Es Turizm Otobüs Bileti

Es Turizm

Es Turizm Hakkında

Genel merkezi Kırıkkale olan Es Turizm firmasının kurucusu Cafer Değirmenci, 1975 yılında şirketi kurmuş ve kısa sürede filosuna yeni otobüsler ekleyerek kara yolu taşımacılık sektöründe hizmet vermeye başlamıştır. 

Es Turizm kısa sürede gelişen teknolojiye uyum sağlayarak yolcularına eşsiz bir hizmet sunmayı ilke edinmiştir. Birçok firmadan farklı olarak 1 Şubat 2021 tarihinden itibaren biletler e-bilet olarak geçerli olmaya başlamıştır. Seyahat edebilmek için firmanın cep telefonunuza gönderdiği kısa mesaj yeterlidir. 

Kırıkkale-Ankara güzergahında en çok tercih edilen firma, sektöründe lider konumunu sürdürebilmek için gelişmeleri yakın olarak takip etmektedir. Konuk ve çalışanlarına saygı, dürüstlük ilkelerini korumaya önem vermektedir. Bunun yanı sıra çevre ve toplum bilincinde olan Es Turizm sürekli olarak yeni yatırımlar yapmaktadır. Yeni istihdam alanları geliştirerek Es Turizm ailesi her geçen gün büyümektedir.

Taşımacılık sektörünün dışında Es Turizm araç kiralama olarak da hizmet vermektedir.

 

Es Turizm Otobüs Filosu

Es Turizm otobüs filosu dahilinde 20’den fazla araç bulunmaktadır. Araç modelleri arasında Travego, Isuzu Novo, Mercedes Sprinterler bulunmaktadır. Araç yaşları ortalama 10’dur. Konuklarının konforu için otobüslerin koltuk dizimi genellikle 2+1 şeklindedir. 

Filonun büyük çoğunluğu en son teknolojik donanımlara sahiptir. Temiz ve müşteriyi ön planda tutmanın önemini bilen çalışanları sayesinde, bulunduğu bölgede liderdir. 

Araçlarının çok olması, neredeyse yarım saat aralıklarla sefer düzenlenmesine olanak tanır.

 

Es Turizm Araç İçi Hizmetler

Tüm araçların içinde bulunan kablosuz internet hizmeti ile cihazlarınızı eşleştirerek çalışmalarınızdan geri kalmadan yolculuğunuzu yapabilirsiniz. Bunun haricinde sıkılmadan yolculuk yapmak isteyen misafirler için her koltuk arkasında bulunan LED ekranlar sayesinde eğlenceli dizi ve filmleri izleyebilir, uydu kanalları sayesinde güncel haberlerden de geri kalmazsınız.

Tüm yolculuk boyunca size sunulan hizmetler arasında ücretsiz ikram çeşitleri de bulunmaktadır. Yolculuğunuzun her aşamasında ikramlardan yararlanabilirsiniz. 

Konuklarının sağlığını düşünen Es Turizm çalışanları tüm sefer boyunca maske ile hizmet vermektedir.

 

Es Turizm Şubeleri

Şube ağını daha da yaygınlaştırmak için her türlü çalışmaları yapan Es Turizm şu an için, İzmir, İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası, İzmit, Kırıkkale, Gebze, Bursa, Afyon, Uşak, Burdur, Polatlı, Ankara illerinde yer almaktadır. İstanbul bölgeleri olarak sıralamak gerekirse, Kaynarca, Tepeüstü, Güzelyalı, Kadıköy, Soğanlık, Cevizlik, Beşiktaş, Avcılar, Harem Otogar 1-2, Esenler Otogar 1-2, Alibeyköy olarak hizmet vermektedir. Ankara şube ise, Aşti Otogar1-2, Elmadağ yer almaktadır. 

Ayrıca İstanbul Dudullu Ataşehir terminali de kısa bir süre önce hizmete girmiştir.

 

Es Turizm Dinlenme Tesisleri

Seferler sırasında Es Turizm Bolu'da Bolu Highway (Konakoğlu), Afyon İsçehisar'da Cumhuriyet Dinlenme Tesisleri, Afyon'da ise Kolaylı Dinlenme Tesislerinde mola vermektedir. Mola verilen yerler yolcuların tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde seçilmiştir ve her biri birbirinden nezih noktalardır.

 

Es Turizm Mobil Uygulama

Es Turizm bilet alımı yapmak yolcular bilet.net'i Android ya da iOS işletim sistemli cihazlarından indirerek alım yapabilir ya da seferleri görüntüleyebilir.

 

Es Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Es Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Es Turizm otobüs bileti almak için, sefer bilgilerine bakmanız yeterlidir. Ödeme seçenekleri ile tüm işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

 

Bilet.net'ten Es Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Es Turizm bilet alımı herhangi bir nedenden dolayı ertelenen seferler hakkında size bilgilendirme yapılır. 

 

Es Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Es Turizm her yarım saatte bir olmak üzere Kırıkkale-Ankara olmak üzere karşılıklı seferler düzenlemektedir. Ayrıca akşam 21:30 da olmak üzere Kırıkkale-İstanbul seferleri de bulunmaktadır. İzmir, İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası, İzmit, Kırıkkale, Gebze, Bursa, Afyon, Uşak, Burdur, Polatlı, Ankara diğer sefer düzenlenen noktalardır.

Es Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Es Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Es Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:1975
Otobüs Sayısı:20
Merkez ofis:Kırıkkale
Kurucu:Cafer Değirmenci
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Genel)
Müzik Yayını (Koltuk)