Es Es İsmail Ayaz Otobüs Bileti

Es Es İsmail Ayaz

Es Es İsmail Ayaz Hakkında

Eskişehir’in değerli markalarından biri olan Es Es İsmail Ayaz 1957’den bu yana birçok kişiye istihdam sağlamış kurumsal bir firmadır.

Her geçen gün müşterilerin değişen ihtiyaçlarına cevap vermek için durmadan çalışan Es Es İsmail Ayaz en uygun çözümleri sunarak hizmet vermeyi amaçlamıştır. Müşteri memnuniyeti konusunda bekleneni karşılayan firma müşterilerinin sağlığı ve güvenliği açısından gerekli tüm tedbirleri almıştır. Şehirler arası ulaşım haricinde, yurt dışı turlar da düzenleyen firmanın gerekli acentelik belgeleri bulunmaktadır. Müşteri memnuniyeti için, müşteri sadakat programı kapsamında çıkarılan VIP Card, her bilet satışında müşterilerine %10 indirim ile puan biriktirmesini de sağlamaktadır. Biriken puanlar bilet tutarına ulaştığında bedava bilet alarak, seyahatlerini ücretsiz bir şekilde yapabilirler. Bu uygulamada bir sınır bulunmamaktadır. VIP Card ne kadar çok kullanılırsa o kadar çok puan birikmektedir.

56 yıllık tecrübesi ile, filosunu ve müşteri kitlesini her geçen gün büyüten firma, Akdeniz, Ege ve Marmara bölgelerine seferler düzenlemektedir.

 

Es Es İsmail Ayaz Otobüs Filosu

Es Es İsmail Ayaz otobüs firması kurulduğu tarihte, Türkiye’ye yeni gelen Mercedes marka otobüslerden almış ve o günden bu yana filosuna farklı marka ve modellerde yeni araçlar ekleyerek genişletmiştir. Şu an için 40 adet aracı bulunan firmanın Starline ve Konfor olmak üzere çeşitleri bulunmaktadır. Araç yaşları ortalama 5 ile 10 arasında değişmektedir.

Tek kişilik VIP koltuklarla seyahat edebilme imkânı bulunmaktadır. Filo içerisinde ayrıca, yolcuların şehir merkezine daha kolay bir şekilde ulaşım sağlamaları açısından otogarlardan kalkan servis araçları da yer almaktadır. Servisten faydalanmak isteyen yolcuların bu durumu biletlerini göstererek iletmeleri yeterlidir.

 

Es Es İsmail Ayaz Araç İçi Hizmetler

Es Es İsmail Ayaz firmasınıdiğer firmalardan ayıran en önemli özelliklerinden biri de uzun yolculuklar sırasında yolcularının daha rahat edebilmeleri için yastık ve battaniye temini yapmalarıdır. 

Ayrıca internet, elektronik cihazlarınızı şarj edebilmek için her koltukta 220 Volt priz gibi diğer özellikler de bulunmaktadır. Otobüs koltukları ayarlanabilir, rahat ve aralıkları geniştir. Araç içi ikramlar çeşitli ve tazedir. Sabah erken saatlerde yapılan seferler için yolcularına günlük gazete dağıtımı yapılır.

Covid önlemleri kapsamında tüm yolcuların HES kodları, otobüse binmeden önce sorgulanmaktadır. Yolcuların olduğu kadar tüm çalışanlar da maske takarak hijyen kurallarını önemsemektedir.

 

Es Es İsmail Ayaz Şubeleri

Şube listesindeki isimler oldukça geniştir. Firma, şubelerini artırmak için görüşmelere devam etmektedir. Şubeleri sıralamak gerekirse: Kocaeli, Manavgat, Serik, Bilecik, Bozüyük, Marmaris, Dudullu-İstanbul, Sakarya, Gebze, Alanya, Çorlu, Antalya, Eskişehir, Kütahya, Esenler, Burdur, Afyon-Sandıklı yer alır. Şube iletişim bilgilerine internet sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

Es Es İsmail Ayaz Dinlenme Tesisleri

Es Es İsmail Ayaz,pek çok ile sefer düzenlediği için kullandığı hatlar arasında temiz ve ucuz dinlenme tesislerini tercih eder.

 

Es Es İsmail Ayaz Mobil Uygulama

Bilet.net mobil uygulamayı çok hızlı bir şekilde indirebilir, Es Es İsmail Ayaz firmasının gideceği tüm güzergâh ve saatleri görüntüleyerek tüm satış işlemlerinizi yapabilirsiniz. Es Es İsmail Ayaz otobüs bileti teminini ister kendi adınıza ister yakınlarınız adına yapabilirsiniz.

 

Es Es İsmail Ayaz Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Es Es İsmail Ayaz otobüs bileti satın alabilir miyim?

Belirtilen güzergahlar dahilinde boş yerleri görüntüleyerek istediğiniz sefere biletlerinizi alabilir, yer ayırtabilir ve iptal işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 

Bilet.net'ten Es Es İsmail Ayaz otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Es Es İsmail Ayaz bilet alım komisyonsuz satış uygulaması ile ekonomik olarak seyahat etmiş olursunuz.

 

Es Es İsmail Ayaz hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Yaz tarifeleri ileyaz tarifesi ile Bodrum, Kuşadası, Fethiye, Söke, Didim, Milas, Alanya gibi tatil beldelerine otobüs seferleri bulunmaktadır. İstanbul’a her gün 2 saat aralıklarla sefer düzenleyen firmanın Akdeniz, Ege ve Marmara bölgelerinde birçok ile sefer yapmaktadır. Gitmek istediğiniz güzergahı internet sitemiz üzerinden seçerek sefer saat bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Es Es İsmail Ayaz Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Es Es İsmail Ayaz otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Es Es İsmail Ayaz Künyesi
Kuruluş yılı:1957
Otobüs Sayısı:40
Merkez ofis:Eskişehir
Kurucu:Erdal Yayla
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Genel)
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)
220 Volt Priz