Erektaş Turizm Otobüs Bileti

Erektaş Turizm

Erektaş Turizm Hakkında

1897 yılında Ömer Yaşar Baç tarafından kurulan Erektaş Turizm merkezi Tokat Erbaa olan bir otobüs firmasıdır. Yolcularına her zaman kaliteli hizmet vermeyi amaçlayan bu firma Türkiye'nin birçok noktasına seferler düzenlemektedir. 

İstanbul, Ankara, Tokat, Sivas, Samsun gibi iller başta olmak üzere düzenlenen seferlerde çağdaş hizmet anlayışı amaç edinilmiştir. Dinamik yapısı sayesinde teknolojinin her imkanından yararlanan firma sektörün öncü isimleriyle çalışarak adının başarıyla anılmasını sağlamıştır. Önce insan anlayışıyla hareket eden firma kanun ve kurallara uymayı misyon edinmiştir. Öte yandan eğitimi ve kaliteyi, yaşam biçimi olarak belirlemeleri sayesinde her kuşağa hitap eden bir gelenek öncüsü haline gelmiştir.

Geçmiş ve geleceği aynı potada birleştirerek size layık olduğunuz yolculuğu yaşatmayı amaçlarken güvenli bir yolculuk geçirmenize olanak sağlar. Siz de Erektaş Turizm otobüs bileti almak isterseniz gönül rahatlığıyla bu kıdemli firmayı tercih edebilirsiniz.

 

Erektaş Turizm Otobüs filosu

Erektaş turizm bilet almak isteyenlerin karşısına onlarca seferin çıkacağı geniş bir filoya sahip bir firmadır. Toplam 70 farklı otobüs ve minibüs hattı bulunan filoda birçok özellik bir araya getirilmiştir.

Araçlarının yaş ortalaması küçük olması ve bakımlarının düzenli yaptırılması başta yolcu ve mal güvenliğini sağlamak amacıyladır. Ayrıca geniş bir filoya sahip olması nedeniyle sıklıkla sefer düzenlenmektedir bu sayede yolcular istedikleri saat ve tarihte otobüs bulabilmektedirler. 

 

Erektaş Turizm Araç İçi Hizmetler

Yolcuların seyahat esnasındaki konforlarını sağlamak için en önemli husus araç içi hizmetlerdir. Erektaş Turizm’e ait otobüslerde yolculara birçok imkân sağlanmaktadır. Bu imkanlar şu şekildedir;

 • Konforlu geniş koltuklar
 • Ulusal kanalların izlenebileceği TV
 • Film, MP3, video izlenebilecek ekranlar
 • USB girişi
 • Kişiye özel priz
 • 2+1 koltuklar
 • Araç içi yeme-içme hizmeti
 • İhtiyaç molaları
 • Araç içi okuma lambası ve kişiye özel klima

 

Erektaş Turizm Şubeleri

Firmaya ait birçok ilde farklı noktalarda şubeler bulunmaktadır. Bilet işlemlerinizi bu şubelerden de halledebileceğiniz gibi bilet.net aracılığıyla da hızlı ve güvenilir bir şekilde halledebilirsiniz. Erektaş Turizm’in şubeleri şöyle sıralanabilir; 

 • İstanbul,
 • Ankara,
 • Samsun,
 • Amasya,
 • Tokat,
 • Sivas.

 

Erektaş Turizm Dinlenme Tesisleri

Seyahat esnasında yolcuların ve çalışanların dinlenmesi için belirli noktalarda ihtiyaç molası verilmektedir. Bu molalar kısa ve uzun şeklinde olup yolcuların ihtiyaçlarını gidermesi için gerekli süreler hesaplanarak yapılmıştır. Otobüslerin duraklama noktaları olan dinlenme tesislerinde ihtiyaçlarınızı gidermek için her türlü imkânı bulabilirsiniz.

 

Erektaş Turizm Mobil Uygulama

Google Play ve App Store üzerinden bulabileceğiniz ve ücretsiz indirebileceğiniz bilet.net mobil uygulama sayesinde Erektaş Turizm otobüs biletinizi güvenli bir şekilde temin edebilirsiniz. 

 

Erektaş Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Erektaş Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net’te Erektaş Turizm firmasına ait sefer ve ücret bilgilerini kolaylıkla görerek hızlı bir şekilde satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bilet.net'ten Erektaş Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Şubeye gitme derdi olmadan kolay ve güvenilir bir şekilde alabileceğiniz otobüs biletleri bilet.net’te avantajlı fırsatlarla size sunulmaktadır. Uygulama üzerinden otobüslerin seferleri, indirimli bilet imkânları, satın alma ve iptal koşullarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Bu avantajlardan yararlanmak için bilet.net’i tercih edebilirsiniz.

Erektaş Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Erektaş Turizm’in seferlerinin düzenlendiği şehirler şu şekilde sıralanabilir: İstanbul, Ankara, İstanbul, Amasya, Bolu, Çorum, Düzce, İstanbul, İzmit, Kırıkkale, Sakarya, Samsun, Sivas, Tokat.

Siz de Erektaş Turizm ile seyahat etmenin ayrıcalıklı fırsatlarından yararlanmak isterseniz güvenli bir şekilde biletinizi satın alabilirsiniz.

Erektaş Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Erektaş Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Erektaş Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:1987
Otobüs Sayısı:70
Merkez ofis:Tokat
Kurucu:Semih Salim Baç
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Genel)
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)
220 Volt Priz
Okuma Lambası