Es Beylikdüzü Turizm Otobüs Bileti

Es Beylikdüzü Turizm

Es Beylikdüzü Turizm Hakkında

2018 yılında hizmete başlayan Es Beylikdüzü Turizm günlük olarak Beylikdüzü-Çerkezköy seferleri düzenlemektedir. Her yarım saatte bir seferleri olan ES Beylikdüzü turizm şirketi yolcuların konforu ve güvenliğini sağlamayı amaç edinmiştir. 2+1 yolculuk keyfi sunan firma şoförlerini deneyimli otobüslerini ise kaliteli bir şekilde seçmektedir. 

Bunun temel nedeni can taşımanın bilincinde olmaları ve korumayı, güvenli ulaşımı misyon haline getirmeleridir. Profesyonel ekibiyle müşteri memnuniyetini ilk sıraya koyarak seferler düzenleyen firma pandemi döneminde bütün kurallara uyarak hizmet vermiştir.

Firmaya ait minibüs ve otobüsler sık sık temizlenerek yolcuların hijyenik bir ortamda yolculuk yapması sağlanmaktadır. İsterseniz günü birlik seyahatlerinizde isterseniz yıl boyunca gidiş geliş yapabileceğiniz Es Beylikdüzü ile siz de konforlu bir yolculuk yapabilirsiniz.

 

Es Beylikdüzü Turizm Otobüs filosu

Filosunda bulunan 6 aracıyla her gün İstanbul’un Beylikdüzü ilçesinden Tekirdağ’ın Çerkezköy ve Kapaklı ilçesineseferler düzenlenen firmada bulunan araçlar son model teknolojik araçlardır. 2+1 rahat ve geniş koltukları, klima ve molalı olarak seyahatler düzenlenmektir.  

Öte yandan otobüsü kullanan şoförler sektörde adından sıkça söz ettiren kurallara uygun ve can ve mal sağlığını düşünen kişilerden seçilmiştir. Yolcu güvenliği ilk sıraya koyarak sağlıklı bir şekilde yolculuğunuzu tamamlamanızı sağlamaktadırlar. 

 

Es Beylikdüzü Turizm Araç İçi Hizmetler

Es Beylikdüzü Turizm otobüs bileti aldığınızda sadece bir bilet değil birçok hizmeti de bir arada bulabilirsiniz. Alacağınız hizmetler şunlar olacaktır;

  • Rahat ve konforlu koltuklar
  • 2+1 koltuklarla seyahat imkânı
  • Molalı seyahat imkânı
  • USB girişi
  • Klimalı seyahat imkânı

Öte yandan araçların son model olması konforlu koltuk ve rahat yolculuk olanağı sağlamaktadır. 

 

Es Beylikdüzü Turizm Şubeleri

Es Beylikdüzü Seyahat’in Beylikdüzü, Çerkezköy, Kapaklı, Kızılpınar ilçelerinde şubeleri bulunmaktadır.

 

Es Beylikdüzü Turizm Dinlenme Tesisleri

Es Beylikdüzü Turizm bilet aldıktan sonra molalı bir yolculuk için bilet alıp almadığınızı kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Molalı yolculuklarda yolcuların dinlenebilmesi için kısa süreli ihtiyaç molaları verilmektedir. 

 

Es Beylikdüzü Turizm Mobil Uygulama

Bilet.net mobil uygulaması ile siz de Es Beylikdüzü bileti satın alabilirsiniz. Uygulamayı Google Play ve App Store üzerinden indirebilirsiniz. Ayrıca uygulama size avantajlı fiyat fırsatları da sunmaktadır.

 

Es Beylikdüzü Turizm Hakkında Merak Edilenler

Bilet ve otobüs firmalarıyla ilgili bilet alacak kişilerin sıkça sorduğu soruların başında satın alma, indirim ve hangi şehirlere sefer düzenlendiği soruları gelmektedir. Bilet, otobüs firmaları ve fiyatlarla ilgili sorulan soruları sizler için bir araya getirdik;

 

Bilet.net'te Es Beylikdüzü Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net aracılığıyla Es Beylikdüzü Seyahat olmak üzere birçok firmaya bilet alabilirsiniz. Uygulama üzerinden yapacağınız alışverişlerde varış noktanızı ve gideceğiniz tarihi girerek en uygun biletleri görebilirsiniz. 

Bilet.net'ten Es Beylikdüzü Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet alacağınız zaman bütçenize uygun bilet almak oldukça önemlidir. Es Beylikdüzü Seyahat için bilet aldığınızda bilet.net size birçok kampanya sunmaktadır. Aldığınız biletler bu kampanyalardan yararlanarak siz de biletlerinizi indirimli olarak alabilirsiniz. 

Es Beylikdüzü Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Es Beylikdüzü Turizmİstanbul’un Beylikdüzü ilçesinden Tekirdağ’ın Çerkezköy ve Kapaklı ilçesineseferler düzenlenmektedir. Her gün ve her saat başı düzenlenen seyahatle için siz de bilet alabilirsiniz.

Es Beylikdüzü Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Es Beylikdüzü Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Es Beylikdüzü Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:2018
Otobüs Sayısı:6
Merkez ofis:İstanbul
Kurucu:Neslihan DOĞAN, Selahattin EREN, Remzi Borak
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Digiturk
Kulaklık
Müzik Yayını (Genel)
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)
220 Volt Priz
Namaz Vakitlerinde Durur
Ligtv
Okuma Lambası
Radyo (Kişisel)
Koltuk Ekranı (13 inç)
Sıcak Yemek