Emet Hastur Otobüs Bileti

Emet Hastur

Emet Hastur Hakkında

2008 yılında Kütahya’da kurulan Emet Hastur, 14 yıldır Kütahya, Emet, Hisarcık’a seferler düzenlemektedir. Diğer firmalara nazaran küçük bir firma olsa da yılların verdiği tecrübelerle yolcularına güvenli bir seyahat imkânı sunmaktadır. Kütahya seyahatinizdeki amaç ne olursa olsun Emet Hastur otobüs firması sayesinde kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Tam 14 yıl boyunca yolcularına en iyi hizmeti sunmayı amaçlayan bu firma ile siz de konforlu bir ulaşım imkanına sahip olabilirsiniz.

Yolcuların can ve mal güvenliğine oldukça dikkat eden firmadaki bütün şoförler; yolu tanıma, kurallara uyma ve deneyim konusunda usta şoförlerdir. Gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bu firma ile hızlı, güvenli ve konforlu bu ulaşımı deneyimleyebilirsiniz.

 

Emet Hastur Otobüs filosu

Emet Hastur, 4 adet otobüsüyle sizlere hizmet vermektedir. Kütahya, Emet ve Hisarcık’a düzenlenen seferler sayesinde siz de ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Öte yandan her gün düzenlenen seferler sayesinde siz de dilediğiniz zaman -şehir merkezi başta olmak üzere- başka bölgelere ulaşım sağlayabilirsiniz.

 

Emet Hastur Araç İçi Hizmetler

Kütahya’nın Emet bölgesine ulaşım, şehir merkezinden sağlandığı için yolculuk yaklaşık bir saat sürmektedir. Kısa bir yolculuk olduğu için araç içi ikram olarak sadece su verilmektedir. Öte yandan bindiğiniz aracın özelliğine göre değişen araç içi özellikler de mevcuttur. Bunlar TV, USB şarj, konforlu koltuklar şeklinde sıralanabilir.

Öte yandan araç içerisindeki geniş koltuk yapısı sayesinde kısa yolculuğunuzda bile rahat ve güvenli bir hizmeti satın alabilirsiniz. 

 

Emet Hastur Şubeleri

Kütahya’nın Emet ilçesine bağlı olan bu otobüs firmasının Kütahya şehir merkezi, Emet ve Hisarcık’ta olmak üzere toplam 3 farklı şubesi bulunmaktadır. 

 

Emet Hastur Dinlenme Tesisleri

Emet Kütahya arasında her gün seferler düzenleyen bu firmanın seyahat süresi yaklaşık bir saat olduğu için yol üzerinde herhangi bir mola vermemektedir. Fakat anlayışlı şoför ve muavinler sayesinde kısa süreli duraklamalarla ihtiyaç molası verilebilmektedir. 

 

Emet Hastur Mobil Uygulama

App Store ve Google Play’de bulunan bilet.net uygulamasını hızlı ve ücretsiz bir şekilde indirerek siz de Emet Hastur otobüs biletini mobil üzerinden satın alabilirsiniz.

 

Emet Hastur Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Emet Hastur otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net’te Emet Hastur otobüs bileti kolaylıkla satın alabilirsiniz. Size en uygun fiyat ve saatleri bir araya getirerek 300’den fazla firmayı karşınıza çıkaran Bilet.net avantajlarından faydalanmak için hemen uygulamayı indirebilirsiniz.

Bilet.net'ten Emet Hastur otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Birbirinden farklı kampanya ve indirimler Bilet.net aracılığıyla sizlere sunulur. Emet Hastur bilet aldığınızda bu avantajlardan yararlanabileceğiniz firmalar arasında yer almaktadır.

Kullanıcılara özel sunulan indirimler sayesinde otobüs biletlerinizi daha uygun fiyatlara satın alarak ekonomik bir şekilde seyahat edebilirsiniz. 

Emet Hastur hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Genellikle şehir merkezi ile ilçeler arasında sefer düzenleyen Emet Hastur’da Kütahya, Emet ve Hisarcık’a her gün düzenli seferler düzenlenmektedir. Oldukça ekonomik bir ulaşım yöntemi olan otobüs seyahati ile siz de bu il ve ilçelere gitmek için Emet Hastur’u kullanabilirsiniz.

Emet Hastur Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Emet Hastur otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Emet Hastur Künyesi
Kuruluş yılı:2008
Otobüs Sayısı:4
Merkez ofis:Kütahya
Kurucu:Barbaros Karaosmanoğlu
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Genel)
Cep Telefonu (Serbest)