Eşme Seyahat Otobüs Bileti

Eşme Seyahat

Eşme Seyahat Hakkında

Eşme Seyahat; 1987 yılında Eşme Özlem adı ile Uşak ilinde hizmet vermeye başlamıştır. Daha sonra isim olarak Eşme Seyahat adı ile değişikliğe gidilmiştir. Uşak ilinde en çok tercih edilen firma, sektöründe lider konuma gelmek için çalışmalarına devam etmektedir. Bu çalışmalar sayesinde şu an için 30 üyeli bir kooperatif haline gelmiştir. Üye sayıları her geçen gün artmaktadır. 1 başkan yardımcısı ve 3 yönetim kurulu üyesi ile çalışmalarına devam etmektedir. Temiz ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile çevre illere her gün birden fazla seferler düzenlemektedir. Eşme Seyahat çalışanlarının tümü deneyimli ve mesleğini seven kişilerden oluşmaktadır. 

Her geçen gün daha da iyi olmak firmanın hedefleri arasındadır. Bu nedenle firma, sektör ile ilgili olarak tüm gelişmeleri yakından takip etmektedir ve yararlı olan tüm uygulamaları hayata geçirmektedir.

 

Eşme Seyahat Otobüs Filosu

Eşme Seyahat otobüs filosu dahilinde şu an için 17 Temsa Prestij ve 3 adet de Sultan Otokar marka model araçlar bulunmaktadır. Tüm araçların yaşı 5 ile 10 arasındadır. Tüm araçlar ile çevre illere aynı gün içinde, karşılıklı olmak üzere birden fazla sefer düzenlemektedir. Otobüslerin hepsi seferlerden önce ve sonra hem iç hem de dış olmak üzere temizlenerek hazır hale getirilir. 

Araçların tümü yenidir. Bakımlı ve konforu yüksek olan araçların koltukları geniş olduğu için, yolculuk ferah bir şekilde geçer.

Araçlarda çalışan tüm personel gerekli eğitimlerden geçmiş, deneyimli ve profesyonel ekiplerden oluşur. Şoförlerin tümü, can güvenliğinin önemini bilerek dikkatli bir şekilde araçları kullanmaktadır. Gereken tüm belgeleri bulunmaktadır.

 

Eşme Seyahat Araç İçi Hizmetler

Seyahat mesafesi fark etmeksizin tüm yolcular tek kullanımlık malzemeler ile sunulan ikramlardan ücretsiz bir şekilde yararlanabilirler. Su, çay, kahve, meşrubat seçeneklerinin yanı sıra, kek, bisküvi, kraker gibi paketli yiyecek ikramları titizlik ve hijyen çerçevesinde yapılır. İsteyen yolcular için gazete temini de yapılmaktadır.

 

Eşme Seyahat Şubeleri

Şubeleri şu an için belirli il ve ilçelerde bulunmaktadır. Bunlar İzmir, Denizli, Uşak, Manisa illeri ve Sarayköy, Güney, Buldan, Alaşehir, Salihli, Turgutlu, Ahmetli, Eşme ilçelerinde yer almaktadır. Şube ağını genişletmek için görüşmeleri devam etmektedir.

 

Eşme Seyahat Dinlenme Tesisleri

Yapılan 1 saatlik yolculuklarda dinlenme tesislerinde mola verilmemektedir. Genel olarak uzun süren yolculuklarda, yolcu ihtiyaçları doğrultusunda molalar yapılmaktadır.

 

Eşme Seyahat Mobil Uygulama

Eşme Seyahat otobüs bileti için, bilet.netmobil uygulaması üzerinden müşteri hizmetlerine 7 gün 24 saat boyunca online olarak ulaşabilirsiniz. Biletleriniz ile ilgili tüm işlemleri deneyimli müşteri hizmetleri üzerinden yapabilir, kolay iade seçeneği ile isterseniz biletinizi ileri bir tarihe de alabilirsiniz. Tüm cihazlara uyum sağlayan uygulamanın ara yüzü basit, sade ve anlaşılır bir şekilde tasarlanmıştır.

 

Eşme Seyahat Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Eşme Seyahat otobüs bileti satın alabilir miyim?

Hizmet verdiğimiz otobüs firmaları arasında Eşme Seyahat firması da yer almaktadır. İsterseniz müşteri hizmetleri aracılığı ile, isterseniz online olarak biletinizi satın alabilirsiniz.

 

Bilet.net'ten Eşme Seyahat otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Eşme Seyahat bilet alımı yaparken, diğer firmaları da görerek fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Bilet.net size en uygun fiyat garantisini sunar.

 

Eşme Seyahat hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Eşme Seyahat, çevre illere aynı gün içinde karşılıklı olmak üzere birden fazla sefer düzenlemektedir. Sabah 06:00’da başlayan seferler gece vaktine kadar sürmektedir. İzmir, Denizli, Uşak, Manisa, Sarayköy, Güney, Buldan, Alaşehir, Salihli, Turgutlu, Ahmetli il ve ilçelerine sıklıkla seferleri bulunur.

Eşme Seyahat Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Eşme Seyahat otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Eşme Seyahat Künyesi
Kuruluş yılı:1987
Otobüs Sayısı:17
Merkez ofis:Uşak
Kurucu:30 Üyeli Kooperatif
Otobüs Özellikleri
Cep Telefonu (Serbest)