Erzincan Başak Turizm Otobüs Bileti

Erzincan Başak Turizm

Erzincan Başak Turizm Hakkında

2005 yılında Erzincan merkezli olarak kurulan Erzincan Başak Turizm Türkiye’nin her noktasına sefer düzenleyen köklü bir firmadır. Kuruluş tarihinden bu yana ilkelerinden ödün vermeyen Erzincan Başak Turizm otobüs bileti almak isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer almaktadır. 

Güler yüzlü danışma, şoför ve muavinleriyle konforlu bir yolculuk geçirmenize yardımcı olurken araç içi ikramlar, kaliteli otobüsler ve aralıklı dinlenme molalarıyla yolcularını her zaman düşünmektedir. 

Ulaştırma Bakanlığı tarafından yetki belgesi bulunan firmanın kanun ve yol kurallarına uyan bir ekibi vardır. Ayrıca ekonomik bilet fiyatları sayesinde her bütçeye uygun bilet satın alma imkânı sunar. 

Sağlık Bakanlığı ve Ulaştırma Bakanlığı tarafından düzenlenen yolcu taşıma kurallarına göre hareket ederek otobüs içinde sık sık temizlik ve dezenfeksiyon işlemleri yapılmaktadır. Bu sayede yolcuların sağlıklı bir yolculuk geçirmesi amaçlanır.

 

Erzincan Başak Turizm Otobüs filosu

Filosunda 12 adet araç bulunan Erzincan Başak Turizm her gün birçok noktaya karşılıklı seferler düzenlemektedir. 2009 yılından itibaren Mercedes Travego araçlarla ulaşım imkânı sunan firma yolcularının güvenliği düşünmektedir. Filoda bulunan araçlar son model teknolojilerle donatılmıştır. TV., Wİ-Fİ, MP3 gibi hizmetler sunulmaktadır.

 

Erzincan Başak Turizm Araç İçi Hizmetler

Erzincan Başak Turizm bilet satın alımını yaptıktan sonra araçlarda sizi şu hizmetler karşılayacaktır

  • İnternet; Kablosuz ağ hizmeti yolculara ücretsiz olarak sunmaktadır. Araç görevlilerinden detayları öğrenerek internete bağlanabilirsiniz
  • MP3 müzik; Araç içerisinde ekranlarda size özel müzikler bulunmaktadır.
  • Uydu yayını; Araç içinde koltuklarda bulunan televizyonlarda ulusal yayınları izleyebilirsiniz.
  • Film; Televizyon ekranlarında bulunan film seçenekleri yol boyunca size eşlik edilecektir.
  • Sınırsız sıcak soğuk içecek ikramı
  • Atıştırmalık ikramı
  • Günlük gazete servisi

Araç içi hizmetlerden en önemlisi ise bagaj kapasitesidir. Firma kişi başı 30 kilogramlık 2 bagaj hakkı sunmaktadır. Ayrıca kokan, akacak ya da kırılacak durumda olacak ürünlerin taşınmasına izin verilmemektedir.

 

Erzincan Başak Turizm Şubeleri

Afyon, Ankara, Bursa, Erzincan, Eskişehir, İstanbul, İzmir, İzmit, Kırıkkale, Sivas, Uşak, Yalova, Yozgat gibi illerde şubesi bulunan Erzincan Başak Turizm size hizmet sunmak için internet aracılığı ile de hizmet vermektedir. 

 

Erzincan Başak Turizm Dinlenme Tesisleri

Yol boyunca size çeşitli araç içi hizmetler sunan firma belirli aralıklarla dinlenme molası vermektedir. Bu zaman aralıkları kısa ve uzun şeklindedir ve yolcuların her ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri alanlarda duraklama yapılır. Dinlenme tesislerinde sıcak içecekler, yemek, atıştırmalık, hediyelikler gibi birçok ürünü bir arada bulabilirsiniz. Ayrıca sigara içilme alanları ve tuvaletlerde dinlenme tesisleri içerisinde yer almaktadır.

 

Erzincan Başak Turizm Mobil Uygulama

Ücretsiz olarak Google Play Store ve App Store üzerinden indireceğiniz bilet.net uygulamasıyla Erzincan Başak Turizm için otobüs bileti alabilirsiniz.

 

Erzincan Başak Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Erzincan Başak Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Yüzlerce otobüs firmasının bir arada bulunduğu bilet.net’te Erzincan Başak Turizm bileti alabilirsiniz.

Bilet.net'ten Erzincan Başak Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Erzincan’dan ülkenin farklı şehirlerine otobüs seyahati yapmak için bütçenize uygun otobüs biletlerini alabilirsiniz. Size uygun olarak sunulan bilet fiyatları sayesinde ekonomik bir yolcuk imkânı bulabilirsiniz.

Erzincan Başak Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Erzincan Başak Turizm Afyon, Ankara, Bursa, Erzincan, Eskişehir, İstanbul, İzmir, İzmit, Kırıkkale, Sivas, Uşak, Yalova, Yozgat gibi şehirler başta olmak üzere birçok il ve ilçeye sefer düzenlenmektedir.

Erzincan Başak Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Erzincan Başak Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Erzincan Başak Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:2005
Otobüs Sayısı:11
Merkez ofis:Erzincan
Kurucu:Çetin Çay, Abidin Bektaş, Ali Çay
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)
220 Volt Priz
Koltuk Ekranı (13 inç)