Fındıkkale Turizm Otobüs Bileti

Fındıkkale Turizm

Fındıkkale Turizm Hakkında

Türkiye’nin öncü otobüs firmaları arasında yer alan Fındıkkale Turizm, kurulduğu günden bu yana sektörün belirleyici firmaları arasında yer almıştır. Yolcularına daima kaliteli hizmet vermeyi amaçlayan firma Türkiye’nin her yerinden ulaşım fikriyle yola çıkmaktadır. Seyahat kalitesini daima yükseltmeyi amaçlayan firma teknolojinin ve yaşam kalitesinin ulaştığı en üst noktayı yolcularına ulaştırmayı misyon edinmiştir. Öte yandan Ulaştırma Bakanlığı ve İçişleri Bakanlığı tarafından belirlenen yolcu taşıma kanunlarına bağlı olan firmada herhangi eksik belge bulunmamaktadır. Mesleklerinde usta olmuş ve bu yola kendilerini adamış kaptanlar sayesinde hem can hem de mal güvenliği sağlanmaktadır. 

 

Fındıkkale Turizm Otobüs filosu

Fındıkkale Turizm otobüs bileti aldığınızda karşınıza geniş bir filo çıkacaktır. 80’den fazla aracın bulunduğu bu geniş filo sayesinde Türkiye’nin neredeyse her noktasında sefer düzenlenmektedir. Öte yandan Fındıkkale Turizm’e ait otobüsler son model ve teknolojiye uygun olarak seçilmektedir. Bunun nedeni hem kaptanın hem de yolcuların can ve mal güvenliğini sağlamak, sizlere kaliteli bir hizmet vermektir. Siz de alacağınız biletler sayesinde kaliteli bir yolculuk imkanına sahip olabilirsiniz.

 

Fındıkkale Turizm Araç İçi Hizmetler

Fındıkkale Turizm’e ait otobüslerde verilen hizmetler yolcuların konforunu düşünülerek yapılmaktadır. Fındıkkale Turizm seyahatlerinizde bulacağınız hizmetler;

  • Koltuk arkalarında her yolcuya özel televizyonlar bulunmaktadır.  Bu televizyonlar ulusal kanallar başta olmak üzere birçok müzik ve film kanalına sahiptir. Ayrıca televizyonlarda yolcular için seçilmiş onlarca film ve yüzlerce müzik bulunmaktadır. Kişiye özel ve ücretsiz olarak verilen kulaklıkları bu ekranlarda bir şeyler izlemek ve dinlemek için kullanabilirsiniz.
  • Fındıkkale Turizm bilet aldıktan sonra da birçok hizmet sunmaktadır. Bu hizmetlerden biri de günlük gazete ve dergi hizmetidir. Araç içerisinde bulunan dergi ve gazetelerle yolculuğunuzu keyifli bir hale getirebilirsiniz.
  • Yol boyu belirli saatlerde yolcular için ikramlar yapılmaktadır. Bu ikramlar sıcak ve soğuk içecekler ve açık büfe şeklinde sunulan atıştırmalıklardır. Siz de yolculuğun tadını çıkartmak için bu ürünlerden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.
  • Araç içinde yastık be battaniye hizmeti veren firma dilerseniz kendiniz için dilerseniz çocuğunuz için yastık ve battaniye vermektedir. Bu ürünleri araç içerisinde bulunan muavinden isteyebilirsiniz.

 

Fındıkkale Turizm Şubeleri

Fındıkkale Turizm oldukça büyük ve geniş bir şube ağına sahiptir. Türkiye’nin her noktasına düzenlenen seferleri bulunan Fındıkkale Seyahat’in neredeyse her şehir ve ilçede hizmet veren şubeleri bulunmaktadır.

 

Firma Adı Dinlenme Tesisleri

Türkiye’nin köklü şirketleri arasında yer alan Fındıkkale Turizm, seyahat esnasında yolcuların ve kaptanlarının dinlenebilmesi için molalar vermektedir. Bu molalar anlaşmalı dinlenme tesislerinde verilirken dinlenme tesislerinde birçok imkân bir arada bulunmaktadır. Market, tuvalet, mescit, restoran gibi hizmetleri bu noktalarda bulabilirsiniz.

 

Fındıkkale Turizm Mobil Uygulama

Bilet.net uygulaması sayesinde Fındıkkale Turizm otobüs bileti almak oldukça kolay. Google Play Store ve App Store kullanıcılarının ücretsiz olarak telefonlarına indirebileceği bilet.net uygulaması ile firma ve bilet bilgilerini görerek bilet satın alabilirsiniz.

 

Fındıkkale Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Fındıkkale Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net 300’den fazla firmayı bir araya getirerek size doğru tercih yapma olanağı sağlar. Siz de Fındıkkale Turizm biletini mobil uygulama üzerinden güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Bilet.net'ten Fındıkkale Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Alacağınız biletlerde size uygun sunulan fiyatlar indirimli ve bütçe dostu olarak satılmaktadır. Alacağınız biletleri avantajlı bir şekilde kullanabilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak mobil uygulama veya web site üzerinden iptal ve iade işlemlerini de hızlıca yapabilme olanağı bulunur.

Fındıkkale Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Fındıkkale Turizm Giresun, Düzce, İzmit, İstanbul, Uşak, Samsun, Ankara, Afyon ve İzmir gibi noktalardan başlayarak Türkiye’nin dört bir yanında bulunan il ve ilçelerine hizmet vermektedir

Fındıkkale Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Fındıkkale Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Fındıkkale Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:1986
Otobüs Sayısı:19
Merkez ofis:Giresun
Kurucu:Sabri Karataş
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Genel)
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)