F5 Tur Otobüs Bileti

F5 Tur

F5 Tur Hakkında

Kurucusu Selçuk Öztürk olan F5 Tur, 2006 yılında kurularak İstanbul’da hizmet sektörüne girmiştir. İstanbul merkezli firma Marmara bölgesinin önde gelen taşımacılık şirketleri arasında yer alır. İş seyahatleri, gezi turları ve tatiller için tercih edilen F5 Tur ile nezih bir yolculuk deneyimi yaşarsınız. Şehirler arası yolculuk dışında, hava limanı yolcu taşıma hizmeti de vermektedir. Türk müşterilerinin yanı sıra yabancı müşterilere de turlar düzenleyen firmanın Business Travel olarak hizmeti de bulunmaktadır. Ayrıca otel rezervasyonları, uçak ve tren bileti, e-bilet, internet acentacılığı danışmanlığı hizmeti de sağlamaktadır. Firmanın Kalite Yönetim Sistemi, Çevre yönetim Sistemi ve İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi ile Servis Taşımacılığı Yetki Belgesi ve sertifikaları bulunmaktadır.

Tüm soru ve görüşleriniz için 7 gün 24 saat, deneyimli müşteri hizmetleri kadrosu sayesinde iletişime geçebilirsiniz. 

 

F5 Tur Otobüs Filosu

F5 Tur otobüs firması, VIP donanımlı araçları ile şehir içi ve şehir dışı taşımacılığı profesyonel şoförleri ile yapmaktadır. 

Citroen marka araçların yanı sıra Mercedes marka otobüsleri de bulunan firma ile lüks ve kusursuz yolculuğu, yeni nesil taşımacılıkla birleştirmektedir. Tüm araçların yaşları 0-5 arasıdır. F5 Tur, her seferinden sonra tüm araç ve yüzeyleri dezenfekte etmektedir. Çalışanların tümü hem kendi sağlıkları hem de müşterilerin sağlığı için maske takmaktadır. Ayrıca tüm müşterilerine ateş kontrolü yapan firma, sağlık için her türlü tedbiri almış bulunuyor. 

Gün içerisinde sayısız hava yolu transferi yapılmaktadır. İstanbul ve çevresinde 10 durak listesi bulunmaktadır. Araçtaki koltukların tümü VIP olarak tasarlanmıştır.  

 

F5 Tur Araç İçi Hizmetler

Güler yüzlü kadrosu ile %100 müşteri memnuniyeti felsefesi ile transfer ve yolculuk sırasında tüm yolcuların ihtiyaçları düşünülmüştür.

Araç koltukları toplam 6 kişiliktir ve 2+2 oturma düzeni mevcuttur. Online bilet seçimi yaparken yan koltuğunuzda oturan kişi (Kadın/Erkek) bilgilerini görebilirsiniz. Diğer firmalara göre daha kısa sürede seyahat imkânı sağlayan firmadan uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz. 

 

F5 Tur Şubeleri

F5 Turdaha fazla bölgeye temas edebilmek için bazı otogar merkezleri ile çalışmaktadır. Otogar isimleri ise şu şekildedir: 

  • Gebze Otogar
  • İstanbul Havalimanı
  • Çerkezköy Otogar
  • Kapaklı Otogar
  • Tekirdağ Otogar
  • Darıca Terminal

 

F5 Tur Dinlenme Tesisleri

Şehirler arası yolculuklarda, yolcularının tüm ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla belli yerlerde molalar verilmektedir. Mola verilen tüm noktalar nezih ve tüm firmalar tarafından da tercih edilen yerlerdir. Mola süreleri yolculuğun uzunluğuna göre değişiklik göstermekle birlikte uzun molalar kadar kısa molalar da verilmektedir.

 

F5 Tur Mobil Uygulama

F5 Tur bilet alma işlemlerinizi cep telefonlarınızdan bilet.net mobil uygulamasayesinde hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Uygulama üzerinden seçtiğiniz sefere ait kalkış saati, yolculuk süresi, güzergâh adı, kaç adet boş koltuğun kaldığı ve yolculuk sırasında güneşin hangi cepheden geleceği gibi birçok bilgilere erişim sağlayabilirsiniz. 

 

F5 Tur Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te F5 Tur otobüs bileti satın alabilir miyim?

Diğer tüm otobüs firmalarının yanı sıra F5 Tur otobüs bileti de internet sitemizden seçtiğiniz güzergâh içinsatın alabilirsiniz. 

Bilet.net'ten F5 Tur otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net ile yolculuğunuzun başlamasına 12 saat kala, ücretsiz olarak bilet değişikliği ya da iptali yapabilir, kesintisiz para iadesi alabilirsiniz.

F5 Tur hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Firmanın sefer düzenlediği en çok tercih edilen şehirler arasında; İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Bursa, Antalya, Gaziantep, Çanakkale, Kayseri, Diyarbakır, Konya, Mersin, Şanlıurfa, Hatay, Samsun, Erzurum, Malatya, İzmit, Van durakları yer almaktadır. Bu illerin yanı sıra İstanbul Havalimanına da transferler yapılmaktadır.

F5 Tur Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

F5 Tur otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

F5 Tur Künyesi
Kuruluş yılı:2006
Otobüs Sayısı:-
Merkez ofis:İstanbul
Kurucu:Selçuk Öztürk
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Cep Telefonu (Serbest)