Fatsa Birlik Seyahat Otobüs Bileti

Fatsa Birlik Seyahat

Fatsa Birlik Seyahat Hakkında

2010 yılında merkez Ordu olmak üzere kurulmuş olan Fatsa Birlik Seyahat, Fatsa ve çevresindeki yerel halk tarafından yoğun olarak tercih edilmektedir. Fatsa Birlik Seyahat’in vizyonu; yolcuların zaman kaybetmesini engellemek ve eğlenceli bir yolculuk sunarak hem müşterinin hem de çalışan ekibinin memnuniyetini zirvede tutmaktır. Fatsa Birlik Seyahat’in misyonu ise; 10 yılı aşkın deneyimli personel ekibi ile birlikte uluslararası standartlara uygun olarak ve kültürel değerlerle arasındaki bağı koparmadan, modern gelişimlerin paralelinde hareket etmektir.

 

Fatsa Birlik Seyahat Otobüs Filosu

Travego ve Setra model 5 adet araçtan oluşan yerel yolcu taşımacılığı filosu ile 10 yılı aşkın süredir hizmet veren Fatsa Birlik Seyahat otobüs firmasının araç yaş ortalaması yaklaşık olarak 7’dir. Yolcu güvenliği ve memnuniyeti için araç bakımlarını düzenli periyotlarda gerçekleştirmektedir.

 

Fatsa Birlik Seyahat Araç İçi Hizmetler

Fatsa Birlik Seyahat; yolcu güvenliğini ve memnuniyetini esas alarak araç içi hizmetlerini planlamıştır. Fatsa Birlik Seyahat araçları, rahat ve sağlıklı bir şekilde yolculuk edebileceğiniz geniş koltuklardan oluşmaktadır. Yolculuk süreleri kısa olmasına rağmen sıcak ve soğuk içecek ikramları belirli periyotlarda düzenli olarak yapılmaktadır. Yolculukta kitap okumayı seven yolcular için okuma lambaları; internette vakit geçirmeyi sevenler için kesinti yaşamadan kullanılabilecek internet erişimi mevcuttur. Güler yüzlü, ilgili personel kadrosunun yanı sıra tecrübeli ve dikkatli şoförlere sahip olan Fatsa Birlik Turizm’i güvenli ve hızlı ulaşım için tercih edebilirsiniz.

 

Fatsa Birlik Seyahat Şubeleri

Fatsa Birlik Seyahat, Ordu’daki şubesi ile birlikte tüm yolcularının; talep, şikâyet ve önerilerine karşı gereken dikkati göstermektedir.

 

Fatsa Birlik Seyahat Dinlenme Tesisleri

Fatsa Birlik Seyahat; Samsun, Fatsa ve Ordu çevreli kısa mesafeli yolculuklar düzenlediğinden herhangi bir dinlenme tesisine ihtiyaç duymamaktadır.

 

Fatsa Birlik Seyahat Mobil Uygulama

Fatsa Birlik Seyahat otobüs bileti alma işleminizi şubeler, terminaller yerine hızlı bir şekilde online olarak yapabilirsiniz. Bilet.net uygulamasını tüm cihazlarınıza kolayca yükleyebilirsiniz. Böylece bilet satın almak için mesai saatlerini beklemenize gerek kalmaz.

 

Fatsa Birlik Seyahat Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Fatsa Birlik Seyahat otobüs bileti satın alabilir miyim?

Evet, bilet.net uygulaması veya web sitesi üzerinden online olarak 7 gün 24 saat otobüs bileti almanız mümkündür.

Bilet.net'ten Fatsa Birlik Seyahat otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Fatsa Birlik Seyahat bilet alımı yaparken diğer firmaların fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz. Bu şekilde en uygun fiyatlı bileti alabilirsiniz.

Fatsa Birlik Seyahat hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Yerel bir otobüs firması olarak Fatsa Birlik Seyahat, Fatsa ve çevresindeki il ve ilçe olan; Ünye, Çarşamba, Terme, Bafra, Samsun, Keşap, Görele, Giresun, Espiye, Eynesil, Trabzon, Bulancak ve Ordu’ya düzenli olarak seferler düzenlemektedir. 

Fatsa Birlik Seyahat Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Fatsa Birlik Seyahat otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Fatsa Birlik Seyahat Künyesi
Kuruluş yılı:2010
Otobüs Sayısı:5
Merkez ofis:Ordu
Kurucu:-
Otobüs Özellikleri
Cep Telefonu (Serbest)