirket, filosunda bulunan nispeten eski model otobüsleri yavaş yavaş yeni modeller ile değiştirerek filosunu güncel tutmaktadır. Günde 10 sefer düzenleyen işletme, tatil ve bayramlarda ek seferler de düzenlemektedir. Elâzığ – Malatya – Gaziantep üçgeni içerisinde sefer düzenleyen Fındıklı Toros Turizm önemli ilçelere de uğramaktadır.

 

Fındıklı Toros Turizm Araç İçi Hizmetler


Fındıklı Toros Turizm bünyesindeki bütün otobüsler 2+1 oturma düzenine sahiptir. Araçların tümünde koltuk arkalarında ekranlı konsollar bulunmaktadır. Bu ekranları kullanarak yolcular televizyon seyredebilir veya oyun oynayabilmektedirler. Yolcular araç sisteminde bulunan farklı türde onlarca film arasından istediklerini ücretsiz olarak izleyebilirler. Otobüslerde bulunan her koltukta 220v priz ve USB giriş bulunmaktadır. Bu sayede isteyen yolcular şarj problemi olmadan dizüstü bilgisayarlarını kullanabilir, cep telefonu, tablet gibi cihazlarını şarj edebilirler. Bunun yanında USB bellekte bulunan video içerikleri koltuklarda bulunan konsollar tarafından da oynatılabilmektedir.

Yolculuklar sırasında mesafeye göre 1 veya 2 kez ikram servisi yapılmaktadır.

 

Fındıklı Toros Turizm Şubeleri

Fındıklı Toros Turizm'in Elâzığ, Malatya ve Gaziantep il merkezleri dışında aşağıdaki ilçelerde şubeleri vardır;

  • Maşti Fındıklı,
  • Paşaköyü,
  • Doğanşehir,
  • Erkenek.

 

Fındıklı Toros Turizm Dinlenme Tesisleri

Fındıklı Toros Turizm seferleri sırasında bir kez mola vermektedir ve mola süreleri 30 dakikadır. Mola verilen tesisler Fındıklı Toros Turizm'in anlaşmalı olduğu tesisler olup tamamında market, mescit, restoran ve lavabo bulunmaktadır.

 

Fındıklı Toros Turizm Mobil Uygulama

Fındıklı Toros Turizm otobüs bileti almak için bilet.net internet sitesini veya mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. Bilet.net ile seçtiğiniz rotadaki bütün seferleri görebilir, seçtiğiniz seferde oturacağınız koltuğu seçebilirsiniz. Fındıklı Toros Turizm bilet seçiminizi yaptıktan sonra hiçbir ek masraf ve komisyon olmadan internete özel fiyatlarla biletinizi birkaç dakika içinde zahmetsiz bir biçimde evinizin konforundan uzaklaşmadan alabilirsiniz.

 

Fındıklı Toros Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Fındıklı Toros Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net’i kullanarak yalnızca birkaç dakika içinde en uygun fiyatlarla Fındıklı Toros otobüs biletinizi alabilirsiniz.

Bilet.net'ten Fındıklı Toros Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net aracılığı ile evinizden çıkmadan, günün her saatinde en uygun fiyatlarla bilet alabilirsiniz. Üstelik site veya mobil uygulama üzerinden alacağınız biletler için kolay iptal ve iade fırsatından yaralanabilirsiniz.

Fındıklı Toros Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Fındıklı Toros Turizm seferleri Gaziantep – Malatya – Elazığ şehirleri arasında olacak şekilde düzenlenmiştir.

Fındıklı Toros Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Fındıklı Toros Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Fındıklı Toros Künyesi
Kuruluş yılı:1940
Otobüs Sayısı:-
Merkez ofis:Gaziantep
Kurucu:Muhsin Kaleli
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Genel)
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)